Foto dňa - Rakúskeho futbalového reprezentanta Davida Alabu v stredu oficiálne predstavili ako novú posilu Realu Madrid. V španielskom klube bude hrávať v drese s číslom 4, ktoré dlhé roky nosil kapitán "bieleho baletu" Sergio Ramos.

Najnovšie zo Športiek

Brayden Point
Čerstvý víťaz Stanley Cupu podpísal osemročný kontrakt: Point v Tampe zarobí 76 miliónov!

TAMPA - Kanadský hokejista Brayden Point a vedenie klubu NHL Tampa Bay Lightning sa dohodli na predĺžení spolupráce. Dvadsaťpäťročný útočník podpísal s...

Gólové oslavy futbalistov pražskej
Liga majstrov: Sparta zvrátila prehru vo Viedni, PSV v šlágri vyradilo Galatasaray

BAKU - Sprata Praha postúpila do 3. predkola Ligy majstrov po domácom víťazstve nad Rapidom Viedeň 2:0. Český tím nastúpila aj so slovenskými obrancami...

Víťazná radosť hráčov HKM
Zvolen získal kanadského obrancu: Svojho času mal našliapnuté do NHL

ZVOLEN - Extraligový klub HKM Zvolen podpísal ročný kontrakt s kanadským hokejistom Jérémym Royom. Roya si v drafte NHL v roku 2015 vybral klub San Jose...

Foto Joeri de Kamps a
Slovan nebol v Berne ďaleko od senzácie: Nepremenená penalta a brvno v posledných minútach!

BERN - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava vypadli v 2. predkole Ligy majstrov 2021/2022 so švajčiarskym majstrom Young Boys Bern. Po bezgólovej domácej remíze...

Blake Coleman vo finále
AKTUALIZOVANÉ
Veľké rošády na prestupovom trhu v NHL: Tampu opúšťa dôležitý člen majstrovského tímu

CALGARY - Novou posilou klubu NHL Calgary Flames sa stal americký hokejový útočník Blake Coleman. Dvojnásobný víťaz Stanleyho pohára v drese Tampy Bay...

Vľavo tréner Antal Németh
Dunajská Streda si pred odvetou s Partizanom verí: Videli sme, že súper má aj slabiny

DUNAJSKÁ STREDA - Futbalistov Dunajskej Stredy čaká v odvete 2. predkola Európskej konferenčnej ligy neľahká úloha. V prvom zápase prehrali na ihrisku...

Foto Kanadský hokejový gólman Marc-André
Urobili si z neho srandu? Naštvaný Fleury sa o výmene dozvedel na internete

CHICAGO - Kanadský hokejový gólman Marc-André Fleury mieri z Vegas do Chicaga. Tridsaťšesťročný tohtoročný držiteľ Vezina Trophy pre najlepšieho brankára...

Jordan Siebatcheu a Joeri
ONLINE
Young Boys Bern - ŠK Slovan Bratislava: Online prenos z odvety 2. predkola Ligy majstrov

šampión MAMMAL-u Šimon Klein
Slovensko vysiela zástupcov v MMA na svetové šampionáty: Silná zostava mieri do Bulharska!

BRATISLAVA - Slovenská amatérska scéna vychováva mnoho talentovaných zápasníkov, ktorým je už teraz predpovedaná veľká budúcnosť. MMA scéna okrem amatérskej...

Video Hlavný tréner MŠK Žilina
Video
VIDEO Žilina nechce podceniť odvetu s Limassolom: Je to iba polčas, treba mať pokoru!

ŽILINA - Futbalisti Žiliny sú krok od postupu do 3. predkola Európskej konferenčnej ligy, no odvetu proti Apollonu Limassol neberú na ľahkú váhu. Minulý...