Futbalové výsledky

Anglicko I. liga
niké je tipovanie
15:05 Koniec Cr. Palace 1 : 3 Manch. City detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec FC Liverpool 2 : 0 Chelsea detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Valladolid 2 : 2 Getafe detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Bilbao 3 : 2 Vallecano detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec San Sebastian 1 : 1 Eibar detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Girona 0 : 1 Villarreal detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Valencia 3 : 1 Levante detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko I. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec Torino FC 1 : 1 Cagliari detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Sassuolo 0 : 0 Parma detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Fiorentina 0 : 0 Bologna detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Sampdoria 2 : 0 Genoa detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Chievo 1 : 3 Napoli detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Frosinone 1 : 3 Inter Milan detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko I. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec Hoffenheim 2 : 0 Hertha Berlin detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Düsseldorf 1 : 4 Bayern München detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Eintracht Frankfurt 1 : 3 FC Augsburg detail Pridať k mojim zápasom
Slovensko I. liga, o majstra
niké je tipovanie
15:00 Koniec MŠK Žilina 0 : 3 Slovan Bratislava detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec FK Jablonec 2 : 1 Dukla Praha detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Slavia Praha 1 : 1 Sparta Praha detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko II. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Wigan 1 : 1 Norwich detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko II. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Albacete 1 : 1 Elche detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Numancia 1 : 1 Mallorca detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Cordoba 0 : 4 Lugo detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Las Palmas 0 : 3 Cadiz detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Zaragoza 0 : 2 Alcorcon detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko II. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Padova 0 : 0 Cosenza detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Spezia 3 : 2 Ascoli detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Benevento 1 : 2 Palermo detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko II. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec VfL Bochum 3 : 2 Greuther Fürth detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec FC Ingolstad 1 : 1 Holstein Kiel detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec St. Pauli 1 : 1 Arminia Bielefeld detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika II. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec MAS Táborsko 1 : 2 Zbrojovka Brno detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec FK Varnsdorf 2 : 2 Chrudim detail Pridať k mojim zápasom
Čile Primera B, Torneo Transicion
niké je tipovanie
00:00 Koniec Rangers Talca 0 : 3 Puerto Montt Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec Deportes Copiato 2 : 0 Deportes Valdivia Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Santiago Wanderers 2 : 1 Magallanes Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec La Serena 0 : 2 Nublense Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Cobreloa 3 : 0 CD San Luis Pridať k mojim zápasom
Uruguaj 1. liga, Apertura
niké je tipovanie
00:00 Koniec Montevideo Wanderers 2 : 1 Liverpool Montevideo detail Pridať k mojim zápasom
00:00 Koniec Plaza Colonia 0 : 1 Penarol Montevideo detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec River Plate (URU) 2 : 2 Fenix Montevideo detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Racing Montevideo 2 : 1 CA Juventud LP detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec CA Boston River 1 : 1 Rampla detail Pridať k mojim zápasom
Mexiko I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Querétaro 0 : 0 Deportivo Toluca detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec CF Pachuca 9 : 2 Tiburones Veracruz detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Monarcas Morelia 1 : 0 Guadalajara Chivas detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Pumas UNAM 1 : 0 Club Tijuana detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Lobos BUAP 0 : 3 Tigres UANL detail Pridať k mojim zápasom
