Futbalové výsledky

Španielsko I. liga
niké je tipovanie
20:00 Villarreal - : - Eibar Pridať k mojim zápasom
20:00 FC Sevilla - : - Valencia Pridať k mojim zápasom
20:00 Osasuna - : - Mallorca Pridať k mojim zápasom
20:00 Levante - : - Getafe Pridať k mojim zápasom
20:00 Leganes - : - Real Madrid Pridať k mojim zápasom
20:00 Granada - : - Bilbao Pridať k mojim zápasom
20:00 Espanyol - : - Celta Vigo Pridať k mojim zápasom
20:00 Atl. Madrid - : - San Sebastian Pridať k mojim zápasom
20:00 Alaves - : - Barcelona Pridať k mojim zápasom
20:00 Valladolid - : - Betis Pridať k mojim zápasom
Taliansko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Bologna - : - Torino FC Pridať k mojim zápasom
15:00 Brescia - : - Sampdoria Pridať k mojim zápasom
15:00 Juventus - : - AS Roma Pridať k mojim zápasom
15:00 Lecce - : - Parma Pridať k mojim zápasom
15:00 Napoli - : - Lazio Pridať k mojim zápasom
15:00 Atalanta - : - Inter Milan Pridať k mojim zápasom
15:00 Genoa - : - Verona Pridať k mojim zápasom
15:00 Spal 2013 - : - Fiorentina Pridať k mojim zápasom
15:00 AC Milan - : - Cagliari Pridať k mojim zápasom
15:00 Sassuolo - : - Udinese Pridať k mojim zápasom
Nemecko I. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec FC Schalke 0 : 3 FC Augsburg detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec FSV Mainz 0 : 5 RB Leipzig detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec 1. FC Köln 2 : 2 Düsseldorf detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko II. liga
niké je tipovanie
12:00 Numancia - : - Tenerife Pridať k mojim zápasom
12:00 Santander - : - Vallecano Pridať k mojim zápasom
12:00 Alcorcon - : - Girona Pridať k mojim zápasom
12:00 Almeria - : - Malaga Pridať k mojim zápasom
12:00 Cadiz CF - : - Albacete Pridať k mojim zápasom
12:00 La Coruna - : - Fuenlabrada Pridať k mojim zápasom
12:00 Elche - : - Oviedo Pridať k mojim zápasom
12:00 Las Palmas - : - Extremadura UD Pridať k mojim zápasom
12:00 Lugo - : - Mirandes Pridať k mojim zápasom
12:00 Gijon - : - Huesca Pridať k mojim zápasom
12:00 Zaragoza - : - Ponferradina Pridať k mojim zápasom
Nemecko II. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec Hamburger SV 0 : 0 Arminia Bielefeld detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Holstein Kiel 3 : 2 VfB Stuttgart detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Karlsruher SC 0 : 0 VfL Bochum detail Pridať k mojim zápasom
Kostarika I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Perez Zeledon 0 : 1 Cartagines detail Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec Alajuelense 3 : 0 San Carlos detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Santos de Guapiles 2 : 4 Saprissa detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Limon FC 3 : 3 FC UCR detail Pridať k mojim zápasom
USA Národná liga, ženy
niké je tipovanie
01:00 Seattle Reign - : - Washington Spirit Pridať k mojim zápasom
01:00 W. New York Fl. - : - Orlando Pride Pridať k mojim zápasom
21:00 Sky Blue FC - : - Houston Dash Pridať k mojim zápasom
USA MLS
niké je tipovanie
01:30 New England - : - Toronto FC Pridať k mojim zápasom
01:30 New York - : - D.C. United Pridať k mojim zápasom
01:30 Orlando - : - Columbus Pridať k mojim zápasom
02:00 Chicago - : - FC Cincinnati Pridať k mojim zápasom
02:00 Minnesota - : - Portland Pridať k mojim zápasom
02:30 Houston - : - Nashville SC Pridať k mojim zápasom
02:30 Kansas City - : - Seattle Pridať k mojim zápasom
03:00 Colorado - : - Philadelphia Pridať k mojim zápasom
Severné Macedónsko I. liga
niké je tipovanie
02:00 Kratovo - : - FK Akademija Pandev Pridať k mojim zápasom
02:00 Vardar Sk. - : - Shkendija T. Pridať k mojim zápasom
02:00 FK Shkupi - : - Macedonsko Pridať k mojim zápasom
02:00 FC Struga Trim Lum - : - FK Borec Pridať k mojim zápasom
02:00 Renova - : - Rabotnicki Sk. Pridať k mojim zápasom
