Foto dňa - Elvis Merzlikins sa stal prvou hviezdou týždňa. Mal 97,1-percentnú úspešnosť zákrokov a priemer inkasovaných gólov na zápas stlačil na hodnotu 0,67.

Najnovšie zo Športiek

Flora Duffyová získala historické
Historické zlato pre Bermudy a triatlonistku Duffyovú: Na čele bola počas celých pretekov!

TOKIO - Triatlonistka Flora Duffyová z Bermúd získala na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu v súťaži žien. V Odaiba Marine Parku suverénne triumfovala s náskokom...

Foto Ester Ledecká
FOTO Sexi Ledecká vydráždila chlapov a šokovala dôležitým zistením: Žiadna sranda, ale realita!

BRATISLAVA – Začalo sa to nevinným vtipom, teraz je to oficiálne potvrdené. Ester Ledecká na svojom instagrame oznámila, že je príbuzná s ďalšou olympijskou...

Foto Jonatan Christie
Osud sa s ním vôbec nemaznal: Srdcervúci príbeh sympatického bedmintonistu

TOKIO - Indonézsky bedmintonista Jonatan Christie venuje svoje vystúpenie na olympijských hrách v Tokiu svojmu bratovi, ktorý zomrel na koronavírus. O...

Tom Dean
Britský plavec Dean získal pre svoju krajinu druhé zlato, zaskvel sa aj 16-ročný rumunský mladík

TOKIO - Britský plavec Tom Dean získal na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu na 200 m v.sp. V úvodnom utorňajšom finále zvíťazil v čase 1:44,22 minúty. Na striebornej...

Kaylee McKeownová
Zlato na 100 m znak jej neušlo: Austrálčanka McKeownová vytvorila nový olympijský rekord

TOKIO - Austrálska plavkyňa Kaylee McKeownová získala na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu na 100 m znak. Vo finále zvíťazila v novom olympijskom rekorde 57,47...

Jevgenij Rylov
Mladý ruský plavec dokonale zaskočil favoritov: V európskom rekorde sa raduje zo zlata

TOKIO - Ruský plavec Jevgenij Rylov získal na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu na 100 m znak. V utorňajšom finále zvíťazil po dramatickom priebehu v čase...

Lydia Jacobyová
Zlato korisťou iba 17-ročnej Američanky: Jacobyová nečakane ovládla disciplínu 100 m prsia

TOKIO - Americká plavkyňa Lydia Jacobyová získala na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu na 100 m prsia. Vo finále zvíťazila v čase 1:04,95 minúty. Na striebornej...

Video Tréner požiadal svoju partnerku
Video
VIDEO Napriek vypadnutiu prišla životná chvíľa: Šermiarsky tréner pokľakol a prekvapil celý svet!

TOKIO - Argentínsku šermiarku Mariu Belen Perezovú Mauriceovú požiadal jej partner a tréner Lucas Guillermo Saucedo o ruku po tom, ako na OH 2020 vypadla...

Japonskí stolnotenisoví športovci Jun
Slovensko na medailu čaká aj po treťom hracom dni: Na čele poradia domáce Japonsko

TOKIO - Po treťom súťažnom dni (po 50 z 339 medailových rozhodnutí) sa na čelo medailového poradia olympijských hier v Tokiu prepracovali domáci Japonci....