Čile 1. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Audax 2 : 0 Coquimbo detail Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec La Calera 2 : 1 Huachipato detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec U. Catolica(Chile) 4 : 0 U. de Chile detail Pridať k mojim zápasom
Ekvádor Serie A
niké je tipovanie
00:15 Koniec Ind. Del Valle 2 : 1 U. Catolica (ECU) detail Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Delfin SC 4 : 0 Olmedo detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec El Nacional Quito 2 : 2 LDU Quito detail Pridať k mojim zápasom
21:15 Koniec CD Tecnico Universitario 3 : 2 CD America de Quito detail Pridať k mojim zápasom
Brazília Pernambucano, Seria A1, Playoff
niké je tipovanie
01:00 Koniec Salgueiro PE 2 : 3 Afogados Ingazeira PE Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Náutico PE 0 : 1 Sport Recife Pridať k mojim zápasom
USA USL, Championship
niké je tipovanie
01:00 Koniec Charlotte Independence 1 : 2 New York RB II Pridať k mojim zápasom
01:00 Koniec Pittsburgh Riverhounds 3 : 1 Hartford Athletic Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Tampa Bay 1 : 1 Louisville City Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Atlanta United 2 2 : 1 Carolina Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Bethlehem Steel 3 : 1 Charleston Battery Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Nashville SC 2 : 0 Memphis 901 FC Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Portland Timbers 2 1 : 0 Sacramento Republic Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Rio Grande 2 : 1 Oklahoma City Energy Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Saint Louis FC 2 : 3 Birmingham Legion FC Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec San Antonio FC 2 : 0 LA Galaxy II Pridať k mojim zápasom
03:30 Koniec EL Paso Locomotive FC 0 : 2 Arizona Utd. Pridať k mojim zápasom
03:30 Koniec New Mexico United 5 : 1 Real Monarchs SLC Pridať k mojim zápasom
04:30 Koniec Colorado Switchbacks 0 : 2 Reno 1868 FC detail Pridať k mojim zápasom
04:30 Koniec Fresno FC 3 : 1 Tulsa Roughnecks detail Pridať k mojim zápasom
04:30 Koniec Las Vegas Lights 5 : 0 Seattle Sounders 2 Pridať k mojim zápasom
USA Národná liga, ženy
niké je tipovanie
01:00 Koniec Washington Spirit 2 : 0 Sky Blue FC Pridať k mojim zápasom
01:00 Koniec W. New York Fl. 1 : 1 Chicago Red St. Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Orlando Pride 0 : 2 Portland Thorns Pridať k mojim zápasom
Kolumbia I. liga
niké je tipovanie
01:00 Koniec Indepediente Santa Fe 1 : 1 La Equidad detail Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec Indepediente Medellin 4 : 0 Atlético Bucaramanga detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Patriotas FC 1 : 3 Millonarios detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Alianza Petrolera 0 : 1 Cucuta Deportivo detail Pridať k mojim zápasom
Argentína Copa de la Superliga
niké je tipovanie
01:00 Koniec San Martin de Tucuman 1 : 1 Un. Santa Fe Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Estudian. LP 0 : 1 Banfield Pridať k mojim zápasom
22:45 Koniec San Lorenzo 0 : 0 Huracan Pridať k mojim zápasom
Kostarika I. liga
niké je tipovanie
01:05 Koniec Guadalupe FC 1 : 2 AD Municipal Grecia detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Santos de Guapiles 1 : 1 Herediano detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec San Carlos 2 : 0 Cartagines detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Saprissa 4 : 0 FC UCR detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Carmelita 1 : 1 Alajuelense detail Pridať k mojim zápasom
23:05 Koniec Limon FC 3 : 1 Perez Zeledon detail Pridať k mojim zápasom
USA MLS
niké je tipovanie
01:30 Koniec New England 0 : 2 Atlanta United FC detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Dallas 2 : 1 Portland detail Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec Colorado 2 : 3 D.C. United detail Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec Salt Lake 2 : 1 Orlando detail Pridať k mojim zápasom
04:30 Koniec LA Galaxy 2 : 0 Philadelphia detail Pridať k mojim zápasom
04:30 Koniec Los Angeles FC 2 : 0 FC Cincinnati detail Pridať k mojim zápasom
Paraguaj I. liga
