Futbalové výsledky

Anglicko I. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Brighton 1 : 2 Chelsea detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Southampton 3 : 2 Arsenal detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec FC Liverpool 3 : 1 Manch. Utd. detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec FC Sevilla 2 : 0 Girona detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec Espanyol 1 : 3 Betis detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Huesca 2 : 2 Villarreal detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Levante 0 : 5 Barcelona detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko I. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec Spal 2013 0 : 0 Chievo detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Fiorentina 3 : 1 Empoli detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Frosinone 0 : 2 Sassuolo detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Sampdoria 2 : 0 Parma detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Cagliari 0 : 1 Napoli detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec AS Roma 3 : 2 Genoa detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec RB Leipzig 4 : 1 FSV Mainz detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Eintracht Frankfurt 2 : 1 Leverkusen detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Viktoria Plzeň 2 : 1 Karviná detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko II. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec CF Rayo Majadahonda 1 : 3 Elche detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Osasuna 2 : 1 Alcorcon detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Las Palmas 1 : 1 Tenerife detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec UD Extremadura 0 : 1 Gimnastic detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Almeria 1 : 1 Lugo detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec La Coruna 3 : 1 Zaragoza detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko II. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Carpi 3 : 2 Sportiva Salernitana detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Crotone 1 : 1 Venezia detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Cosenza 0 : 0 Benevento detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Brescia 2 : 1 Lecce detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko II. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec FC Ingolstad 1 : 1 Heidenheim detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Sandhausen 2 : 2 Jahn Regensburg detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Aue 2 : 2 SV Darmstadt detail Pridať k mojim zápasom
Austrália A. liga
niké je tipovanie
07:00 Koniec Newcastle Jets 0 : 2 Perth Glory detail Pridať k mojim zápasom
09:00 Koniec Adelaide Utd. 0 : 2 Melbourne City detail Pridať k mojim zápasom
India 1. liga
niké je tipovanie
09:30 Koniec SFC Minerva 0 : 0 Chennai City FC Pridať k mojim zápasom
12:30 Koniec East Bengal 3 : 2 Mohun Bagan Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri II. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
10:00 Adanaspor - : - Eskisehirspor Pridať k mojim zápasom
10:30 Koniec Giresunspor 1 : 2 Hatayspor Pridať k mojim zápasom
10:30 Koniec Altay SK 1 : 2 Osmanlispor FK Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Boluspor 1 : 0 Altinordu FK Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri I. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
11:00 Koniec Kayserispor 1 : 1 Akhisar Belediye Genclik Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Besiktas 2 : 1 Trabzonspor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 1
niké je tipovanie
11:00 Koniec Amed Sportif Faaliyetler 2 : 0 Bayrampasa Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Gumushanespor 1 : 2 Kastamonuspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Utas Usakspor A.s 0 : 1 Sariyer Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Hacettepe 0 : 0 Nigde Anadolu FK Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Sakaryaspor 2 : 2 Samsunspor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 2
niké je tipovanie
11:00 Koniec Sivas Belediye Spor 2 : 0 Manisa Buyuksehir Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Kahramanmaras 1 : 2 Pendik Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Menemen Belediyespor 3 : 1 Konya Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kirklarelispor 0 : 0 P. Bugsasspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Fethiyespor 1 : 1 Bandirmaspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Tokatspor 0 : 1 Fatih Karagumruk SK Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Zonguldak 3 : 1 Etimesgut Belediyespor Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri ženy
niké je tipovanie
11:00 Sand ženy - : - Potsdam ženy Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec M gladbach ž. 0 : 2 Freiburg ženy Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Leverkusen ž. 1 : 0 Bremen ženy Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Duisburg ženy 0 : 4 Bayern M. ženy Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Wolfsburg ž. 0 : 0 Essen ženy Pridať k mojim zápasom
14:00 Hoffenheim ž. - : - Frankfurt ženy Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 2
niké je tipovanie
11:00 Koniec Van Buyuksehir Belediyespor 3 : 2 Duzcespor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Osmaniyespor 1 : 0 Ofspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kasimpasa Erokspor 2 : 0 Yeni Orduspor Kulubu Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kizilcabolukspor 2 : 0 Pazarspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Yeni Altindag Belediyespor 1 : 0 Bergama Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kirsehir Belediye Spor 1 : 1 Catalcaspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Alibeykoy 2 : 1 Adiyaman 1954 SK Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kemerspor 2003 2 : 2 Sultanbeyli Belediyespor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 1
