Najnovšie zo Športiek

Foto Loic Meillard počas slalomu
Aktualizované
Švajčiarsky reprezentant to konečne zlomil: Na tento moment čakal celú svoju kariéru

ASPEN - Švajčiarsky lyžiar Loic Meillard triumfoval v nedeľňajšom slalome Svetového pohára v americkom Aspene.

FotoVideo Luka Dončič a Nicolas
VideoZostrihy
VIDEO Hviezdny Luka Dončič sa blysol triple doubelom: Súperov náskok už však nezmazal

NEW YORK - Basketbalisti Philadelphie zvíťazili v prvom nedeľňajšom zápase NBA na palubovke Dallasu 120:116.

Foto Na snímke zľava brankár
Víťazi pohára Dušana Pašeka neskrývajú nadšenie: Je to začiatok niečoho špeciálneho

POPRAD - Hokejisti Popradu sa v predstihu tešia z prvého miesta po základnej časti Tipos extraligy 2023/2024. V predposlednom 49. kole totiž vyhrali na...

Stanislava Škvarková
Slovenky zostali pred bránami finále: Forsterová s druhým najlepším časom kariéry

GLASGOW - Slovenské reprezentantky Viktória Forsterová a Stanislava Škvarková nepostúpili do finále behu na 60 m prek. na halových MS v Glasgowe.

Jan Hoerl oslavuje vítazstvo
Rakúšan ovládol nedeľňajšie preteky: Líder celkového poradia skončil za očakávaniami

LAHTI - Rakúsky skokan na lyžiach Jan Hörl vyhral nedeľňajšie preteky svetového pohára vo fínskom Lahti. Pokusmi v hodnote 124,0 a 134,5 metra si vyslúžil...

Tomáš Marcinko sa raduje
Bodová žatva slovenských hokejistov v českej lige: Cingeľ s Marcinkom hrdinami Brna

PRAHA - Hokejisti Brna vyhrali v nedeľňajšom zápase záverečného kola najvyššej českej súťaže nad Třincom 3:2 po predĺžení. Víťazný gól strelil Tomáš Marcinko...

Víťazná eufória hráčov RCD
Útok Girony si vylámal zuby na Valjentovi: Mallorca šokovala ašpiranta na titul

MADRID - Futbalisti Atlética Madrid vyhrali v nedeľňajšom zápase 27. kola španielskej La Ligy nad Betisom 2:1.

Gólová radosť hráčov Vlci
Žilina predlžuje neskutočnú sériu víťazstiev v SHL: Rozhodlo sa o zostupujúcom

BRATISLAVA - Hokejisti Žiliny zvíťazili v záverečnom 44. kole základnej časti Tipos Slovenskej hokejovej ligy nad Modrými krídlami Slovan 3:0.

SSC Neapol vs. Juventus
ONLINE
SSC Neapol - Juventus Turín: Online prenos zo šlágra Serie A

NEAPOL - Francesco Calzona si už poriadne obzrel káder Neapola a cez týždeň s ním dokázal triumfovať nad Sassuolom. Dokáže tréner Slovenska spoločne s...

Momentka z derby Slavia
Oslabenú Spartu mohol spasiť Haraslín: Diváci odchádzali po pražskom derby sklamaní

PRAHA - Futbalisti Sparty Praha remizovali doma v pražskom ligovom derby so Slaviou bez gólov. Sparťania od 86. minúty dohrávali bez vylúčeného Angela...