niké je tipovanie
01:30 Koniec River Plate (PAR) 1 : 5 Cerro Porteno detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec General Diaz 1 : 3 Libertad Asuncion detail Pridať k mojim zápasom
Guatemala I. liga
niké je tipovanie
02:00 Koniec CSD Comunicaciones 0 : 1 Guastatoya Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Xelajú MC 3 : 0 Petapa Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Deportivo Sanarate 1 : 2 Cobán Imperial Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Malacateco 1 : 0 Deportivo Siquinala Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec CD Chiantla 1 : 0 Antigua GFC Pridať k mojim zápasom
Peru I. liga
niké je tipovanie
03:00 Koniec Cesar Vallejo 3 : 1 Ayacucho detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Union Comercio 1 : 1 FBC Melgar detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Alianza Universidad De Huanuco 3 : 0 Carlos Mannucci detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Sporting Cristal 3 : 1 UTC Cajamarca detail Pridať k mojim zápasom
Kórejská republika K League 2
niké je tipovanie
06:00 Koniec Seoul E-Land 4 : 1 Anyang Pridať k mojim zápasom
08:00 Koniec Gwangju 0 : 0 Daejeon Pridať k mojim zápasom
Kórejská republika K League 1
niké je tipovanie
07:00 Koniec Suwon Bl. 0 : 0 Daegu Pridať k mojim zápasom
09:00 Koniec Gangwon 1 : 2 FC Seoul detail Pridať k mojim zápasom
09:00 Koniec Incheon Utd. 0 : 3 Ulsan H. detail Pridať k mojim zápasom
Japonsko I. liga
niké je tipovanie
07:00 Koniec FC Tokio 3 : 1 Kashima detail Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Tosu 0 : 1 Kawasaki detail Pridať k mojim zápasom
08:00 Koniec Iwata 1 : 2 Shimizu detail Pridať k mojim zápasom
09:00 Koniec Gamba O. 0 : 1 Urawa detail Pridať k mojim zápasom
09:00 Koniec Kobe 2 : 4 Hiroshima detail Pridať k mojim zápasom
09:00 Koniec Oita 2 : 0 Sendai detail Pridať k mojim zápasom
10:00 Koniec Shonan 1 : 1 Matsumoto detail Pridať k mojim zápasom
Japonsko II. liga
niké je tipovanie
07:00 Koniec Omiya 2 : 1 Yokohama FC detail Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Kofu 1 : 2 Mito detail Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Gifu 0 : 4 Nagasaki detail Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Kyoto 2 : 1 Zweigen Kanazawa detail Pridať k mojim zápasom
08:00 Koniec Chiba 0 : 0 Okayama Pridať k mojim zápasom
08:00 Koniec Kashiwa 0 : 0 Tochigi Pridať k mojim zápasom
09:00 Koniec Renofa Yamaguchi 1 : 0 Kagoshima United detail Pridať k mojim zápasom
09:00 Koniec Tokushima 1 : 1 Ehime detail Pridať k mojim zápasom
Austrália A. liga
niké je tipovanie
09:00 Koniec Melbourne Victory 2 : 1 Central Coast detail Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Perth Glory 1 : 0 Newcastle Jets detail Pridať k mojim zápasom
Čína I. liga
niké je tipovanie
09:30 Koniec Guizhou 2 : 1 Guangzhou detail Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Shandong 0 : 1 Dal. Aerbin detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Beijing G. 2 : 1 Henan detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Sh. SIPG 2 : 1 Wuhan Zall detail Pridať k mojim zápasom
Kazachstan I. liga
niké je tipovanie
10:00 Koniec FK Aktobe 2 : 0 FK Atyrau Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Šachter Karaganda 4 : 0 Irtyš Pavlodar Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Okžetpes Kokšetau 1 : 2 Tobol Kostanay Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec FK Taraz 1 : 2 Kaisar Kyzylorda Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Zhetysu 3 : 0 Kairat Almaty Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec FK Astana 2 : 1 FK Ordabasy Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri II. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
10:00 Koniec Kardemir Karabukspor 1 : 1 Giresunspor Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Gazisehir Gaziantep FK 2 : 0 Adanaspor Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Genclerbirligi 3 : 0 Balikesirspor Pridať k mojim zápasom
13:00 Altinordu FK - : - Umraniyespor U21 Pridať k mojim zápasom
Rakúsko II. liga
niké je tipovanie
10:30 Koniec Vorwärts Steyr 3 : 4 Wacker Innsbruck II detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri ženy
niké je tipovanie