niké je tipovanie
11:00 Koniec Artvin Hopaspor 1 : 1 Erzin Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Karbel Karakopru Belediyespor 0 : 0 Hekimoglu Trabzon Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Nevsehir Belediye Spor 1 : 1 Bat.Petrol Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Silivrispor 0 : 1 Sile Yildizspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Gebzespor 0 : 0 Erbaaspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kozan Belediyespor 2 : 2 Buyuk. Tepecikspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Tire 1922 Spor 2 : 1 Yomraspor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 3
niké je tipovanie
11:00 Koniec Erzican 2 : 0 Payasspor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Fatsa Belediyespor 1 : 1 Diyarbakirspor AS Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Karacabey Birlik Spor A.s 0 : 0 Cizre Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Halide Edip Adivarspor 1 : 1 Bucaspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Turgutluspor 0 : 0 Serik Belediyespor Pridať k mojim zápasom
Turecko I. liga
niké je tipovanie
11:30 Koniec Malatya Bld 2 : 0 Antalya detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Kayseri 1 : 0 Akhisar detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Besiktas 2 : 2 Trabzonspor detail Pridať k mojim zápasom
Turecko II. liga
niké je tipovanie
11:30 Koniec Giresunspor 0 : 3 Hatayspor detail Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Altay Izmir 0 : 1 Osmanlispor detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Adanaspor 2 : 0 Eskisehirspor detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Boluspor 1 : 1 Altinordu FK detail Pridať k mojim zápasom
Bulharsko I. liga
niké je tipovanie
11:30 Koniec Dunav Ruse 0 : 2 Ludogorec Razgrad detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Etar V. Tarnovo 2 : 0 Septemvri Sofia detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec CSKA Sofia 2 : 1 Botev Plovdiv detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Esbjerg FB 3 : 0 Nordsjaelland detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec AC Horsens 1 : 3 Midtjylland detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec SonderjyskE 0 : 3 FC Kodaň detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Bröndby KOdaň 2 : 3 Vendsyssel detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko I. liga
niké je tipovanie
12:15 Koniec Heerenveen 2 : 3 FC Utrecht detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Ajax Amsterdam 8 : 0 De Graafschap detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Groningen 1 : 2 FC Emmen detail Pridať k mojim zápasom
16:45 Koniec Feyenoord 0 : 2 Sittard detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko II. liga
niké je tipovanie
12:15 Koniec Estoril 1 : 0 Farense detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Guimaraes B 2 : 0 Ac. Viseu detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Covilha 2 : 2 Arouca detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec CD Cova Piedade 2 : 1 Braga B detail Pridať k mojim zápasom
Chorvátsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec NK Osijek 6 : 0 Inter Zaprešič detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Dinamo Zagreb 1 : 0 Hajduk Split detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Istra 1961 1 : 0 NK Rudes detail Pridať k mojim zápasom
Srbsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Spartak Subotica 3 : 2 FK Voždovac detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Vojvodina N. Sad 0 : 0 Proleter N. Sad detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Čukarički 1 : 2 CZ Beograd detail Pridať k mojim zápasom
Rumunsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec AFC Dunarea 2005 Calarasi 0 : 3 Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec FC Botosani 1 : 3 FCSB detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko III. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec 1860 München 1 : 3 CZ Jena detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Würzburger Kickers 2 : 2 SF Lotte detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko I. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec Hibernian 2 : 0 Celtic detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Gl. Rangers 1 : 0 Hamilton detail Pridať k mojim zápasom
Grécko 1. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Sparti 0 : 0 Platanias Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Karaiskakis 1 : 0 Pao Aittitos Spata FC detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Apollon Pontou 1 : 0 Apollon Larissa FC detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Aoc-Kissamikos 0 : 0 Panachaiki 1891 FC detail Pridať k mojim zápasom
Malta I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Senglea At. 0 : 2 Birkirkara detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Floriana 4 : 0 Tarxien detail Pridať k mojim zápasom
Tunisko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec S Tunisien 1 : 0 Hammam-Lif Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Kairouanaise 2 : 1 AS Gabes Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec S Gabesien 0 : 0 Monastirienne Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec US Tataouine 3 : 1 Métlaoui Pridať k mojim zápasom
Belgicko I. divízia A
niké je tipovanie
