VIDEO Útočník Chelsea najväčším smoliarom pri prehre Nemecka: Werner zahodil nemožné!

Timo WernerTimo Werner Zdroj: SITA/AP/Thilo Schmuelgen

DUISBURG - Futbalisti Nemecka utrpeli prvú prehru v kvalifikácii MS po dvadsiatich rokoch. V stredu ich v Duisburgu šokovali Severní Macedónci, ktorí triumfovali 2:1 a ukončili 35-zápasovú sériu súpera bez prehry v bojoch o svetový šampionát.

Za veľkého nešťastníka tohto zápasu bol považovaný útočník londýnskej Chelsea Timo Werner, ktorý mohol v 79. minúte streliť dôležitý gól, ale opäť sa potvrdilo známe porekadlo: ´Aj majster tesár sa niekedy utne.´

25-ročný futbalista nezúžitkoval fantastickú prihrávku pred prázdnou bránu. Loptu netrafil, čo nakoniec aj Nemci oľutovali, keďže v 85. minúte Elif Elmas rozhodol o najväčšom prekvapení stredajšieho programu.

Viac o téme: Nemecko Timo Werner
  • Zdroj: TASR; Športky