Foto dňa - Slovenskí hokejoví reprezentanti vstúpili víťazne do 84. majstrovstiev sveta v Rige. Vo svojom úvodnom zápase A-skupiny zdolali Bielorusko 5:2.

Najnovšie zo Športiek

Jakub Demek
Jakub Demek sa dočkal: 18-ročný odchovanec Košíc najvyššie draftovaným Slovákom v NHL

NEW YORK - Najvyššie draftovaným slovenským hokejistom vo vstupnom drafte NHL 2021 sa stal krídelník Jakub Demek. Osemnásťročného odchovanca košického...

Gólové oslavy futbalistov pražskej
Sparta Praha vstúpila do ligy triumfom, Jakub Považanec pri víťazstve Jablonca

PRAHA - Česká futbalová liga odštartovala v sobotu nový ročník zápasmi 1. kola. Nováčik súťaže Hradec Králové remizoval s Bohemiansom 1905 1:1.

Hviezdne posily na poslednú
Hviezdne posily na poslednú chvíľu: Trio amerických finalistov NBA dorazilo do Tokia

TOKIO - Americká mužská basketbalová reprezentácia sa stretla v Tokiu v kompletnom zložení menej ako 24 hodín pred úvodným vystúpením v A-skupine proti...

Foto Vpravo Richard Bartoš (MFK
Liptovský Mikuláš zaplatil nováčikovskú daň: Slovan sa na odvetu Ligy majstrov naladil triumfom

POPRAD - Futbalisti úradujúceho majstra Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava zvíťazili v 1. kole sezóny 2021/2022 nad MFK Tatran Liptovský Mikuláš 4:1. Zápas...

Jakub Voráček
Horúca správa z NHL: Jakub Voráček po desiatich rokoch končí vo Philadelphii!

PHILADELPHIA - Český hokejista Jakub Voráček sa po desiatich rokoch vracia do Columbusu Blue Jackets. Počas druhého kola vstupného draftu NHL ho Philadelphia...

Jevgenij Pupkov (vľavo) ešte
Obrovská tragédia: Zomrel bývalý kapitán na MS, hokejový tréner a olympijský reprezentant

ALMATY - Kazašský hokej ranila obrovská tragédia. Na koronavírus zomrel iba 46-ročný kazašský tréner Jevgenij Pupkov.

Vľavo Kristián Flak (MFK
ONLINE
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - ŠK Slovan Bratislava: Online prenos z 1. kola Fortuna ligy

Richard Nagy
Richard Nagy napriek sezónnemu maximu v Tokiu neuspel: Finále by som nedal, ani keby som utekal

TOKIO - Richard Nagy zaplával na OH v Tokiu sezónne maximum, ale v pretekoch na 400 m pol.pr. obsadil v rozplavbách 23. miesto časom 4:18,29 a nepostúpil...

Ilustračné foto
Po lietajúcom Fínovi opäť tragická strata: Fínsko oplakáva smrť ďalšieho olympijského šampióna

HELSINKI - Dva a pol roka po úmrtí hviezdneho skokana na lyžiach Mattiho Nykänena prišiel fínsky šport predčasne o ďalšieho predstaviteľa niekdajšej zlatej...

Mohamed Khalil Jendoubi a
Taekwondo: Dell'aquila získal v Tokiu zlato v kategórii do 58 kg, u žien do 49 kg zlato pre Thajsko

TOKIO - Taliansky reprezentant v taekwonde Vito Dell'aquila sa stal v Tokiu olympijským víťazom v kategórii do 58 kg. V sobotnom finále zvíťazil nad Mohamedom...