Foto dňa - Na výstave v Bratislave sa konalo slávnostné odhalenie sochy Petra Sagana, ktorá je kompletne postavená z kociek LEGO. Cyklista sa prezentuje v dúhovom drese majstra sveta. Socha bola vyhotovená v mierke 1:1 zo 70 000 kociek.

Najnovšie zo Športiek

Korunovácia na Bratislavskom hrade:
ONLINE
Korunovácia na Bratislavskom hrade: Online prenos z vyhlásenia ankety Futbalista roka 2023

BRATISLAVA - Kto sa stane najlepším slovenským futbalistom za rok 2023? Sledujte ONLINE prenos z vyhlásenia ankety, ktorá sa uskutoční dnes večer na Bratislavskom...

HC Košice - HC
ONLINE
HC Košice - HC Slovan Bratislava: Online prenos z 2. zápasu štvrťfinále Tipos extraligy

KOŠICE - Online z 2. štvrťfinále play-off Tipos extraligy.

HK Spišská Nová Ves
ONLINE
HK Spišská Nová Ves - HC´ 05 Banská Bystrica: Online z 2. zápasu štvrťfinále Tipos extraligy

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Online z 2. štvrťfinále play-off Tipos extraligy.

Pavol Regenda
Je to možné? V NHL sa dlho neohrial, Anaheim má pre Regendu zlú správu

ANAHEIM- Hokejový tím NHL Anaheim Ducks poslal Slováka Pavla Regenda späť do farmárskeho tímu San Diego Gulls.

Zľava brankár Spišskej Novej
Bitka Spišiakov a Bystrice do posledných sekúnd: Zápas rozhodlo dramatické predĺženie

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Hokejisti HK Spišská Nová Ves triumfovali v prvom štvrťfinálovom stretnutí play off Tipos extraligy nad HC '05 Banská Bystrica 3:2 po...

Radosť hokejistov HK Skalica
Považania blízko semifinále: Topoľčany vyrovnali sériu, keď zdolali súpera až po predĺžení

Skalica 18. marca (TASR) - Hokejisti HK Skalica podľahli v pondelkovom štvrtom štvrťfinálovom zápase Slovenskej hokejovej ligy Považskej Bystrici 3:5.

Foto Denis Godla inkasuje
Košice odštartovali derby výhrou: Slovan dostal facku a je potopený, rozhodol fínsky snajper

KOŠICE - Hokejisti HC Košice zvíťazili v úvodnom zápase štvrťfinále play off Tipos extraligy nad HC Slovan Bratislava 6:2. V sérii hranej na štyri víťazné...

Na snímke Róbert Polievka
Škrt cez rozpočet slovenskej reprezentácie: Z nominácie vypadla štvorica hráčov!

SENEC - Z nominácie slovenskej futbalovej reprezentácie na prípravné zápasy s Rakúskom a v Nórsku vypadli štyria hráči.

Slovenská tenistka Anna Karolína
Nemohlo to pre Slovensko dopadnúť zle: Vzájomný súboj Sloveniek sa rozhodol v treťom sete

MIAMI - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa prebojovala do hlavnej súťaže na turnaji WTA v Miami.

Video Marko Daňo oslavuje gól
Video
VIDEO Slováci ťahajú Třinec ako obvykle: Daňo i Hudáček opäť hviezdami ich tímu

TŘINEC - Slovenský hokejista Marko Daňo prispel gólom a asistenciou k druhému triumfu Třinca nad Banesom Motor Českými Budějovicami vo štvrťfinálovej sérii...