11:00 Koniec Duisburg ženy 2 : 2 Sand ženy Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Bremen ženy 2 : 1 Frankfurt ženy Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec M gladbach ž. 0 : 4 Hoffenheim ž. Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Freiburg ženy 1 : 2 Potsdam ženy Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Leverkusen ž. 0 : 5 Wolfsburg ž. Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Bayern M. ženy 2 : 2 Essen ženy Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri I. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
11:00 Kayserispor - : - MKE Ankaragucu Pridať k mojim zápasom
11:00 Yeni Malatyaspor - : - Alanyaspor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Fenerbahce 0 : 0 Galatasaray Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Antalyaspor 1 : 3 Kasimpasa Pridať k mojim zápasom
Singapur Premier League
niké je tipovanie
11:30 Koniec Young Lions 0 : 1 Geylang detail Pridať k mojim zápasom
Estónsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Kuressaare 0 : 1 Paide Linnameeskond detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Nomme Kalju 2 : 0 Tammeka Tartu detail Pridať k mojim zápasom
Vietnam V-League
niké je tipovanie
12:00 Koniec Nhge An 1 : 0 FCL Thanh Hoa detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Hai Phong 1 : 1 Da Nang detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Hanoj FC 1 : 1 Quang Nam detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko o udržanie, skupina B
niké je tipovanie
12:00 Koniec Hobro 1 : 2 Randers FC detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko I. liga
niké je tipovanie
12:15 Koniec PSV Eindhoven 2 : 1 De Graafschap detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Tilburg 2 : 0 FC Zwolle detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Heerenveen 1 : 1 Groningen detail Pridať k mojim zápasom
16:45 Koniec FC Utrecht 0 : 0 Vitesse Arnhem detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko II. liga
niké je tipovanie
12:15 Koniec Farense 3 : 1 Estoril detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Arouca 1 : 1 Covilha detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Leixoes 1 : 0 Mafra detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Penafiel 2 : 0 Varzim detail Pridať k mojim zápasom
Turecko I. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec Kayseri 0 : 2 Ankaragücü detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Antalya 1 : 0 Kasimpasa detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Malatya Bld 1 : 1 Alanyaspor detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Fenerbahce 1 : 1 Galatasaray detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 1
niké je tipovanie
13:00 Amed Sportif Faaliyetler - : - Gaziantep Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Sariyer 1 : 0 Kecioerenguecue Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Gumushanespor 1 : 0 Inegolspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Nigde Anadolu FK 1 : 1 Eyupspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Utas Usakspor A.s 0 : 0 Bayrampasa Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Manisaspor 0 : 6 Kastamonuspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Sakaryaspor 2 : 1 Bodrum Belediyesi Bodrumspor Pridať k mojim zápasom
Lotyšsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Metta/LU 3 : 0 Spartaks Jürmala detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec FC Riga 2 : 0 FK Ventspils detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Valmiera Fk/Bjss 1 : 0 FK Liepaja detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko III. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Unterhaching 0 : 1 FSV Zwickau detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec KFC Uerdingen 1 : 3 VfL Osnabrück detail Pridať k mojim zápasom
Rusko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Dinamo Moskva 1 : 1 FK Krasnodar detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec St. Petersburg 5 : 0 Machačkala detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec FK Rostov 2 : 1 Spartak Moskva detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko ženy
niké je tipovanie
13:00 Koniec Eskilstuna UnitedDFF 0 : 1 Malmö detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Kristianstads 5 : 1 IF Limhamn Bunkeflo detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Pitea 1 : 0 Djurgarden IF detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Örebro 1 : 0 Vittsjö detail Pridať k mojim zápasom
Ukrajina 1. liga, o udržanie
niké je tipovanie