Japonsko II. liga
niké je tipovanie
06:10 Matsumoto - : - Kofu Pridať k mojim zápasom
07:00 Yamagata - : - Machida Zelvia Pridať k mojim zápasom
07:00 Gunma - : - Omiya Pridať k mojim zápasom
07:00 Zwiegen Kanazawa - : - Nagasaki Pridať k mojim zápasom
07:00 Kyoto - : - Fukuoka Pridať k mojim zápasom
07:00 Renofa Yamaguchi - : - Chiba Pridať k mojim zápasom
07:00 Kitakyushu - : - Tokushima Pridať k mojim zápasom
08:00 Niigata - : - Ehime Pridať k mojim zápasom
10:00 Okayama - : - Iwata Pridať k mojim zápasom
10:00 Tokio V. - : - Mito Pridať k mojim zápasom
Simulated Reality League K-League 1 SRL
niké je tipovanie
07:00 Koniec Jeonbuk Hyundai Motors (SRL) 1 : 1 Daegu FC (SRL) Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Ulsan Hyundai FC (SRL) 2 : 0 Busan I Park (SRL) Pridať k mojim zápasom
Kórejská republika K League 2
niké je tipovanie
09:00 Koniec Anyang 2 : 3 Gyeongnam Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Mugunghwa Asan FC 0 : 5 Suwon City Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Seoul E-Land 0 : 0 Chunnam Pridať k mojim zápasom
Kórejská republika K League 1
niké je tipovanie
09:30 Koniec Jeonbuk 2 : 0 Daegu detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Ulsan H. 1 : 1 Busan detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodný klubové Priateľské zápasy
niké je tipovanie
11:00 Koniec NK Celje 2 : 1 Kalcer Radomlje Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Mac. Tel Aviv 3 : 0 Beitar TA Ramla Pridať k mojim zápasom
Estónsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Tammeka Tartu 0 : 2 Kalev Tallinn detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Narva Trans 2 : 3 Flora Tallinn detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Viljandi Tulevik 1 : 3 Levadia Tallinn detail Pridať k mojim zápasom
Simulated Reality League LaLiga SRL
niké je tipovanie
12:00 Koniec Granada CF SRL 1 : 0 Athletic Bilbao SRL Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Real Valladolid SRL 2 : 3 Real Betis Balompie SRL Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec UD Levante SRL 1 : 2 CF Getafe SRL Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec CD Leganes SRL 2 : 2 Real Madrid SRL Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec FC Sevilla SRL 4 : 2 CF Valencia SRL Pridať k mojim zápasom
Simulated Reality League Bundesliga SRL
niké je tipovanie
12:30 Koniec FC Schalke 04 SRL 1 : 2 FC Augsburg SRL Pridať k mojim zápasom
12:30 Koniec 1. FSV Mainz 05 SRL 1 : 2 RB Leipzig SRL Pridať k mojim zápasom
12:30 Koniec 1. FC Cologne SRL 1 : 2 Fortuna Dusseldorf SRL Pridať k mojim zápasom
Švédsko ženy
niké je tipovanie
13:00 IK Uppsala Fotboll - : - Malmö Pridať k mojim zápasom
13:00 Linköpings - : - Kristianstads Pridať k mojim zápasom
13:00 Kopp. /Göteb. - : - Eskilstuna United DFF Pridať k mojim zápasom
13:00 Växjö DFF - : - Umea Pridať k mojim zápasom
13:00 Örebro - : - Pitea Pridať k mojim zápasom
13:00 Vittsjö - : - Djurgarden IF Pridať k mojim zápasom
Thajsko 1. liga
niké je tipovanie
13:00 Burinam - : - Bangkok Utd. Pridať k mojim zápasom
13:00 Thai Port - : - Ratchaburi Pridať k mojim zápasom
14:00 Pattaya - : - Chonburi Pridať k mojim zápasom
14:00 Trat FC - : - Nakhon Ratchasima FC Pridať k mojim zápasom
Gruzínsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 FC Telavi - : - FC Lokomotivi Tbilisi Pridať k mojim zápasom
13:00 FC Saburtalo Tbilisi - : - Torpedo Kutaisi Pridať k mojim zápasom
13:00 FC Merani Tbilisi - : - Chikhura Sachkhere Pridať k mojim zápasom
13:00 Dinamo Batumi - : - Dila Gori Pridať k mojim zápasom
13:00 Dinamo Tbilisi - : - Samtredia Pridať k mojim zápasom
Kazachstan I. liga
niké je tipovanie
14:00 Irtyš Pavlodar - : - FK Astana Pridať k mojim zápasom
14:00 Okžetpes Kokšetau - : - FC Kyzyl-Zhar SK Pridať k mojim zápasom
14:00 FK Taraz - : - Kaisar Kyzylorda Pridať k mojim zápasom
