Futbalové výsledky

Španielsko II. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Mirandes 2 : 1 Fuenlabrada detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Numancia 0 : 1 Zaragoza detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Albacete 1 : 2 Oviedo detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Huesca 1 : 1 Santander detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Las Palmas 3 : 0 La Coruna detail Pridať k mojim zápasom
Čile Primera B, Torneo Transicion
niké je tipovanie
00:00 Koniec Deportes Copiato 0 : 0 CD San Luis Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Deportes Valdivia 2 : 3 Nublense Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Union San Felipe 3 : 0 CD Santa Cruz detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Deportes Temuco 1 : 0 La Serena Pridať k mojim zápasom
Brazília I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Fluminense 2 : 0 EC Bahia detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Palmeiras 1 : 0 Botafogo RJ detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Vasco da Gama 1 : 0 Fortaleza EC detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Sao Paulo FC 1 : 0 Corinthians SP detail Pridať k mojim zápasom
Brazília II. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Figueirense 2 : 1 América MG detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia I. liga
niké je tipovanie
00:20 Koniec Alianza Petrolera 0 : 1 Deportes Tolima detail Pridať k mojim zápasom
02:45 Koniec Millonarios 1 : 2 America de Cali detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Union Magdalena 1 : 0 Envigado FC detail Pridať k mojim zápasom
USA USL, Championship
niké je tipovanie
01:00 Koniec Louisville City 8 : 3 Swope Park Rangers Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Tampa Bay 1 : 1 Indy Eleven Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Memphis 901 FC 1 : 2 Charlotte Independence Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Nashville SC 2 : 0 Carolina Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Tulsa Roughnecks 2 : 1 New Mexico United Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Saint Louis FC 0 : 1 Pittsburgh Riverhounds Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Seattle Sounders 2 2 : 0 Colorado Switchbacks Pridať k mojim zápasom
04:30 Koniec Fresno FC 2 : 2 LA Galaxy II Pridať k mojim zápasom
04:30 Koniec Las Vegas Lights 0 : 2 Reno 1868 FC Pridať k mojim zápasom
04:30 Koniec Arizona Utd. 1 : 2 Real Monarchs SLC Pridať k mojim zápasom
04:30 Koniec Sacramento Republic 2 : 3 Orange County Blues Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Charleston Battery 1 : 2 Loudoun United FC Pridať k mojim zápasom
USA Národná liga, ženy
niké je tipovanie
01:00 Koniec W. New York Fl. 3 : 2 Sky Blue FC Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Orlando Pride 2 : 2 Seattle Reign Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec Utah Royals FC 2 : 1 Houston Dash Pridať k mojim zápasom
04:30 Koniec Portland Thorns 0 : 0 Washington Spirit Pridať k mojim zápasom
Čile Pohár
niké je tipovanie
01:15 Koniec U. Catolica(Chile) 2 : 0 La Calera detail Pridať k mojim zápasom
USA USL, League One, Playoffs
niké je tipovanie
02:00 Koniec North Texas SC 2 : 0 Forward Madison FC Pridať k mojim zápasom
Peru I. liga
niké je tipovanie
03:00 Koniec Universitario Lima 0 : 0 Sporting Cristal detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Pirata FC 1 : 1 Sport Boys detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec San Martin 2 : 3 Alianza Lima detail Pridať k mojim zápasom
Kostarika I. liga
niké je tipovanie
04:00 Koniec Herediano 4 : 0 Saprissa detail Pridať k mojim zápasom
Mexiko Copa MX, Group 4
niké je tipovanie
04:00 Koniec Tiburones Veracruz 0 : 1 Deportivo Toluca detail Pridať k mojim zápasom
Japonsko Ligový pohár, playoff
niké je tipovanie
06:00 Koniec Sapporo 1 : 0 Gamba O. detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Kashima 0 : 0 Kawasaki detail Pridať k mojim zápasom
Austrália A. liga
niké je tipovanie
07:00 Koniec Wellington 0 : 1 Western United FC detail Pridať k mojim zápasom
09:00 Koniec Perth Glory 1 : 1 Brisbane Roar detail Pridať k mojim zápasom
Japonsko II. liga
niké je tipovanie
07:00 Omiya - : - Fukuoka Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Tokushima 2 : 1 Okayama detail Pridať k mojim zápasom
08:00 Koniec Ehime 0 : 1 Niigata detail Pridať k mojim zápasom
10:00 Koniec Machida Zelvia 0 : 0 Kagoshima United Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 2
niké je tipovanie
12:00 Koniec Agrispor 1970 1 : 1 Buyuk. Tepecikspor Pridať k mojim zápasom
