VIDEO Atlético potvrdilo pozíciu lídra španielskej La Ligy: Doma otočilo zápas s Bilbaom

Futbalista Luis Suárez (vpravo) z Atlética Madrid sa teší z gólu z penalty so spoluhráčom KokemFutbalista Luis Suárez (vpravo) z Atlética Madrid sa teší z gólu z penalty so spoluhráčom Kokem Zdroj: TASR/AP/Bernat Armangue

MADRID - Futbalisti Atlética Madrid zvíťazili v stredajšej domácej dohrávke 18. kola najvyššej španielskej súťaže nad Bilbaom 2:1. Hostia viedli od 21. minúty vďaka Ikerovi Muniainovi, no ešte pred prestávkou vyrovnal Marcos Llorente.

Po zmene strán rozhodol o troch bodoch pre Atlético Luis Suárez, ktorý premenil jedenástku. Madridčania vedú ligovú tabuľku o šesť bodov pred FC Barcelona. Bilbao prehralo po piatich dueloch a je ôsme.