Najnovšie zo Športiek

Foto Vľavo kapitán Trnavy Martin
Škrtel s kapitánskou páskou doviedol Trnavu k ďalšiemu triumfu, uspeli aj Ružomberok s Trenčínom

ŽIAR NAD HRONOM - Futbalisti Trnavy zvíťazili v sobotnom 12. kole Fortuna ligy na pôde FK Pohronie 2:0. V tabuľke sa s 26 bodmi dotiahli na vedúci Slovan...

Gólová radosť hráčov Magnitogorsku
Líder KHL sa poriadne zapotil: Drámu Magnitogorsku s HK Soči rozhodli až nájazdy

MOSKVA - Hokejisti lídra KHL Metallurgu Magnitogorsk vyhrali v jedinom sobotnom dueli súťaže na ľade posledného tímu Západnej konferencie HK Soči 3:2 po...

Hráči Slovana Liberec
Stoch, Koscelník a Tupta pomohli Libercu k triumfu, Slovácko rozhodlo v hodine dvanástej

PRAHA - Futbalisti Slovana Liberec vyhrali v sobotnom zápase 12. kola českej ligy doma nad Sigmou Olomouc 2:0.

Na snímke slovenský daviscupový
Gombos skvelú formu potvrdil aj proti americkému favoritovi, Molčan vo Viedni dohral

VIEDEŇ - Slovenský tenista Norbert Gombos postúpil v sobotu do finále kvalifikácie na turnaji ATP vo Viedni. V úvodnom kole eliminácie si poradil s druhým...

Brazílska legenda Pelé
FOTO Pelé po náročnom období žiari šťastím: Brazílska legenda si vychutnala narodeninovú tortu

SAO PAULO - V dobrej nálade oslávil v sobotu 81. narodeniny legendárny brazílsky futbalista Pelé. Trojnásobný majster sveta zotavujúci sa v domácom prostredí...

Foto Slovenka Petra Vlhová sa
Igor Vlha k atmosfére aj spolupráci s českým štábom: Na to sa spýtajte pani Ledeckej

SOLDEN - Otec slovenskej lyžiarky Petry Vlhovej mohol spolu s ďalšími členmi tímu oslavovať prvé pódiové umiestnenie svojej dcéry v novej sezóne Svetového...

FotoVideo Juraj Kucka (vľavo) pri
Video
VIDEO Kucka premiérovým gólom pomohol Watfordu k výhre, Chelsea zmietla Norwich

LONDÝN - Slovenský futbalový reprezentant Juraj Kucka zaznamenal svoj premiérový gól v anglickej lige a prispel ním k triumfu Watfordu v dueli 9. kola...

FotoVideo Hráči Bayernu Mníchov oslavujú
Video
VIDEO Bayern hladko zdolal Hoffenheim, Freiburg si udržal neporaziteľnosť

MNÍCHOV - Futbalisti Bayernu Mníchov vyhrali v sobotnom zápase 9. kola nad Hoffenheimom 4:0 a potvrdili pozíciu bundesligového lídra. V závese za nimi...

Zľava Milan Šimčák (Senica)
ONLINE
FK Senica - MFK Ružomberok: Online prenos z 12. kola Fortuna ligy

SENICA - Futbalisti MFK Ružomberok zvíťazili v sobotnom 12. kole Fortuna ligy na ihrisku Senice 2:0.

Taliani získali zlato v
Najlepší dráhoví cyklisti sveta zažili šok! Zlodeji ich okradli o niekoľko stotisíc eur

ROUBAIX - Talianska reprezentácia dráhových cyklistov, ktorá bola pred víkendom so siedmimi medailami najúspešnejšou krajinou na svetovom šampionáte v...