VIDEO Ani Rusnák prehre Seattlu nezabránil: Chiellini a Bale majú za sebou víťaznú domácu premiéru

Xavier Arreaga a Albert Rusnák Xavier Arreaga a Albert Rusnák Zdroj: SITA/AP/Ringo H.W. Chiu

LOS ANGELES - Taliansky obranca Giorgio Chiellini a waleský krídelník Gareth Bale absolvovali víťaznú domácu premiéru v drese FC Los Angeles v zámorskej futbalovej súťaži MLS. Ich tím zdolal na vlastnom štadióne Seattle Sounders 2:1, slovenský stredopoliar Albert Rusnák hral za hostí do 81. minúty.

Chiellini nastúpil v základnej zostave a na trávniku vydržal do 72. minúty. Bale prišiel z lavičky náhradníkov po vyše hodine hry. O obrat domácich sa už v prvom polčase postarali Kwadwo Opoku a Carlos Vela a LAFC je na čele Západnej konferencie o sedem bodov pred Austinom. Seattle figuruje na deviatej pozícii.

Viac o téme: Gareth Bale Giorgio Chiellini Albert Rusnák MLS Seattle Sounders FC Los Angeles