Najnovšie zo Športiek

Foto Álvaro Morata a Adrien
VIDEO Juventus zvládol šláger aj bez Ronalda: Morata a Rabiot zariadili obrat s Laziom

TURÍN - Futbalisti Juventusu Turín zvíťazili v sobotňajšom zápase 26. kola talianskej Serie A na domácom ihrisku nad Laziom Rím 3:1.

Jean-David Beauguel a jeho
Guľa so zverencami oslavuje ďalší triumf: Beauguel hrdinom Plzne v súboji s Olomoucom

PLZEŇ - V sobotňajšom zápase 22. kola najvyššej českej futbalovej ligy zvíťazili Teplice nad Opavou 3:1 a získali tak důležité body pre boj o záchranu.

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová
Petra Vlhová sa v cieli emotívne zvítala s najbližšími: VIDEO Toto jej povedala víťazná Shiffrinová

JASNÁ - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová nebola v sobotu v Jasnej úplne spokojná ani s takým výsledkom, akým je druhé miesto v slalome Svetového pohára....

Bayern Mníchov - Borussia
Bayern Mníchov - Borussia Dortmund

MNÍCHOV - Futbalisti Bayernu Mníchov zvíťazili v sobotňajšom šlágri 24. kola najvyššej nemeckej bundesligy nad Borussiu Dortmund 4:2.

László Bénes oslavuje so
VIDEO László Bénes skóroval v drese Augsburgu: Na Pekaríkovu Herthu to nestačilo

BERLÍN - V sobotňajšom zápase 24. kola najvyššej nemeckej futbalovej bundesligy zvíťazila Hertha Berlín nad Augsburgom 2:1. O jediný gól hostí sa postaral...

Simon Desthieux
VIDEO Šimon Bartko v Česku dosiahol na prvý bod, Desthieux v šprinte s tesným triumfom

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Francúzsky biatlonista Simon Desthieux triumfoval v sobotnom šprinte na 10 km v rámci 8. kola Svetového pohára. V českom Novom Měste...

Mikaela Shiffrinová
FOTO Kvetinová kráľovná Shiffrinová: Z Jasnej si domov odnesie aj kúsok Slovenska

JASNÁ - Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová si v Jasnej rozšírila zbierku rozprávkových ocenení z podujatí Svetového pohára. Po víťazstve v sobotnom...

Martina Dubovská na trati
VIDEO Martina Dubovská dosiahla doma v Jasnej najlepší výsledok v sezóne: Ľudia boli úžasní!

JASNÁ - Hoci Martina Dubovská reprezentuje od svojich 16 rokov Českú republiku, stredisko v Jasnej je jej domáce prostredie. Dvadsaťosemročná lyžiarka...

Ján Volko
VIDEO Volko postúpil do finále! Na halových majstrovstvách vylepšil tohtoročný najlepší čas

TORUŇ - Slovenský šprintér Ján Volko postúpil do finále behu na 60 metrov na atletických halových majstrovstvách Európy v poľskej Toruni. V semifinále...

Nórska bežkyňa na lyžiach
Nórska bežkyňa opäť deklasovala konkurenciu: Johaugová má štrnáste zlato z majstrovstiev

OBERSTDORF - Nórska bežkyňa na lyžiach Therese Johaugová potvrdila svoju dominanciu na MS v severských disciplínach v Oberstdorfe. V sobotu suverénne obhájila...