Najnovšie zo Športiek

Denis Godla
Sparta aj Kladno s Jágrom uspeli až po predĺžení, Godla nezabránil prehre Litvínova

PRAHA - Vo 8. kole českej hokejovej extraligy zvíťazila Sparta Praha nad Kometou Brno 3:2 po predĺžení, rozhodujúci gól strelil v 64. min Filip Chlapík....

FotoVideo Álvaro Morata a Bartosz
Video
VIDEO Juventus Turín sa dočkal ďalšej ligovej výhry, dramatické rímske derby Lazia s AS

TURÍN - Futbalisti Juventusu Turín sa po zlom začiatku dostávajú v Serie A na víťaznú vlnu, Sampdoriu Janov zdolali v nedeľnom domácom zápase 6. kola 3:2....

Víťazné oslavy hokejistov Ak
V KHL uspeli domáci: Ak Bars Kazaň a Neftechimik Nižnekamsk na vlastnom ľade nezaváhali

MOSKVA – V nedeľnom stretnutí KHL si hokejisti Kazane poradili so Spartakom Moskva 3:1. Nižnekamsk zvíťazil nad Vladivostokom 4:0.

Video Lucas Hoeler a Niklas
Video
VIDEO Freiburg na domácej pôde s Augsburgom nezaváhal, bezgólová remíza v Bochume

BERLÍN – V stretnutí 6. kola nemeckej futbalovej ligy remizoval Bochum so Stuttgartom 0:0. Domáci si po štyroch prehrách a jednom víťazstve v novom ročníku...

FotoVideo Pierre-Emerick Aubameyang a Tanguy
Video
VIDEO Arsenal derby s Tottenhamom rozhodol za polčas, Southampton sa prvej výhry opäť nedočkal

LONDÝN - V nedeľňajšom severolondýnskom derby, ktoré sa hralo v rámci 6. kola anglickej futbalovej Premier League, zvíťazil Arsenal nad Tottenhamom 3:1.

Lukáš Giertl
Medaily, ale aj zimomriavky z fantastických divákov: Giertl o MS v Čunove a našich mladých nádejách

BRATISLAVA - Slovenský vodný slalom získal na domácich MS v Čunove štyri medaily. Bronzové hliadky 3xC1 muži (Alexander Slafkovský, Matej Beňuš, Marko...

Video Radosť hráčov AS Monaco
Video
VIDEO Monacké kniežatá otočili duel s húževnatým nováčikom, Bordeaux remizoval s Rennes

PARÍŽ - Futbalisti Girondins Bordeaux remizovali v nedeľňajšom zápase 8. kola francúzskej Ligue 1 doma so Stade Rennes 1:1. Nováčik Clermont prehral s...

Foto Zľava hráč Trnavy Saymon
Krajské derby jasnou záležitosťou: Spartak Trnava nedal šancu domácej Dunajskej Strede!

DUNAJSKÁ STREDA - Futbalisti FC Spartak Trnava triumfovali v nedeľnom stretnutí 9. kola Fortuna ligy na štadióne FC DAC 1904 Dunajská Streda 3:0.

Roman Faith
Hokejisti iClinic Bratislava Capitals v IHL neuspeli: Dva góly na ľade rakúskeho súpera nestačili

SALZBURG - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v nedeľnom zápase 4. kola nadnárodnej IHL na ľade Salzburgu 2:5. Na konte majú po piatich dueloch...

FotoVideo Memphis Depay a brankár
Video
VIDEO Barcelona ďalšie zaváhanie nepripustila, Dominik Greif sa dočkal debutu v La Lige

MADRID - Slovenský futbalový brankár Dominik Greif zažil debut v španielskej La Lige, v nedeľnom zápase 7. kola nastúpil pri prehre Realu Mallorca s Osasunou...