13:00 Koniec Desna Černigov 2 : 1 Karpaty Ľvov detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Arsenal Kyjev 1 : 0 Vorskla Poltava detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Černomorec Odesa 1 : 1 Olimpik Doneck detail Pridať k mojim zápasom
Turecko II. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Kar. Karabük 0 : 0 Giresunspor detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Genclerbirligi 1 : 0 Balikesirspor detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Gaziantep BLD 4 : 1 Adanaspor detail Pridať k mojim zápasom
Azerbajdžan I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Keshla FK 1 : 2 FK Gabala detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Sabayil Baku 2 : 2 Neftči Baku detail Pridať k mojim zápasom
Čína II. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec Meizhou Hakka FC 1 : 1 Changchun detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga SV
niké je tipovanie
13:30 Koniec Viktoria Berlin 1 : 2 BFC Dynamo detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec FC Oberlausitz 0 : 2 VfB Auerbach detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec ZFC Meuselwitz 1 : 2 RW Erfurt detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko II. liga
niké je tipovanie
13:45 Koniec Nyköbing FC 0 : 5 Roskilde detail Pridať k mojim zápasom
13:45 Koniec Thisted FC 0 : 4 Viborg FF detail Pridať k mojim zápasom
13:45 Koniec Koge 1 : 1 Fremad Amager detail Pridať k mojim zápasom
13:45 Koniec FC Helsingör 0 : 0 Fredericia Pridať k mojim zápasom
13:45 Koniec Lyngby BK 1 : 0 Hvidovre IF detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 2
niké je tipovanie
14:00 Koniec Fatih Karagumruk SK 2 : 1 Konya Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Darica Genclerbirligi 1 : 6 Sanliurfaspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Sivas Belediye Spor 1 : 1 Kirklarelispor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Kahramanmaras 1 : 1 Bak Spor Klubu Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Tarsus I.Y. 4 : 0 Zonguldak Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Tokatspor 1 : 1 Bandirmaspor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 2
niké je tipovanie
14:00 Koniec Kirsehir Belediye Spor 1 : 0 Ofspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Duzcespor 1 : 3 Kizilcabolukspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Kemerspor 2003 2 : 0 Catalcaspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Kasimpasa Erokspor 2 : 2 Pazarspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Elaziz Belediyespor 3 : 1 Sultanbeyli Belediyespor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Van Buyuksehir Belediyespor 3 : 0 Adiyaman 1954 SK Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 3
niké je tipovanie
14:00 Koniec Corum Belediyespor 1 : 0 Idare Genclik Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Karacabey Birlik Spor A.s 2 : 1 Kocaelispor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Golcukspor 3 : 0 Payasspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Cizre 2 : 2 Halide Edip Adivarspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Adliyespor 0 : 0 Diyarbakirspor AS Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Muglaspor 2 : 0 Anadolu Bagcilar Spor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec 1461 Trabzon 0 : 2 Serik Belediyespor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Fatsa Belediyespor 3 : 1 Bucaspor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 1
niké je tipovanie
14:00 Koniec Sanliurfa Karakopru Belediye Spor 1 : 1 Ergene Velimese Spor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Nevsehir Belediye Spor 1 : 1 Erbaaspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Tire 1922 Spor 2 : 0 Sile Yildizspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Kozan Belediyespor 0 : 4 Hekimoglu Trabzon Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Artvin Hopaspor 3 : 2 Bat.Petrol Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Nazilli Bld Spor 5 : 0 Yomraspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Korfez SK 0 : 3 Buyuk. Tepecikspor Pridať k mojim zápasom
Bielorusko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec BATE Borisov 0 : 1 Dinamo Brest detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Isloč Minsk 1 : 0 Neman Grodno detail Pridať k mojim zápasom
17:45 Koniec FK Vitebsk 1 : 1 Torpedo Minsk detail Pridať k mojim zápasom
19:45 Koniec Dinamo Minsk 1 : 0 FK Gorodeja detail Pridať k mojim zápasom
