VIDEO Zápas s Liverpoolom má nepríjemnú dohru: Andersenovi z Crystal Palace sa vyhrážajú smrťou

Na snímke drčuhý sprava uruguayský útočník Liverpoolu David Nunez po tom, ako dostal červenú kartuNa snímke drčuhý sprava uruguayský útočník Liverpoolu David Nunez po tom, ako dostal červenú kartu Zdroj: TASR/AP/Jon Super

LIVERPOOL - Dánskemu futbalistovi Joachimovi Andersenovi z Crystal Palace sa po pondelňajšom zápase Premier League na pôde Liverpoolu (1:1) vyhrážajú smrťou.

Obranca "Eagles" sa v druhom polčase dostal do konfliktu s Uruguajčanom Darwinom Nunezom, ktorý ho udrel hlavou a od hlavného rozhodcu Paula Tierneyho videl červenú kartu.

Andersen vyviazol z celého incidentu so žltou kartou. Po skončení duelu sa stal na sociálnych sieťach terčom vyhrážok. "Dostal som 300-400 takých správ. Chápem, že fanúšikovia majú svoj obľúbený tím, ktorému fandia, no treba mať k úctu aj k hráčom súpera. Premier League by s tým niečo mala urobiť," citovala DPA slová Andersena, ktoré Dán zverejnil na svojom instagrame.

Liverpool napriek oslabeniu o jedného hráča dokázal štyri minúty po vylúčení Neneza vyrovnať na 1:1.

Viac o téme: Crystal Palace Liverpool FC Joachim Andersen