Foto dňa - Tím hokejovej NHL New York Rangers vyplatil zo zmluvy svoju dlhoročnú oporu v bránke Henrika Lundqvista. Tridsaťosemročný Švéd mal platný kontrakt ešte na jeden rok.

Najnovšie zo Športiek

Dráma do poslednej sekundy:
Dráma do poslednej sekundy: Hokejisti Bratislava Capitals prehrali vo Villachu

VILLACH – Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v 9. kole kvalifikačnej skupiny o postup do play off IHL na ľade EC Grand Immo VSV Villach 2:3...

Petra Vlhová počas slalomu
Veľká premiéra slovenskej lyžiarky: Hromcová absolvuje v slalome debut v seriáli SP

JASNÁ - Slovenská lyžiarka Petra Hromcová absolvuje v Jasnej premiéru v pretekoch Svetového pohára. V sobotnom slalome (9.30/12.30) uzavrie štartovú listinu...

Zlatan Ibrahimovič a jeho
VIDEO Ibrahimovič stopol motorkára, aby stihol festival: Našťastie to bol fanúšik AC Milána

MILÁNO - Futbalový útočník Zlatan Ibrahimovič je preslávený svojimi bláznivými akciami na ihrisku. Excentrický Švéd sa však tentoraz postaral o kuriozitu...

Foto Rakúsky skokan na lyžiach
VIDEO Rakúsky velikán to opäť dokázal! Stefan Kraft získal zlato na veľkom mostíku

OBERSTFORF - Rakúsky skokan na lyžiach Stefan Kraft získal na MS v severských disciplínach v Oberstdorfe zlatú medailu na veľkom mostíku V nemeckom stredisku...

Brent Seabrook
Úžasná kariéra, ktorú treba oslavovať: Trojnásobný víťaz Stanleyho pohára definitívne končí

CHICAGO - Kanadský hokejový obranca Brent Seabrook ukončil vo veku 35 rokov hráčsku kariéru. Informovala o tom oficiálna stránka klubu Chicago Blackhawks.

Petra Vlhová
Vlhová bude útočiť na prvenstvo už v sobotu: Slalom odštartuje s jednotkou!

JASNÁ - Slovenskej lyžiarke Petre Vlhovej neprekáža výmena poradia súťaží na podujatí Svetového pohára v Jasnej. Predovšetkým verí, že sa odjazdia sobotný...

Lewis Hamilton počas Veľkej
Luxusná trať dostala zelenú: Milovníci F1 sa majú na čo tešiť!

PORTIMAO - Veľká cena Portugalska v rámci F1 sa uskutoční v nedeľu 2. mája na okruhu v Portimau. Vedenie seriálu to potvrdilo v piatok.

Arnd Peiffer
Suverénny triumf Nemcov, Nóri prepadli na strelnici: Slováci štafetu nedokončili

NOVÉ MĚSTO NA MORAVE - Nemeckí biatlonisti Erik Lesser, Benedikt Doll, Arnd Peiffer a Philipp Mawrath zvíťazili v pretekoch štafiet v rámci posledného...

Zlatá nórska štafeta
Dominantný výkon, Nórsko zbiera samé úspechy: Jedenásta zlatá medaila v sérii

OBERSTDORF- Kvarteto nórskych bežcov na lyžiach v zložení Pal Golberg, Emil Iversen, Hans Christer Holund, Johannes Hösflot Kläbo získalo na MS v Oberstdorfe...

Johannes van den Bergh
Bayern Mníchov si poistil služby talentovaného útočníka: Hrám tu s najlepšími hráčmi na svete!

MNÍCHOV - Nemecký futbalový majster Bayern Mníchov podpísal profesionálnu zmluvu s talentovaným Jamalom Musialom do roku 2026. Potvrdil to v piatok na...