Gymnastická šampiónka robí v Nemecku prostitútku: 200 eur/hodina!

Florea sa predviedla v plnej kráse.Florea sa predviedla v plnej kráse. Zdroj: protvmagazin.ro

BUKUREŠŤ - Bývalá rumunská gymnastka Floarea Leonida (25), ktorá sa môže hrdiť napríklad striebornou medailou zo svetového šampionátu tímov, sa po ukončení kariéry venuje úplne inej oblasti. Tamojšie médiá objavili, že úspešná športovkyňa si v luxusnom berlínskom hoteli privyrába ako prostitútka za 200 eur na hodinu.

Rumunský denník Cancan, ktorý našiel fotografie na webovej stránke, zistil, že pod menom Ina sa naozaj ukrýva bývalá šampiónka v gymnastike. Kým si jej rodina myslela, že Floarea sa v Nemecku živí ako fitness trénerka, ona sa už dávno venovala zákazníkom v nevestinci. Po odhalení tejto aféry na ňu príbuzní zanevreli a jej otec uviedol, že je to pre nich neuveriteľná hanba a budú sa musieť pravdepodobne vysťahovať do Kanady, aby jej unikli.

Samotná hlavná aktérka škandálu sa pred dotieravými otázkami médií skrýva a svoje "zamestnanie" nechce nijako komentovať. Jeden z jej zákazníkov sa však už stihol podeliť so svojimi zážitkami a uviedol, že síce sa v remesle vyzná, ale je trošku "provinčná.

"Urobí všetko, orál, klasiku, anál. Zaplatil som jej 200 eur na hodinu. Povedala mi, že je tu už štyri roky. Nie je však jedinou Rumunkou, pracuje s ňou ďalších šesť dievčat odtiaľ," dodal zhovorčivý muž.

 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 5
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: protvmagazin.ro
  • Zdroj: sportky.sk, austriantimes,at, sz

Súvisiace články