Snowboardista White v opitosti evakuoval hotel a skončil s monoklom

Shaun WhiteShaun White Zdroj: SITA

NASHVILLE - Slávny americký snowboardista Shaun White (26) má po vyčíňaní v opitosti problémy so zákonom. Kvôli dvojnásobnému olympijskému víťazovi evakuovali hotel v Nashville, potom bol White zatknutý a obvinený z vandalizmu a opitosti na verejnosti. Súd má 10. októbra.

White to prehnal s oslavou v hoteli, kde dve hodiny po polnoci spustil alarm a donútil k evakuácii všetkých hostí. Navyše zničil hotelový telefón a dostal sa do potýčky s mužom, ktorý sa ho snažil zadržať, aby neutiekol z hotela taxíkom. Snowboardový šampión pri strkanici neudržal stabilitu a pád na tvár odniesol "monoklom" pod ľavým okom.

Po ošetrení v nemocnici bol White zatknutý, obvinený a ešte v ten deň prepustený. Následne sa za svoje správanie ospravedlnil na Facebooku.

"Oslavoval som šťastnú udalosť s priateľmi a rodinou a nechal som sa uniesť. Úprimne svoje nevhodné správanie ľutujem," uviedol.

White, ktorému dlhé ryšavé vlasy zabezpečili prezývku "Lietajúca paradajka", je hviezdou snowboardingu a skateboardingu. Súťaž na U-rampe vyhral na olympijských hrách v Turíne i Vancouveri, okrem toho má množstvo medailí zo zimných X Games, z ktorých sa od roku 2002 nikdy nevrátil naprázdno.

  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy