VIDEO Diváci ani hráči neverili vlastným očiam: Kuriózny vlastný gól dostal Košice na kolená!

Radosť hráčov Michaloviec po druhom góleRadosť hráčov Michaloviec po druhom góle Zdroj: TASR/František Iván

KOŠICE - Hokejisti HC Košice podľahli v štvrtom štvrťfinálovom súboji HK Dukla Ingema Michalovce vysoko 2:6. Oceliari pritom po zásahu Ihnačáka viedli hneď od prvej minúty, ale potom ich na kolená dostala kuriózna situácia.

Počas avizovaného vylúčenia v trinástej minúte si pri hre bez brankára Košice strelili kuriózny vlastný gól, ktorý bol pripísaný Matejovi Galbavému a ako ukázal ďalší priebeh zápasu, tento moment hru domácich výrazne poznamenal. Už po prvej tretine viedli Michalovce 2:1.

Ani v druhej časti hry sa viditeľne otrasené Košice nedokázali spamätať a inkasovali ďalšie štyri góly, takže po dvoch tretinách na svetelnej tabuli svietilo hrozivé skóre 1:6, napokon domáci ešte gólom kozmeticky upravili celkové skóre zápasu. Michalovce mali na ľade súpera pomyselný nôž na krku, keď v štvrťfinálovej sérii prehrávali už 0:3, ale hladkým triumfom na ľade súpera vykresali postupové nádeje.

Viac o téme: HC Košice HK Dukla Ingema Michalovce
  • Zdroj: TASR, Športky