Foto dňa - Slovensko je na majstrovstvách sveta v Rige stopercentné aj po treťom zápase.

Najnovšie zo Športiek

Jakub Demek
Jakub Demek sa dočkal: 18-ročný odchovanec Košíc najvyššie draftovaným Slovákom v NHL

NEW YORK - Najvyššie draftovaným slovenským hokejistom vo vstupnom drafte NHL 2021 sa stal krídelník Jakub Demek. Osemnásťročného odchovanca košického...

Hviezdne posily na poslednú
Hviezdne posily na poslednú chvíľu: Trio amerických finalistov NBA dorazilo do Tokia

TOKIO - Americká mužská basketbalová reprezentácia sa stretla v Tokiu v kompletnom zložení menej ako 24 hodín pred úvodným vystúpením v A-skupine proti...

Foto Vpravo Richard Bartoš (MFK
Liptovský Mikuláš zaplatil nováčikovskú daň: Slovan sa na odvetu Ligy majstrov naladil triumfom

POPRAD - Futbalisti úradujúceho majstra Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava zvíťazili v 1. kole sezóny 2021/2022 nad MFK Tatran Liptovský Mikuláš 4:1. Zápas...

Jakub Voráček
Horúca správa z NHL: Jakub Voráček po desiatich rokoch končí vo Philadelphii!

PHILADELPHIA - Český hokejista Jakub Voráček sa po desiatich rokoch vracia do Columbusu Blue Jackets. Počas druhého kola vstupného draftu NHL ho Philadelphia...

Jevgenij Pupkov (vľavo) ešte
Obrovská tragédia: Zomrel bývalý kapitán na MS, hokejový tréner a olympijský reprezentant

ALMATY - Kazašský hokej ranila obrovská tragédia. Na koronavírus zomrel iba 46-ročný kazašský tréner Jevgenij Pupkov.

Vľavo Kristián Flak (MFK
ONLINE
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - ŠK Slovan Bratislava: Online prenos z 1. kola Fortuna ligy

Richard Nagy
Richard Nagy napriek sezónnemu maximu v Tokiu neuspel: Finále by som nedal, ani keby som utekal

TOKIO - Richard Nagy zaplával na OH v Tokiu sezónne maximum, ale v pretekoch na 400 m pol.pr. obsadil v rozplavbách 23. miesto časom 4:18,29 a nepostúpil...

Ilustračné foto
Po lietajúcom Fínovi opäť tragická strata: Fínsko oplakáva smrť ďalšieho olympijského šampióna

HELSINKI - Dva a pol roka po úmrtí hviezdneho skokana na lyžiach Mattiho Nykänena prišiel fínsky šport predčasne o ďalšieho predstaviteľa niekdajšej zlatej...

Mohamed Khalil Jendoubi a
Taekwondo: Dell'aquila získal v Tokiu zlato v kategórii do 58 kg, u žien do 49 kg zlato pre Thajsko

TOKIO - Taliansky reprezentant v taekwonde Vito Dell'aquila sa stal v Tokiu olympijským víťazom v kategórii do 58 kg. V sobotnom finále zvíťazil nad Mohamedom...

Kristína Kučová
Kristína Kučová má na dosah kariérny titul: Nemeckej súperke v boji o finále nadelila aj kanára!

GDYŇA - Slovenská tenistka Kristína Kučová sa prvýkrát v kariére prebojovala do finále dvojhry na turnaji WTA. V semifinále antukového podujatia v poľskej...