VIDEO Prehrávali o dva góly, zápas dokázali vyhrať: Škriniarov Inter predviedol famózny obrat

Lautaro Martinez a Sebastiano Luperto v hlavičkovom súbojiLautaro Martinez a Sebastiano Luperto v hlavičkovom súboji Zdroj: SITA/AP/Antonio Calanni

MILÁNO - Futbalisti Interu Miláno v zostave so slovenským obrancom Milanom Škriniarom zvíťazili v 36. kole talianskej Serie A nad Empoli 4:2. V 28. minúte prehrávali 0:2, no podarilo sa im otočiť nepriaznivý vývoj. Vďaka triumfu sa dostali na čelo neúplnej tabuľky o bod pred AC Miláno, ich mestský rival má však zápas k dobru. Juventus Turín prehral na štadióne FC Janov 1:2, hoci v 86. minúte ešte viedol 1:0.

Serie A - 36. kolo:

FC Janov - Juventus Turín 2:1 (0:0)
Góly: 87. Gudmundsson, 90+6. Criscito - 48. Dybala

Inter Miláno - Empoli FC 4:2 (2:2)
Góly: 45. a 64. Martinez, 40. Romagnoli (vlastný), 90+4. Alexis Sanchez - 5. Pinamonti, 28. Asllani