VIDEO Atlético padlo v Belgicku, Schick zahodil penaltu pri prehre Leverkusenu v Porte

Kamal Sowah a jeho gólové oslavyKamal Sowah a jeho gólové oslavy Zdroj: SITA/AP/Geert Vanden Wijngaert

BRUGGY - Futbalisti belgického FC Bruggy zvíťazili nad Atléticom Madrid 2:0 a upevnili si vedenie v B-skupine. V 76. minúte mohol znížiť Antoine Griezmann, nepremenil však pokutový kop.

V ďalšom dueli "béčka" bolo úspešnejšie Porto, ktoré zdolalo Bayer Leverkusen 2:0. Na spadnutie však boli ďalšie tri presné zásahy - po jednom neuznal na oboch stranách systém VAR a Patrik Schick nepremenil v drese hostí penaltu.

Pred zápasmi LM držali prítomní minútu ticha za obete nešťastia na futbalovom štadióne v Indonézii. K rovnakému aktu pristúpia aj v stretnutiach Európskej ligy a Európskej konferenčnej ligy.