VIDEO Hamšíkov gól Neapolu nepomohol, Juventus na čele

Marek HamšíkMarek Hamšík Zdroj: SITA

TURÍN - Gól slovenského stredopoliara Mareka Hamšíka v nedeľňajšom zápase 16. kola talianskej futbalovej Serie A nestačil SSC Neapol k bodom v domácom zápase s AS Rím. Neapol prehral na San Paolo 1:3, kapitán slovenskej reprezentácie skóroval v 82. minúte.

Futbalisti Juventusu Turín sú po očakávanom domácom triumfe nad predposlednou Novarou 2:0 na čele Serie A s dvojbodovým náskokom pred milánskym AC.

Dôležité tri body získali aj bez zraneného slovenského stredopoliara Juraja Kucku hráči FC Janov v súboji s Bolognou vďaka presnému zásahu Pratta päť minút pred koncom duelu.

Po zlom štarte do sezóny sa pomaly derie tabuľkou hore Inter Miláno, ktorý tentoraz naplno zabral v Cesene.

Parma nečakane doma zakopla s posledným tímom tabuľky Lecce, keď remízu zachraňovala dvoma gólmi v záverečnej päťminútovke.

Parma - Lecce 3:3 (1:0)
Góly: 18. Flocarri z 11m, 86. Pelle, 90. Galloppa - 58. a 61. Di Michele, 77. Cuadrado

• Zdroj: TASR, dailymotion