Foto dňa - Pierre-Emerick Aubameyang oslavuje víťazný gól, ktorým rozhodol o triumfe Arsenalu na ihrisku Watfordu.

Najnovšie zo Športiek

Slovenský tenista Lukáš Klein
Fantastický Klein v ťažkom zápase zdolal španielsky talent: Teraz bude čeliť svetovej elite

MADRID - Slovenský tenista Lukáš Klein postúpil do druhého kola na turnaji ATP v Madride.

Marios Georgiou
Priepastný rozdiel ich odsunul do druhej päťdesiatky: Slováci zaostali o necelých 10 bodov

RIMINI - Cyperský gymnasta Marios Georgiu získal zlato vo viacboji na majstrovstvách Európy mužov v talianskom Rimini výkonom 84,265 b.

Xavi Hernandéz na lavičke
Katalánci majú dôvod na radosť: Hlavný tréner a legenda klubu sa nechala prehovoriť

BARCELONA - Xavi Hernandez by mal aj naďalej viesť futbalistov FC Barcelona.

Gólová radosť hráčov Fínska
V severskom derby sa opäť nepresadili: Fínsky brankár bude problémom aj pre Slovákov

BUDAPEŠŤ - Hokejisti Fínska zvíťazili v stredajšom prípravnom stretnutí pred MS nad Švédskom 3:0.

Slovenská vlajka - ilustračné
Bojoval ako drak, no ďalej to už nešlo: Slovenský reprezentant pozná konečné umiestnenie na ME

BELEHRAD - Slovenský reprezentant v boxe Miroslav Herceg nepostúpil na ME v Belehrade do semifinále kategórie do 63,5 kg.

Foto Zľava: Sebastián Čederle z
Dojatí Nitrania reagujú na ich neuveriteľný počin: Zvláštna sezóna, podceňovali nás právom

NITRA - Hokejisti HK Nitra sa stali majstrami Tipos extraligy v sezóne 2023/24. V štvrtom finálovom stretnutí play off zdolali Spišskú Nová Ves 2:1 po...

Tešiaci sa hráči HK
Bez neho by to asi nedokázali: Najužitočnejším hráčom play-off Tipos extraligy je útočník Nitry

NITRA - Najužitočnejším hráčom play-off hokejovej Tipos extraligy sa stal útočník majstrovej Nitry Samuel Buček.

Foto Na snímke zľava Robert
Dokázalo to okrem nich už len ďalších päť tímov: Majstri z Nitry sa zaradili medzi smotánku

NITRA - Hokejisti HK Nitra získali svoj druhý Pohár Vladimíra Dzurillu za triumf v najvyššej slovenskej súťaži.

Radosť po góle zľava
Hokejisti HK Nitra dosiahli niečo neuveriteľné: Toto sa ešte nikomu nepodarilo!

NITRA - Hokejisti HK Nitra sa stali prvým tímom v histórii slovenskej extraligy, ktorý dokázal získať majstrovský titul z pozície najnižšie nasadeného tímu.

Momentka z finálového zápasu
Prehrali o desať bodov, napriek tomu strieľajú šampanské: Neuveriteľná finálová dráma

ISTANBUL - Basketbalisti nemeckého tímu Niners Chemnitz získali Európsky pohár FIBA.