14:00 Šachter Karaganda - : - FK Ordabasy Pridať k mojim zápasom
14:00 FK Kaspyi Aktau - : - Tobol Kostanay Pridať k mojim zápasom
14:00 Zhetysu - : - Kairat Almaty Pridať k mojim zápasom
Švédsko I. liga
niké je tipovanie
14:30 Kalmar - : - Varbergs Pridať k mojim zápasom
14:30 AIK Stocholm - : - Djurgarden Pridať k mojim zápasom
14:30 Malmö - : - Östersunds Pridať k mojim zápasom
17:30 Häcken - : - IFK Göteborg Pridať k mojim zápasom
17:30 Helsingborgs - : - Elfsborg Pridať k mojim zápasom
Švédsko II. liga
niké je tipovanie
14:30 Norrby - : - Akropolis Pridať k mojim zápasom
14:30 Örgryte - : - Degerfors Pridať k mojim zápasom
Simulated Reality League Netherlands Eredivisie SRL
niké je tipovanie
14:30 Koniec AZ Alkmaar SRL 3 : 2 PSV Eindhoven SRL Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Sparta Rotterdam SRL 0 : 2 PEC Zwolle SRL Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec RKC Waalwijk SRL 1 : 4 Willem II Tilburg SRL Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec ADO Den Haag SRL 2 : 3 Feyenoord Rotterdam SRL Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec FC Groningen SRL 3 : 1 Fortuna Sittard SRL Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec FC Utrecht SRL 3 : 1 Heracles Almelo SRL Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec SC Heerenveen SRL 3 : 0 FC Emmen SRL Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec FC Twente Enschede SRL 3 : 1 VVV Venlo SRL Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Ajax Amsterdam SRL 3 : 2 Vitesse Arnhem SRL Pridať k mojim zápasom
Lotyšsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Metta/LU - : - FK Tukums-2000 Pridať k mojim zápasom
17:00 Spartaks Jürmala - : - Valmiera Fk/Bjss Pridať k mojim zápasom
Dánsko II. liga
niké je tipovanie
15:00 Roskilde - : - Fredericia Pridať k mojim zápasom
15:00 Naestved - : - Hvidovre IF Pridať k mojim zápasom
15:00 Vejle - : - Viborg FF Pridať k mojim zápasom
15:00 Skive - : - Koge Pridať k mojim zápasom
15:00 Nyköbing FC - : - Vendsyssel Pridať k mojim zápasom
15:00 Kolding IF - : - Fremad Amager Pridať k mojim zápasom
Rakúsko II. liga
niké je tipovanie
15:00 SV Ried - : - Floridsdorfer AC Pridať k mojim zápasom
15:00 Austria Klagenfurt - : - Wacker Innsbruck Pridať k mojim zápasom
15:00 Austria Lustenau - : - SKU Amstetten Pridať k mojim zápasom
15:00 Kapfenberg - : - Young Violets Austria Pridať k mojim zápasom
15:00 BW Linz - : - FC Dornbirn Pridať k mojim zápasom
15:00 FC Juniors OÖ - : - SV Horn Pridať k mojim zápasom
15:00 Vorwärts Steyr - : - FC Liefering Pridať k mojim zápasom
15:00 Grazer AK - : - SV Lafnitz Pridať k mojim zápasom
Simulated Reality League Poland Ekstraklasa SRL
niké je tipovanie
15:30 Koniec WKS Slask Wroclaw SRL 2 : 2 MKS Pogon Szczecin SRL Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Rakow Czestochowa SRL 1 : 1 KS Lechia Gdansk SRL Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec KS Cracovia SRL 2 : 0 KKS Lech Poznan SRL Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Legia Warszawa SRL 2 : 1 GKS Piast Gliwice SRL Pridať k mojim zápasom
Bielorusko pohár
niké je tipovanie
16:00 Koniec Dinamo Brest 0 : 1 BATE Borisov detail Pridať k mojim zápasom
Simulated Reality League Austria Bundesliga SRL
niké je tipovanie
17:00 Koniec Wolfsberger AC SRL 0 : 2 FC Salzburg SRL Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec TSV Hartberg SRL 3 : 2 SK Rapid Wien SRL Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec LASK SRL 5 : 1 SK Sturm Graz SRL Pridať k mojim zápasom
Fínsko II. liga
niké je tipovanie
17:30 MP Mikkeli - : - Ekënas IF Pridať k mojim zápasom
17:30 MuSa Pori - : - Kokkola PV Pridať k mojim zápasom
17:30 FC KTP - : - AC Oulu Pridať k mojim zápasom
17:30 AC Kajaani - : - Myllykoski Pridať k mojim zápasom
17:30 FF Jaro - : - Gnistan Pridať k mojim zápasom
