Najnovšie zo Športiek

Neymar v zakončení
Paríž si pripísal ďalšie tri body: Bez Messiho v zostave porazil Montpellier

PARÍŽ - Paríž St. Germain zvíťazil doma nad Montpellierom 2:0, o jeho góly sa postarali Idrissa Gueye a Julian Draxler. Paríž je bez straty bodu na čele...

Foto Luka Modrič a Karim
Gólová mašina sa zadrhla: Biely balet nedokázal prekonať obranu Villarealu

MADRID - Líder tabuľky Real Madrid remizoval na svojom trávniku s FC Villarreal 0:0. Domáci tak prišli o štvorzápasovú víťaznú sériu, bola to ich druhá...

Video Lukáš Haraslín
Video
VIDEO Haraslín pomohol gólom ku kanonáde Sparty, Almási pečatil triumf nad klokanmi

OSTRAVA - Slovenský futbalový útočník Ladislav Almási prispel jedným gólom k triumfu Baník Ostrava v sobotňajšom zápase 9. kola českej ligy and Bohemians...

Brankár Thibaut Courtois v
Real Madrid CF - Villarreal CF: Online prenos zo 7. kola španielskej La Ligy

MADRID - Líder tabuľky Real Madrid remizoval na svojom trávniku s FC Villarreal 0:0.

Foto Yoane Wissa oslavuje vyrovnávajúci
Zaskočený Liverpool! Nováčik z Brentfordu sa v gólovej prestrelke postaral o prekvapenie

BRENTFORD - FC Liverpool v divokom stretnutí remizoval na pôde nováčikovského Brentfordu 3:3. Hostia siahali po plnom zisku, no osem minút pred koncom...

Video Daniel Maldini oslavuje svoj
Video
VIDEO Strelcova Spezia nestačila na AC Miláno, Inter vybojoval bod proti Atalante

SPEZIA - Futbalisti Spezie Calcio prehrali v sobotnom domácom stretnutí 6. kola najvyššej talianskej súťaže s AC Miláno 1:2. V 80. minúte, krátko nato,...

FotoVideo Na snímke vľavo Benson
Video
Ružomberok šokoval aj domácu Žilinu, Slovan vybavil Senicu už v prvom polčase

ŽILINA - Futbalisti MFK Ružomberok zvíťazili v sobotnom stretnutí 9. kola Fortuna ligy na štadióne MŠK Žilina 2:0. Oba góly strelil v prvom polčase Matej...

Kenny Agostino a Marek
Hrivík prispel k výhre nad silným súperom, CSKA Moskva pohorel v Magnitogorsku

NIŽNIJ NOVGOROD - Hokejisti Torpeda Nižnij Novgorod zdolali v sobotnom zápase KHL na vlastnom ľade Dinamo Moskva 4:2. Na úspechu domácich sa podieľal aj...

Karim Benzema oslavuje gól
Benzema má podiel už na 15 góloch Realu: Ancelotti mu praje nomináciu na Zlatú loptu

MADRID - Trénera futbalistov Realu Madrid Carlo Ancelottiho neteší trápenie historického rivala v La Lige Barcelony. Ako zdôraznil 62-ročný kouč, sústreďuje...

Peter Sagan
Sagan môže získať rekord, aký nikto nikdy nedosiahol: Myslím si, že bude veľa pádov!

BRUSEL - Slovenský cyklista Peter Sagan začne už v nedeľu o 10.25 h bojovať o štvrtý titul majstra sveta. Na šampionáte v Belgicku, na ktorom sa slávi...