Grécko 1. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Apollon Larissa FC 3 : 1 Trikala detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Apollon Pontou 2 : 1 Karaiskakis detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Západ
niké je tipovanie
14:00 Koniec SV Lippstadt 3 : 0 Aachen detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga JV
niké je tipovanie
14:00 Koniec VfB Stuttgart II 0 : 0 Hoffenheim II Pridať k mojim zápasom
Litva I. Liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Atlantas Klaipeda 2 : 1 FK Panevezys detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Suduva Marijampole 3 : 0 FK Palanga detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Sever
niké je tipovanie
14:00 Koniec St. Pauli II 1 : 0 Holstein Kiel II detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Lupo Martini Wolfsburg 0 : 5 VfL Wolfsburg II detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Egestorf/Langreder 0 : 1 Werder Bremen II detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec VfB Oldenburg 0 : 1 Hamburger SV II detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko o majstra
niké je tipovanie
14:00 Koniec Nordsjaelland 1 : 2 Esbjerg FB detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Bröndby KOdaň 1 : 2 FC Kodaň detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Midtjylland 2 : 0 Odense BK detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina C
niké je tipovanie
14:30 Koniec Viterbese 2 : 2 Catanzaro detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Trapani 2 : 1 Potenza Calcio detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Cavese 1919 0 : 1 Reggina detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec FC Rieti 1 : 1 Rende Calcio 1968 detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Casertana FC 2 : 1 Siracusa Calcio detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Matera Calcio - : - Paganese Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Virtus Francavilla Calcio 1 : 0 Catania detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Sicula Leonzio 2 : 3 Juve Stabia detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec US Vibonese Calcio 1 : 2 SS Monopoli 1966 detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina B
niké je tipovanie
14:30 Koniec US Triestina Calcio 1918 3 : 0 Fermana FC detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Sanbenedettese 3 : 0 AlbinoLeffe detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Ssd Vis Pesaro 1898 1 : 0 AJ Fano 1906 detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Pordenone Calcio 4 : 0 SS Teramo Calcio detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Ternana 1 : 1 Sudtirol detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec SS Monza 1912 3 : 0 Rimini FC 1912 detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Vicenza 2 : 2 Gubbio detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Virtus Vecomp Verona 1 : 2 Ravenna FC 1913 detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Renate 0 : 2 Giana Erminio detail Pridať k mojim zápasom
Slovinsko I. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec NK Celje 0 : 2 NŠ Mura detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Olimpija Ľubľana 2 : 0 Aluminij Kidričevo detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec ND Gorica 1 : 2 NK Krško detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Bundesliga, Championship Round
niké je tipovanie
14:30 Koniec Wolfsberger AC 1 : 1 Austria Viedeň detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec LASK Linz 0 : 0 St. Pölten detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec RB Salzburg 3 : 1 Sturm Graz detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko II. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Sparta Rotterdam 1 : 4 FC Oss detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Montpellier 2 : 1 Toulouse detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Rennes 0 : 0 Nice detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec St. Etienne 3 : 0 Bordeaux detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Lille 5 : 1 Paris St.G. detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina A
niké je tipovanie
15:00 Arezzo - : - Pro Piacenza Pridať k mojim zápasom
Švédsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Elfsborg 3 : 1 Sundsvall detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec AIK Stocholm 2 : 1 Sirius detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Malmö 2 : 0 Östersunds detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko II. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Brommapojk. 1 : 2 GAIS detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Syrianska 1 : 5 Varbergs detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko I. divízia
niké je tipovanie
15:00 Koniec Strömmen IF 0 : 0 Sandnes Ulf detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Skeid 0 : 0 FK Jerv detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Nest-Sotra 2 : 0 HamKam detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Kongsvinger IL 0 : 0 KFUM Oslo detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Tromsdalen 0 : 8 Ullensaker/Kisa detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Sogndal 4 : 1 Notodden detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec IK Start 2 : 1 Raufoss IL detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionalliga Východ
niké je tipovanie
15:00 Koniec FC Admira jun. 2 : 1 Karabach Viedeň Pridať k mojim zápasom
Škótsko pohár
niké je tipovanie
15:00 Koniec Aberdeen 0 : 3 Celtic detail Pridať k mojim zápasom
Malajzia 1. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Selangor PKNS 1 : 2 Pahang Pridať k mojim zápasom
Fínsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Ilves Tampere 0 : 0 Vaasa PS detail Pridať k mojim zápasom
Južná Afrika I. lga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Gold. Arrows 1 : 1 AmaZulu detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Baroka FC - : - Mamelodi Pridať k mojim zápasom
Bulharsko 1. liga, o udržanie
niké je tipovanie
15:30 Koniec Botev Vraca 5 : 0 Vereya Stara Zagora detail Pridať k mojim zápasom
Tunisko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec S Gabesien 1 : 1 AS Gabes Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec US Ben Guerdane 1 : 0 S Tunisien Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec CA Bizertin 1 : 2 Club Africain Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec US Tataouine 2 : 2 Kairouanaise Pridať k mojim zápasom
Portugalsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Rio Ave 2 : 1 Guimarares detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Maritimo 2 : 0 Feirense detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Boavista FC 1 : 0 Nacional detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Braga 3 : 0 Tondela detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Benfica 4 : 2 Setubal detail Pridať k mojim zápasom
Cyprus I. liga, o titul
niké je tipovanie
16:00 Koniec AEL Limassol 2 : 3 AEK Larnaca detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Omonia Nikózia 0 : 2 Apollon Limassol detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko II. divízia, skupina 2
niké je tipovanie
16:00 Koniec Asane Fotball 6 : 0 Senja Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Asker 1 : 3 Kjelsas Pridať k mojim zápasom
Nórsko II. divízia, skupina 1
niké je tipovanie
16:00 Koniec Fredrikstad FK 1 : 1 IL Hödd Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko II. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Servette 3 : 2 Chiasso detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Vaduz 3 : 2 Kriens detail Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Lugano 1 : 1 Sion detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Thun 0 : 0 St. Gallen detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Zürich 0 : 1 Young Boys detail Pridať k mojim zápasom
Severné Macedónsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Belasica Strumica 1 : 1 FK Pobeda AD Prilep detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Vardar Sk. 0 : 0 Shkendija T. Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec FK Shkupi 2 : 1 Kratovo detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Macedonsko 1 : 1 FK Akademija Pandev detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Renova 1 : 2 Rabotnicki Sk. detail Pridať k mojim zápasom
Malta I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Hamrun 1 : 1 Balzan detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec St Andrews FC 0 : 4 Valletta detail Pridať k mojim zápasom
Bosna a Hercegovina I .liga
niké je tipovanie
16:30 Koniec NK GOŠK 3 : 2 Sloboda Tuzla detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec FK Sarajevo 0 : 0 Široki Brijeg detail Pridať k mojim zápasom
Chorvátsko I. liga
niké je tipovanie
