Osemnásťroční Slováci predviedli skvelý obrat s kurióznym gólom

Základná zostava Slovenska proti BelgickuZákladná zostava Slovenska proti Belgicku Zdroj: futbalsfz.sk

BERINGEN - Slovenská futbalová reprezentácia do 18 rokov zvíťazila v prvom z dvoch prípravných stretnutí v Beringene nad rovesníkmi z Belgicka 3:2.

Zverenci trénera Milana Malatinského dokázali otočiť nepriaznivý vývoj, po prvom polčase prehrávali 0:2 a rovnaké skóre platilo ešte 15 minút pred koncom. K famóznemu obratu zavelil v 76. minúte Lacko, o tri minúty vyrovnal nádhernou strelou Baša a obrat dokonal kurióznym gólom Sabler, ktorého pri odkope nastrelil belgický brankár.

Odveta sa uskutoční vo štvrtok 4. októbra o 19.00 h v Maasmechelene.

Belgicko "18" - Slovensko "18" 2:3 (2:0)
Góly: 13. Spruyt, 34. Dehond - 76. Lacko, 79. Baša, 89. Sabler

Slovensko: Bačík - Kotula, Králik, Kastelovič, Lacko - Ivan, Szőke (82. Ventúra) - Lupčo, Leško (88. Sabler), Bartošek (46. Záhumenský) - Kosorín (63. Baša)

• Zdroj: športky, ts, SITA, youtube