VIDEO Manchester United bol bezzubý a pripísal si ďalšiu remízu, Leicester si tiež delil body s Burnley

Mason Greenwood a Aaron Wan-BissakaMason Greenwood a Aaron Wan-Bissaka Zdroj: SITA/AP - Matthew Childs

LONDÝN - Futbalisti Leicestru City remizovali v stredajšom stretnutí 29. kola najvyššej anglickej súťaže na ihrisku Burnley 1:1. Skóre duelu otvoril už vo 4. minúte Matej Vydra, bod pre hostí zachránil ešte do prestávky Kelechi Iheanacho.

"Líšky" figurujú v ligovej tabuľke na treťom mieste o bod za Manchestrom United a o päť bodov pred West Hamom, ktorý má zápas k dobru. Burnley je na 15. priečke.

Hráči Manchestru United remizovali na ihrisku Crystal Palace 0:0. Pripísali si tak štvrtý nerozhodný výsledok z uplynulých piatich zápasov.

Crystal Palace - Manchester United 0:0

FC Burnley - Leicester City 1:1 (1:1)
Góly: 4. Vydra - 34. Iheanacho

Sheffield United - Aston Villa 1:0 (1:0)
Gól: 30. McGoldrick, ČK: 57. Jagielka (Sheffield)

Viac o téme: Manchester United Aston Villa Crystal Palace Leicester City Burnley FC