Takýto návrat na klubovú scénu si nepredstavovali: Hviezdami nabitý Paríž nestačil na Rennes

Lionel MessiLionel Messi Zdroj: SITA/AP/Aurelien Morissard

PARÍŽ - Futbalisti Paríža Saint Germain prehrali v nedeľňajšom zápase 19. kola francúzskej ligy na pôde Rennes 0:1. Víťazný gól strelil v 65. minúte Hamari Traore. PSG vedie už len o tri body pred druhým Lens.

V zápase sa prvýkrát od MS v Katare predstavili Lionel Messi, Neymar i Kylian Mbappe, ktorý nastúpil po prestávke. PSG však zaznamenalo len jedinú strelu na bránku. Rennes sa vďaka triumfu posunulo na piatu priečku tabuľky, na vedúce PSG stráca desať bodov.

Futbalisti Lille OSC zvíťazili nad ESTAC Troyes 5:1. Hráči posledného Angers podľahli doma Clermontu 1:2 a zaznamenali už jedenástu ligovú prehru v sérii. Monako vyhralo doma nad Ajacciom vysoko 7:1, Wissam ben Yedder zaznamenal hetrik.

Montpellier HSC - FC Nantes 0:3 (0:1)
Góly: 45.+12 Girotto, 81. Mohamed, 84. Blas, ČK: 42. Khazri, 67. Wahi (obaja Montpellier)

Angers SCO - Clermont Foot 1:2 (0:1)
Góly: 80. Boufal - 40. Rashani, 47. Borges

AS Monaco - AC Ajaccio 7:1 (5:1)
Góly: 2. Disasi, 6. Diatta, 21., 28. a 35. Ben Yedder (tretí z 11m), 63. a 89. Embolo - 11. Belaili

Viac o téme: AC Ajaccio AS Monaco FC Paris Saint-Germain FC Stade Rennais FC