Foto dňa - Slovenská hokejová dvadsiatka

Najnovšie zo Športiek

Slovenská vlajka - ilustračné
Bojoval ako drak, no ďalej to už nešlo: Slovenský reprezentant pozná konečné umiestnenie na ME

BELEHRAD - Slovenský reprezentant v boxe Miroslav Herceg nepostúpil na ME v Belehrade do semifinále kategórie do 63,5 kg.

Foto Zľava: Sebastián Čederle z
Dojatí Nitrania reagujú na ich neuveriteľný počin: Zvláštna sezóna, podceňovali nás právom

NITRA - Hokejisti HK Nitra sa stali majstrami Tipos extraligy v sezóne 2023/24. V štvrtom finálovom stretnutí play off zdolali Spišskú Nová Ves 2:1 po...

Tešiaci sa hráči HK
Bez neho by to asi nedokázali: Najužitočnejším hráčom play-off Tipos extraligy je útočník Nitry

NITRA - Najužitočnejším hráčom play-off hokejovej Tipos extraligy sa stal útočník majstrovej Nitry Samuel Buček.

Foto Na snímke zľava Robert
Dokázalo to okrem nich už len ďalších päť tímov: Majstri z Nitry sa zaradili medzi smotánku

NITRA - Hokejisti HK Nitra získali svoj druhý Pohár Vladimíra Dzurillu za triumf v najvyššej slovenskej súťaži.

Radosť po góle zľava
Hokejisti HK Nitra dosiahli niečo neuveriteľné: Toto sa ešte nikomu nepodarilo!

NITRA - Hokejisti HK Nitra sa stali prvým tímom v histórii slovenskej extraligy, ktorý dokázal získať majstrovský titul z pozície najnižšie nasadeného tímu.

Momentka z finálového zápasu
Prehrali o desať bodov, napriek tomu strieľajú šampanské: Neuveriteľná finálová dráma

ISTANBUL - Basketbalisti nemeckého tímu Niners Chemnitz získali Európsky pohár FIBA.

Foto Na snímke zľava Ksenija
Bol to strelecký súboj dvoch kľúčových postáv: Obhajkyne titulu potrebujú už len jednu výhru

BANSKÁ BYSTRICA - Basketbalistky Piešťanských Čajok delí už len jedno víťazstvo od obhajoby majstrovského titulu v Niké Extralige žien. V druhom finálovom...

Kylian Mbappé v drese
Dôležitý krok smerom k titulu: V Paríži už dnes môžu vypuknúť majstrovské oslavy

PARÍŽ - Futbalisti Paríža St. Germain urobili dôležitý krok za obhajobou titulu.

Nový tréner San José
Zlé výsledky si vypýtali svoju daň: Mužstvo z NHL vyhodilo hlavného trénera

SAN JOSE - Klub zámorskej hokejovej NHL San Jose Sharks oznámil ukončenie spolupráce s hlavným trénerom Davidom Quinnom. Klub o tom informoval prostredníctvom...

FotoVideo Oleksy Myklukha (Spišská Nová
Video
VIDEO Nitra vyhrala finále play-off: Tento debakel sa zapíše do dejín Tipos extraligy!