16:30 Koniec HNK Gorica 4 : 3 Slaven Belupo detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Lokomotiva Zagreb 0 : 1 Hajduk Split detail Pridať k mojim zápasom
Poľsko II. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Rakow Czestochowa 3 : 0 Warta Poznan detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Puszcza Niepolomice 1 : 2 Katowice detail Pridať k mojim zápasom
Rumunsko 1. liga, o udržanie
niké je tipovanie
17:00 Koniec FC Voluntari 1 : 2 Metan Medias detail Pridať k mojim zápasom
Egypt I. liga
niké je tipovanie
17:30 Koniec Al Masry 1 : 1 Ismaily SC Pridať k mojim zápasom
Nórsko Elitserien
niké je tipovanie
18:00 Koniec Ranheim 0 : 2 FK Haugesund detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Odds BK 2 : 0 Kristiansund BK detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Bodö/Glimt 3 : 2 Molde detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Stabaek IF 3 : 1 Rosenborg detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Sarpsborg 08 1 : 0 Lilleström SK detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Valerenga IF 4 : 1 Tromsö IL detail Pridať k mojim zápasom
Izrael 1. liga, playoff (1-6)
niké je tipovanie
18:00 Koniec Hapoel Hadera 2 : 3 Bnei Yehuda TA detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Mac. Haifa 2 : 1 Netanya detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko Pro Liga, o titul
niké je tipovanie
18:00 Koniec KRC Genk 3 : 1 Club Brugge detail Pridať k mojim zápasom
Bulharsko 1. liga, o titul
niké je tipovanie
18:00 Koniec Levski Sofia 0 : 2 Ludogorec Razgrad detail Pridať k mojim zápasom
Grécko I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec AE Larissa FC 1 : 1 PAOK detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec APOLLON Smirnis 0 : 1 Panaitolikos detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Aris 0 : 2 Atromitos detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Lamia 2 : 2 AEK At. detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Levadiakos 1 : 2 Panionios detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Olympiakos 4 : 0 Xanthi detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Panathinaikos 1 : 3 OFI detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec PAS Giannina 0 : 0 Asteras detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko Toppserien ženy
niké je tipovanie
19:00 Koniec Trondheims Orn ž. 1 : 1 Avaldsnes ženy detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko 1. divízia B, Playoff o udržanie
niké je tipovanie
20:00 Koniec Oud-Heverlee 3 : 0 Roeselare Pridať k mojim zápasom
Rumunsko 1. liga, o titul
niké je tipovanie
20:00 Koniec CFR Cluj 0 : 0 FCSB detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko 1. divízia Playoff 2A
niké je tipovanie
20:00 Koniec Charleroi 2 : 0 Westerlo detail Pridať k mojim zápasom
Argentína II. liga
niké je tipovanie
20:30 Koniec CA Platense 2 : 1 Instituto Cordoba detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Agropecuario Argentino 1 : 0 Defensores de Belgrano detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Villa Dalmine 4 : 4 Gimnasia Jujuy detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Guillermo Brown 2 : 1 Quilmes detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Gimnasia Men. 3 : 3 Santamarina detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Central Cordoba 1 : 1 Mitre Santiago Del Estero detail Pridať k mojim zápasom
Brazília Mineiro, Modul I, Playoff
niké je tipovanie
21:00 Koniec Cruzeiro MG 2 : 1 Atlético MG detail Pridať k mojim zápasom
Brazília Carioca, Seria A, Playoff
niké je tipovanie
21:00 Koniec Vasco da Gama 0 : 2 Flamengo RJ Pridať k mojim zápasom
Brazília Gaucho, Playoff
niké je tipovanie
21:00 Koniec Internacional RS 0 : 0 Gremio FBPA Pridať k mojim zápasom
Brazília Paulista, Seria A1, Playoff
niké je tipovanie
21:00 Koniec Sao Paulo FC 0 : 0 Corinthians SP Pridať k mojim zápasom
Kolumbia Primera B, Apertura
niké je tipovanie
22:00 Koniec Barranquilla FC 1 : 0 Depor FC Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Llaneros FC 0 : 1 Valledupar Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Cortuluá 1 : 0 Universitario Popayan Pridať k mojim zápasom
Brazília Campeonato Paraibano, Playoffs
niké je tipovanie
22:00 Koniec Botafogo PB 1 : 0 Nacional PB Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Majstrovstvá CONCACAF do 17 rokov, záverečné kolo
niké je tipovanie
23:30 Koniec Peru 3 : 2 Uruguaj Pridať k mojim zápasom