14:30 Koniec Cercle Brugge 2 : 1 Anderlecht detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec KRC Genk 2 : 0 KV Oostende detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Standart Liege 4 : 1 Zulte Waregem detail Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko II. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Chiasso 1 : 3 Winterthur detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Wil 0 : 2 Lausanne detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Vaduz 1 : 1 Schaffhausen detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko I. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec RB Salzburg 5 : 1 St. Pölten detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec SCR Altach 6 : 1 TSV Hartberg detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Austria Viedeň 6 : 1 Rapid Viedeň detail Pridať k mojim zápasom
Južná Afrika I. lga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Baroka FC 1 : 2 Bidvest detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina A
niké je tipovanie
14:30 Koniec Novara 4 : 0 Olbia detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Piacenza Calcio 1 : 0 Lucchese detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Arezzo 2 : 2 Entella detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Arzachena Costa Smeralda Calcio 3 : 0 Pro Piacenza detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Carrarese 1 : 2 Robur Siena detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Pro Vercelli 1 : 0 Pistoiese detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Juventus 0 : 0 AC Gozzano Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Aurora Pro Patria 1919 0 : 0 Alessandria Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Pontedera 0 : 2 Pisa detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Albissola 2010 2 : 0 Cuneo detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina B
niké je tipovanie
14:30 Koniec Renate 0 : 1 Sudtirol detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Ternana 3 : 3 Giana Erminio detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina C
niké je tipovanie
14:30 Koniec US Vibonese Calcio 1 : 1 Juve Stabia detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Viterbese 1 : 0 Potenza Calcio detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec FC Rieti 1 : 0 AS Bisceglie detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Trapani 1 : 0 Rende Calcio 1968 detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Virtus Francavilla Calcio 1 : 0 Paganese detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Casertana FC 0 : 1 Reggina detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Cavese 1919 1 : 1 SS Monopoli 1966 detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Sicula Leonzio 0 : 0 Catania Pridať k mojim zápasom
Cyprus I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Omonia Nikózia 1 : 2 APOEL Nikózia detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Nea Salamis 0 : 0 EN Paralimni detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Nimes 2 : 3 Lille detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Guingamp - : - Rennes Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Nice 1 : 1 St. Etienne detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Lyon 3 : 0 Monaco detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Marseille - : - Bordeaux Pridať k mojim zápasom
Grécko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec APOLLON Smirnis 1 : 0 Xanthi detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec AE Larissa FC 0 : 0 AEK At. detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Panathinaikos 1 : 0 Atromitos detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Olympiakos 3 : 0 Lamia detail Pridať k mojim zápasom
Maroko 1. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec S Far 2 : 0 FUAS Rabat Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec DHJ Jadida 0 : 1 CA Youssoufia Berrechid Pridať k mojim zápasom
India Superliga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Mumbai City 6 : 1 Kerala Blasters detail Pridať k mojim zápasom
Poľsko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Slask Wr. 1 : 1 Kielce detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Sosnowiec 0 : 6 Lech Poznan detail Pridať k mojim zápasom
Medzištátny Medzištátne zápasy
niké je tipovanie
15:30 Koniec Omán 1 : 0 Tadžikistan detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko 1. divízia B, 2. etapa
niké je tipovanie
16:00 Koniec St. Gilloise 1 : 1 Kfco Beerschot Wilrijk Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Xamax Neuchatel 1 : 4 Young Boys detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Luzern 2 : 1 St. Gallen detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Zürich 0 : 0 Lugano detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Rio Ave 2 : 2 Belenenses detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Maritimo 0 : 1 Benfica detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Sporting 5 : 2 Nacional detail Pridať k mojim zápasom
Izrael I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Bnei Yehuda TA 2 : 0 Ashdod detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Beitar J. 0 : 0 Maccabi Petah Tikva FC Pridať k mojim zápasom
Ekvádor 1. liga, Finále
niké je tipovanie
18:00 Koniec LDU Quito 1 : 0 CS Emelec detail Pridať k mojim zápasom
Maďarsko I. liga
niké je tipovanie
20:15 Koniec Vidi FC 2 : 1 Ferencváros detail Pridať k mojim zápasom
Peru I. liga, finále
niké je tipovanie
22:00 Koniec Sporting Cristal 3 : 0 Alianza Lima detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia I. liga, playoff
niké je tipovanie
22:30 Koniec Indepediente Medellin 3 : 1 Junior Barranquila detail Pridať k mojim zápasom