Foto dňa - Geraint Thomas sa stal víťazom jedenástej etapy 105. ročníka Tour de France z Albertville do La Rosiére s dĺžkou 108,5 kilometra, počas ktorej cyklisti nastúpali až 3995 výškových metrov. Britský pretekár v službách tímu Sky sa vďaka vynikajúcemu výkonu v záverečnom kopci prepracoval aj do čela celkového poradia, keď zo žltého dresu vyzliekol Grega Van Avermaeta.

Najnovšie zo Športiek

FotoVideo Erik Černák oslavuje gól
VideoZostrihy
VIDEO Černák sa blysol krásnym gólom, ďalší Slovák má po sezóne a môže posilniť reprezentáciu

TAMPA - Slovenský hokejista Erik Černák strelil v noci na utorok svoj druhý gól v prebiehajúcej sezóne NHL, jeho Tampa Bay však podľahla Buffalu 2:4.

Video Brankár Leverkusenu Lukáš Hrádecký
Video
VIDEO Dnes pijeme, potom musíme do sku*veného Londýna: Slovenský rodák po historickom titule bavil

LEVERKUSEN - Futbalisti Bayeru Leverkusen drvivým ligovým triumfom nad Werderom Brémy (5:0) spečatili historický zisk majstrovského titulu, ktorým ukončili...

Borussia Dortmund - Atlético
ONLINE
Borussia Dortmund - Atlético Madrid: Online prenos z odvety štvrťfinále Ligy majstrov

DORTMUND - Futbalová Liga majstrov spozná dnes prvých dvoch semifinalistov. Bližšie k postupu sú hráči Atlética Madrid, ktorí budú v Dortmunde hájiť náskok...

FC Barcelona - Paríž
ONLINE
FC Barcelona - Paríž Saint-Germain: Online prenos z odvety štvrťfinále Ligy majstrov

BARCELONA - Futbalisti Barcelony privítajú v utorkovej odvete štvrťfinále Ligy majstrov francúzsky Paríž Saint-Germain. Domáci idú do zápasu za stavu 3:2...

HC Dynamo Pardubice -
ONLINE
HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec: Online z prvého finále českej hokejovej extraligy

PARDUBICE - Oceláři Třinec sa postarali o príbeh, ktorý si koleduje o celovečerný dokument. Sparte Praha ušli z lopaty, otočili z 0:3 na 4:3 na zápasy,...

MFK Ružomberok - ŠK
ONLINE
MFK Ružomberok - ŠK Odeva Lipany: Online z odvety semifinále Slovnaft Cupu

RUŽOMBEROK - Semifinálová odveta Slovnaft Cupu bude iba formalitou, Ružomberčania si vypracovali v Lipanoch až päťgólový náskok. Zápas sa začne pod Čebraťom...

HK Spišská Nová Ves
ONLINE
HK Spišská Nová Ves - HC Košice: Online z rozhodujúceho semifinále Tipos extraligy

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - 2:0, 2:2, 3:2, 3:3 a teraz máme na programe siedmy zápas série medzi Spišskou Novou Vsou a Košicami. V šiestich dueloch zatiaľ vždy...

Video Uprostred hráč Atalanty Bergamo
Video
VIDEO Atalante nestačilo ani rýchle dvojgólové vedenie, Fiorentina sa na Plzeň naladila remízou

RÍM - Futbalisti Fiorentiny remizovali v dohrávke 32. kola talianskej ligy 1:1 s Janovom a už päť zápasov čakajú na výhru.

Uprostred hráč Chelsea Cole
Hetrik za 16 minút a to nebolo všetko: Nezastaviteľný Palmer kanonádou rozmetal ďalšieho súpera

LONDÝN - Futbalisti Chelsea deklasovali v dohrávke 33. kola Premier League Everton 6:0. Domáci viedli v 29. minúte už 3:0 po tom, čo Cole Palmer skompletizoval...

Detroit Red Wings -
ONLINE
Juraj Slafkovský: Online zo zápasu Detroit Red Wings - Montreal Canadiens

DETROIT - Detroit sa udržal v hre o play-off, keď zdolal Montreal s Jurajom Slafkovským 5:4 po predĺžení, hoci prehrával 1:4. Slovenský útočník v drese...