Najnovšie zo Športiek

Hráči Capitals sa radujú
Bratislava Capitals v gólovej prestrelke: Zápas sa musel rozhodovať až v predĺžení!

BRATISLAVA – Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v piatkovom zápase 3. kola nadnárodnej IHL na ľade Grazu 6:5 po predĺžení. Rozhodujúci gól...

Foto Na snímke vľavo Rastislav
Slovan Bratislava nedopustil žiadne prekvapenie: Trenčín zdolal rozdielom triedy

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v piatkovom zápase 1. kola Tipos extraligy nad Duklou Trenčín 4:1.

Kristián Pospíšil
Pospíšil zabezpečil Raume výhru gólom a asistenciou: Bodoval aj Skalický

HELSINKI – Slovenský útočník Kristián Pospíšil prispel gólom a asistenciou k víťazstvu 5:4 tímu Lukko Rauma nad Tapparou Tampere v piatkovom stretnutí...

Foto Na snímke zľava Miroslav
Krušné chvíle pred bránou Nitry v závere zápasu: Košičania napokon vyrovnať nedokázali!

NITRA - Hokejisti HK Nitra zvládli prvý zápas novej sezóny extraligy a zdolali Košice 3:2. Ešte pred záverečnou päťminútovkou bol stav stretnutia vyrovnaný...

Foto Ronald Koeman
Na Koemana sa to sype z každej strany: Na lavičke Barcelony vynechá dva zápasy

BARCELONA - Holandský tréner Ronald Koeman nebude môcť futbalistov FC Barcelona viesť z lavičky najbližšie dva zápasy v La Lige. Trest si vyslúžil za červenú...

Erik Jendrišek sa upísal
Trenčanov spasil dvoma gólmi Jendrišek: Na tri body proti Pohroniu to ale nestačilo!

ŽIAR NAD HRONOM - Futbalisti FK Pohronie remizovali v piatkovom zápase 7. kola Fortuna ligy s Trenčínom 2:2.

Foto Viktor Pešta
Pešta pred titulovým zápasom prikladá do ohňa: Predikcia je, že dostane päsťou do tváre!

PRAHA - Český MMA bojovník Viktor Pešta nastúpi do svojho ďalšieho titulového zápasu pod organizáciou Oktagon MMA. V súboji vypísanom na 5x5 minút vyzve...

Brant Harris (Slovan) a
ONLINE
HC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín: Online prenos z 1. kola Tipos extraligy

BRATISLAVA - Tradičné slovenské derby medzi Slovanom a Trenčínom bol jedným z ťahákov 1. kola novej sezóny hokejovej Tipos extraligy. "Belasí" potvrdili...

Foto Miroslav Stoch v drese
Stoch vysvetlil, prečo zamieril do Liberca: Je to možno moja posledná šanca!

LIBEREC - Za možno poslednú šancu označil futbalista Miroslav Stoch svoj nový angažmán v Liberci, kam prestúpil v tomto týždni ako voľný hráč. Bývalého...

Slovenský reprezentant vo vodnom
Do finále MS v extrémnom slalome trojica Slovákov: Grigar plánuje útok na medailu!

ČUNOVO - Vo finále extrémneho slalomu žien sa v nedeľu na MS v Čunove predstavia Soňa Stanovská a Eliška Mintálová a medzi mužmi Jakub Grigar. Slovenskí...