Baráž sa zmenila na gólovú divočinu: Po výhre 6:2 takmer prišiel nečakaný šok

BREDA - Český záložník Dominik Janošek pomohol futbalistom Bredy k návratu do holandskej ligy.

Jude Bellingham oslavuje titul
Southgate dopraje voľno mladej superhviezde z Realu: Dôležitá je regenerácia

LONDÝN - Tréner anglickej futbalovej reprezentácie Gareth Southgate dal týždeň voľna Judeovi Bellinghamovi.

Gólová radosť mladíkov Slovenska,
Dvadsaťjednotka sa zišla v kompletnom zložení: Posledné zápasy chce zakončiť víťazne

BRATISLAVA - Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov odštartovala v nedeľu v Šamoríne prípravu pred poslednými medzištátnymi zápasmi v sezóne 2023/2024.

Video Hráčky Győri ETO KC
Video
Obrovská radosť v Maďarsku: Známy klub po piatich rokoch opäť ovládol Ligu majstrov

BUDAPEŠŤ - Hádzanárky maďarského Győri ETO KC vyhrali šiestykrát v histórii Ligu majstrov. Vo finále turnaja Final Four v Budapešti vyhrali nad bundesligovým...

Na snímke zľava Lukáš
Humenné vypadlo, ale on si aj tak zahrá v extralige: Kapitána tímu ulovila konkurencia

NOVÉ ZÁMKY - Slovenský hokejista Lukáš Handlovský sa stal hráčom HC MIKRON Nové Zámky.

Fanúšikovia CD Leganes
Klub z predmestia Madridu vyhral druhú najvyššiu súťaž: Do La Ligy sa vráti po štyroch rokoch

MADRID - Futbalisti CD Leganés sa prvýkrát od roku 2020 vrátia do španielskej La Ligy. Klub z predmestia Madridu vyhral v záverečnom 42. kole druhej ligy...

Foto Kevin Campbell
Bývalý anglický útočník je v nemocnici vo vážnom stave: Zlyhal mu dôležitý orgán

LONDÝN - Bývalý anglický futbalista Kevin Campbell je hospitalizovaný v nemocnici vo vážnom stave.

Foto Jiří Kalous (vľavo) a
Nedávno oslávil s Českom titul majstrov sveta: Teraz dostal novú výzvu v klube

KARLOVE VARY- Jiří Kalous, ktorý v úlohe asistenta trénera Radima Rulíka pomohol českým hokejistom k triumfu na domácich majstrovstvách sveta, sa stal...

Video Alžírsky atlét Djamel Sedjati
Video
Parádne atletické divadlo: V Diamantovej lige sa prekonávali svetové výkony roka

ŠTOKHOLM - Etiópsky atlét Lamecha Girma suverénnym spôsobom triumfoval v behu na 3000 m prek. na mítingu Diamantovej ligy v Štokholme a zlepšil svetový...

Foto Hráči Fiorentiny oslavujú strelený
Víťazovi Európskej ligy už o nič nešlo: Ich hosť si vybojoval play-off Európskej konferenčnej ligy

BERGAMO - Futbalisti Fiorentiny zvíťazili v dohrávke 29. kola talianskej Serie A na pôde Atalanty Bergamo 3:2.