Najnovšie zo Športiek

Video Gólové oslavy futbalistov Slavie
Video
VIDEO Tupta krásnym gólom zariadil triumf Liberca v derby, Slavia predĺžila ligový rekord

PRAHA - Futbalisti Liberca vyhrali v nedeľnom stretnutí 9. kola českej ligy na ihrisku Jablonca 1:0. O jediný gól zápasu sa postaral presnou technickou...

FotoVideo Výber Európy opäť ovládol
Video
VIDEO Svet na nich jednoducho nemá: Výber Európy ovládol aj štvrtý ročník Laver Cupu!

BOSTON - Výber Európy zvíťazil aj vo štvrtom ročníku tenisového Laver Cupu. V nedeľu mu v Bostone k obhajobe triumfu stačilo získať už len jeden bod. Ten...

Foto Vľavo Brant Harris (Bratislava),
Slovan v šlágri predviedol v Košiciach dokonalý obrat, iba 16-ročný mladík zariadil triumf Dukly

KOŠICE - Hokejisti HC Slovan Bratislava zvíťazili v 2. kole Tipos extraligy na ľade HC Košice 6:3. V stretnutí predviedli dokonalý obrat, keď v 16. minúte...

Denis Godla
Sparta aj Kladno s Jágrom uspeli až po predĺžení, Godla nezabránil prehre Litvínova

PRAHA - Vo 8. kole českej hokejovej extraligy zvíťazila Sparta Praha nad Kometou Brno 3:2 po predĺžení, rozhodujúci gól strelil v 64. min Filip Chlapík....

FotoVideo Álvaro Morata a Bartosz
Video
VIDEO Juventus Turín sa dočkal ďalšej ligovej výhry, dramatické rímske derby Lazia s AS

TURÍN - Futbalisti Juventusu Turín sa po zlom začiatku dostávajú v Serie A na víťaznú vlnu, Sampdoriu Janov zdolali v nedeľnom domácom zápase 6. kola 3:2....

Víťazné oslavy hokejistov Ak
V KHL uspeli domáci: Ak Bars Kazaň a Neftechimik Nižnekamsk na vlastnom ľade nezaváhali

MOSKVA – V nedeľnom stretnutí KHL si hokejisti Kazane poradili so Spartakom Moskva 3:1. Nižnekamsk zvíťazil nad Vladivostokom 4:0.

Video Lucas Hoeler a Niklas
Video
VIDEO Freiburg na domácej pôde s Augsburgom nezaváhal, bezgólová remíza v Bochume

BERLÍN – V stretnutí 6. kola nemeckej futbalovej ligy remizoval Bochum so Stuttgartom 0:0. Domáci si po štyroch prehrách a jednom víťazstve v novom ročníku...

FotoVideo Pierre-Emerick Aubameyang a Tanguy
Video
VIDEO Arsenal derby s Tottenhamom rozhodol za polčas, Southampton sa prvej výhry opäť nedočkal

LONDÝN - V nedeľňajšom severolondýnskom derby, ktoré sa hralo v rámci 6. kola anglickej futbalovej Premier League, zvíťazil Arsenal nad Tottenhamom 3:1.

Lukáš Giertl
Medaily, ale aj zimomriavky z fantastických divákov: Giertl o MS v Čunove a našich mladých nádejách

BRATISLAVA - Slovenský vodný slalom získal na domácich MS v Čunove štyri medaily. Bronzové hliadky 3xC1 muži (Alexander Slafkovský, Matej Beňuš, Marko...

Video Radosť hráčov AS Monaco
Video
VIDEO Monacké kniežatá otočili duel s húževnatým nováčikom, Bordeaux remizoval s Rennes

PARÍŽ - Futbalisti Girondins Bordeaux remizovali v nedeľňajšom zápase 8. kola francúzskej Ligue 1 doma so Stade Rennes 1:1. Nováčik Clermont prehral s...