Najnovšie zo Športiek

FotoVideo Antoine Griezmann strieľa gól
Video
VIDEO Atraktívny zápas Liverpoolu s Atléticom, Škriniarov Inter nedopustil prekvapenie!

MADRID - Futbalisti Ajaxu Amsterdam sú aj po 3. kole skupinovej fázy Ligy majstrov 2021/2021 stopercentní. V utorok v C-skupine zdolali doma Borussiu Dortmund...

Na snímke mužstvo Tatrana
Skvelý vstup do Európskej ligy: Tatran Prešov zvládol veľmi vyrovnaný zápas

PREŠOV - Hádzanári Tatrana Prešov vstúpili do svojej druhej sezóny v Európskej lige víťazstvom. Na domácej palubovke si v zápase základnej A-skupiny poradili...

Česká tenistka Markéta Vondroušová
Vondroušová pokračuje vo skvelých výkonoch: Rybakinovej nepustila ani set

MOSKVA - Česká tenistka Markéta Vondroušová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Moskve nad Jelenou Rybakinovou 6:4, 6:4.

Foto Na snímke vpravo Roman
Zápas Bratislavy Capitals muselo rozhodnúť predĺženie: Gól padol hneď po 20 sekundách!

BRATISLAVA - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v utorňajšej predohrávke 25. kola IHL s rakúskym tímom EC Red Bull Salzburg 0:1 po predĺžení....

Video Aymeric Laporte a Charles
Video
VIDEO Manchester City deklasoval Bruggy, Sporting vyhral rozdielom triedy

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru City zvíťazili v utorňajšom dueli A-skupiny Ligy majstrov 2021/2022 na pôde FC Bruggy 5:1. Do tabuľky si pripísali druhú...

Milan Škriniar pred zápasom
ONLINE
Inter Miláno - Šeriff Tiraspoľ: Online prenos z Ligy majstrov

MILÁNO - Spanilú jazdu moldavského šampióna Šeriffu Tiraspoľ vo futbalovej Lige majstrov v utorok zastavil Inter Miláno. Tím slovenského obrancu Milana...

Diego Simeone a Jürgen
ONLINE
Atlético Madrid - Liverpool FC: Online prenos z Ligy majstrov

MADRID - V B-skupine Ligy majstrov sa pozornosť upriamovala na súboj prvých dvoch tímov. Atlético Madrid hostilo FC Liverpool. Zápas skončil 2:3 v prospech...

Hráči Trenčína oslavujú gól
Kvalitný a konzistentný výkon: Trenčania udržali vedenie a pripísali si ďalšiu výhru!

POPRAD - Hokejisti HK Poprad prehrali v utorňajšej predohrávke 17. kola Tipos extraligy s HK Trenčín 2:3.

Jaroslav Pokorný
Oktagon hlási veľkú novinku: Do akcie sa vracia legenda tohto športu!

BRATISLAVA - Oktagon hlási návrat legendárneho zápasníka. Na začiatku roku 2020 sa rozhodol Jaroslav Pokorný (14-8) známy ako "Jubox" ukončiť kariéru...

Foto Prezident Lazia Claudio Lotito
Porušenie pravidiel sa mu stalo osudným: Prezident Lazia oslavuje aspoň malé víťazstvo

RÍM - Prezident Lazia Rím Claudio Lotito dosiahol zníženie zákazu pôsobenia vo futbale za porušenie protikoronavírusových pravidiel z dvanástich na dva...