VIDEO Janov nestačil na Fiorentinu, Kucka odohral polčas

Riccardo Montolivo a Rodrigo PalacioRiccardo Montolivo a Rodrigo Palacio Zdroj: SITA

RÍM - Juraj Kucka odohral v nedeľu v drese FC Janov iba prvý polčas zápasu 10. kola talianskej Serie A na pôde Fiorentiny. Kucka videl v 33. minúte žltú kartu a tréner ho v polčase vystriedal, Janov napokon prehral 0:1.

Druhé miesto v tabuľke v tesnom jednobodovom závese za Juventusom si udržali hráči Udinese, ktorí si pred vlastnými divákmi poradili s Palermom tesne 1:0 zásluhou presného zásahu kanoniera di Nataleho.

V súboji dvoch celkov zo zostupového pásma medzi Lecce a Novarou sa zrodila remíza 1:1, do pokojnejších vôd tabuľky zamierila Siena po jednoznačnom triumfe 4:1 nad Chievom.

Siena - Chievo 4:1 (1:0)
Góly: 25., 57. Destro, 61. D'Agostino, 90.+4 Calaio - 75. Moscardelli, 13.000 divákov.

Bologna - Atalanta 3:1 (1:1)
Góly: 45. Di Vaio (z 11 m), 48. Ramírez, 68. Loria - 7. Denis

Fiorentina - FC Janov 1:0 (1:0)

Gól: 41. Lazzari

Juraj Kucka (Janov) odohral prvý polčas a v 33. min dostal ŽK.

Lecce - Novara 1:1 (1:1)
Góly: 32. Strasser - 44. Rigoni (z 11 m)

Parma - Cesena 2:0 (1:0)

Góly: 41. Paletta, 71. Lucarelli