Foto Slovenská reprezentantka v bedmintone
Martina Repiská má za sebou skvelý olympijský debut: Dokázala som využiť jej slabé stránky

TOKIO - Slovenská bedmintonistka Martina Repiská má za sebou skvelý olympijský debut. Ako prvá Slovenka dokázala zvíťaziť pod piatimi kruhmi, jej triumf...

Foto Na snímke smutný slovenský
Medailová séria skončila po dlhých 25 rokoch! Slovensko prvýkrát v ére samostatnosti vyšlo naprázdno

TOKIO - Medailová séria slovenských vodných slalomárov v disciplíne C1 mužov pod piatimi kruhmi sa skončila po 25 rokoch. Nepredĺžil ju Matej Beňuš, obhajca...

Andrea Podmaníková
Podmaníková sa teší na dvestovku viac ako na stovku: Po dlhej dobe si ju dokážem užívať

TOKIO - Slovenská plavkyňa Andrea Podmaníková sa v nedeľu stala držiteľkou nového slovenského rekordu na 100 m prsia. Dvadsaťtriročná plavkyňa ho očakávala,...

Vo viacboji družstiev triumfovali
Gymnastická veľmoc schmatla zlato: Vo viacboji družstiev triumfovali Rusi

TOKIO - Ruskí športoví gymnasti pod hlavičkou ROC triumfovali vo viacboji družstiev na OH v Tokiu. Domáci obhajcovia zlata z Japonska získali tentoraz...

Hidilyn Diazová sa raduje
Pre Filipíny sa stáva národnou hrdinkou: Diazová získala pre svoju krajinu prvé zlato v histórii

TOKIO - Zlatú olympijskú medailu pre Filipíny vybojovala vo vzpieraní v kategórii do 55 kg Hidilyn Diazová. V dvojboji dosiahla nový olympijský rekord...

Foto Český vodný slalomár Lukáš
Česko oslavuje prvú medailu v Tokiu: Najlepší výkon v najdôležitejšom momente kariéry

TOKIO - Kanoistu Lukáša Rohana pred olympijským finále nabudil film Hokejový zázrak, ktorý rozpráva o prekvapivej ceste amerických hokejistov ku zlatej...

John Terry
Futbalová ikona John Terry končí v Aston Ville: Do budúcnosti má takéto plány

BIRMINGHAM - Bývalý kapitán anglickej futbalovej reprezentácie a Chelsea Londýn John Terry skončil ako asistent trénera Aston Villy. Rozhodol sa tak preto,...

Karlos Vémola
Vémola po zápase naložil Krištofičovi: Pirát tam ležal a nič neurobil, nezaslúžil si vyhrať!

BRATISLAVA - Karlos Vémola na Oktagon 26: Štvanice nechýbal ako divák. Kvôli zraneniu ruky a následnej operácii sa nemohol postaviť do zápasu s Marcinom...

FotoVideo Mathieu Van der Poel
Video
VIDEO Hrozivý pád Van der Poela na olympiáde v Tokiu: Sen o medaile sa rozplynul!

TOKIO - Český cyklista Ondřej Cink nedokončil nádejne rozbehnuté olympijské preteky v cross country horských bicyklov. V šiestom zo siedmich celých okruhov...

Slovenská tenistka Kristína Kučová
Finále ju vyšvihlo hore: Kučová je nová slovenská jednotka, polepšila si o 30 miest

BRATISLAVA - Kristína Kučová sa stala novou slovenskou tenisovou jednotkou. Vďaka finálovej účasti na turnaji WTA v Gdyni si polepšila o 30 miest a vo...