Nórsko I. divízia
niké je tipovanie
18:00 Grorud - : - Ranheim Pridať k mojim zápasom
18:00 KFUM Oslo - : - Kongsvinger IL Pridať k mojim zápasom
18:00 Stjördals/Blink - : - Tromsö IL Pridať k mojim zápasom
18:00 Strömmen IF - : - Sandnes Ulf Pridať k mojim zápasom
18:00 Oeygarden FK - : - FK Jerv Pridať k mojim zápasom
18:00 Asane Fotball - : - Ullensaker/Kisa Pridať k mojim zápasom
Island I. liga
niké je tipovanie
18:00 KA Akureyri - : - Fjölnir Reykjavik Pridať k mojim zápasom
19:00 Grótta - : - IA Akranes Pridať k mojim zápasom
21:15 FH Hafnarfjördur - : - Fylkir Reykjavik Pridať k mojim zápasom
21:15 KR Reykjavik - : - Breidablik Pridať k mojim zápasom
Portugalsko pohár
niké je tipovanie
18:15 Benfica - : - FC Porto Pridať k mojim zápasom
Simulated Reality League Greece Super League 1 SRL
niké je tipovanie
18:30 Koniec Olympiacos Piraeus SRL 2 : 0 AEK Athens SRL Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Panathinaikos Athens SRL 0 : 1 OFI Crete SRL Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec PAOK Thessaloniki SRL 4 : 2 Aris Thessaloniki SRL Pridať k mojim zápasom
Ekvádor I. liga
niké je tipovanie
19:00 Guayaquil City FC - : - CD Tecnico Universitario Pridať k mojim zápasom
19:00 CS Emelec - : - Deportivo Cuenca Pridať k mojim zápasom
19:00 LDU Quito - : - Delfin SC Pridať k mojim zápasom
19:00 LDU Portoviejo - : - Olmedo Pridať k mojim zápasom
19:00 Mushuc Runa - : - Barcelona SC Pridať k mojim zápasom
19:00 Macara - : - El Nacional Quito Pridať k mojim zápasom
19:00 Orense SC - : - Ind. Del Valle Pridať k mojim zápasom
19:00 U. Catolica (ECU) - : - Aucas Pridať k mojim zápasom
Simulated Reality League Serie A SRL
niké je tipovanie
20:30 Koniec Sassuolo SRL 2 : 4 Udinese SRL Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec AC Milan SRL 0 : 1 Cagliari SRL Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Spal SRL 1 : 2 Fiorentina SRL Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Genoa CFC SRL 3 : 2 Verona SRL Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Bologna FC SRL 4 : 3 Torino SRL Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Brescia Calcio SRL 0 : 1 UC Sampdoria SRL Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Juventus Turin SRL 1 : 1 AS Roma SRL Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Atalanta SRL 1 : 0 Inter Milan SRL Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec SSC Napoli SRL 2 : 1 Lazio Roma SRL Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Lecce SRL 2 : 3 Parma Calcio 1913 SRL Pridať k mojim zápasom
USA USL, Championship
niké je tipovanie
21:00 Bethlehem Steel - : - Saint Louis FC Pridať k mojim zápasom
21:00 New York RB II - : - Pittsburgh Riverhounds Pridať k mojim zápasom
21:00 Swope Park Rangers - : - Loudoun United FC Pridať k mojim zápasom
Čile 1. liga
niké je tipovanie
22:00 U. Catolica(Chile) - : - La Serena Pridať k mojim zápasom
23:00 Audax - : - Everton VM Pridať k mojim zápasom
23:00 Cobresal - : - Santiago Wanderers Pridať k mojim zápasom
23:00 Colo Colo - : - Iquique Pridať k mojim zápasom
23:00 Coquimbo - : - Espanola Pridať k mojim zápasom
23:00 Curico Unido - : - Palestino Pridať k mojim zápasom
23:00 Antofagasta - : - La Calera Pridať k mojim zápasom
23:00 Huachipato - : - O Higgins Pridať k mojim zápasom
23:00 U. de Conception - : - U. de Chile Pridať k mojim zápasom
Čile Primera B, Torneo Transicion
niké je tipovanie
22:00 Deportes Copiato - : - Rangers Talca Pridať k mojim zápasom
22:00 SM Arica - : - CD Deportes Valdivia Pridať k mojim zápasom
22:00 Magallanes - : - Melipilla Pridať k mojim zápasom
22:00 CD San Luis - : - Puerto Montt Pridať k mojim zápasom
22:00 Barnechea - : - CD Santa Cruz Pridať k mojim zápasom
22:00 Cobreloa - : - Deportes Temuco Pridať k mojim zápasom
22:00 Santiago Morning - : - Union San Felipe Pridať k mojim zápasom