12:30 Koniec Payasspor 1 : 1 Derince Belediyespor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Fatsa Belediyespor 4 : 1 1877 Alemdag Spor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Elazig Belediyespor FK 1 : 0 Ofspor Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Kemerspor 2003 2 : 1 Erbaaspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Esenler Erokspor 1 : 0 Karsiyaka Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Fethiyespor 0 : 0 Turgutluspor Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Kocaelispor 4 : 0 Kozan Belediyespor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 3
niké je tipovanie
13:00 Koniec Pazarspor 1 : 2 Bat.Petrol Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Nevsehir Belediye Spor 1 : 0 Malatya Yesilyurt Belediyespor Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Osmaniyespor 1 : 1 Muglaspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Darica Genclerbirligi 1 : 0 Nazilli Belediyespor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Karacabey Belediyespor AS 4 : 0 Golcukspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Somaspor 2 : 1 Altindag Belediyesi SK Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Modafen FK 0 : 1 Halide Edip Adivarspor Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Diyarbakirspor AS 1 : 0 1954 Kelkit Belediyespor Pridať k mojim zápasom
Dánsko 2. divízia, Skupina 1
niké je tipovanie
13:00 Koniec Avarta 0 : 3 Vanlose detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko II. divízia, skupina 2
niké je tipovanie
13:00 Koniec Senja 2 : 0 Fram Larvik Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Elverum 2 : 2 Alta IF Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Odd 2 2 : 1 Baerum Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 1
niké je tipovanie
13:00 Koniec Hekimoglu Trabzon 1 : 4 Zonguldak Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Gumushanespor 0 : 1 Manisa Buyuksehir Belediyespor Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Sanliurfaspor 0 : 5 Sancaktepe Belediye Spor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 2
niké je tipovanie
13:00 Koniec Bodrum Belediyesi Bodrumspor 5 : 1 Elazig Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Nigde Anadolu FK 1 : 3 Kirsehir Belediye Spor Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Kar. Karabük 0 : 2 Tuzlaspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Bandirmaspor 3 : 0 Sakaryaspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Utas Usakspor A.s 2 : 0 Eyupspor Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Kahramanmaras 1 : 1 Idare Genclik Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 1
niké je tipovanie
13:00 Koniec Kizilcabolukspor 1 : 1 Silivrispor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Artvin Hopaspor 0 : 0 Sanliurfa Karakopru Belediye Spor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Yomraspor 0 : 1 CI Group Buca Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Erzican 1 : 0 Duzcespor Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec 68 Aksaray Belediyespor 1 : 0 Sile Yildizspor Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Sultanbeyli Belediyespor 0 : 0 Yeni Orduspor Kulubu Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Tokatspor 1 : 2 Serik Belediyespor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Manisaspor 1 : 4 Erzin Spor AS Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Catalcaspor 1 : 1 Cankaya FK Pridať k mojim zápasom
Dánsko 2. divízia, Skupina 2
niké je tipovanie
14:00 Koniec Ringköbing 1 : 3 Aarhus Fremad detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec AB Gladsaxe 0 : 1 Jammerbugt FC detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri ženy
niké je tipovanie
14:00 Koniec Duisburg ženy 2 : 1 Leverkusen ž. Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Sand ženy 3 : 0 Frankfurt ženy Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Jena ženy 1 : 7 Essen ženy Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Potsdam ženy 4 : 5 Freiburg ženy Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Sever
niké je tipovanie
14:00 Koniec Holstein Kiel II 0 : 0 TSV Havelse Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Norderstedt 1 : 2 VfB Lübeck detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec HSC Hannover 1 : 2 Heider detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko ženy
niké je tipovanie
14:00 Koniec Vaxjo DFF 2 : 1 Örebro detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Vittsjö 2 : 0 Kristianstads detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Eskilstuna UnitedDFF 1 : 0 IF Limhamn Bunkeflo detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko Toppserien ženy
niké je tipovanie
14:00 Koniec Lyn ženy 4 : 5 Arna-Bjornar ž. detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko II. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Almere City 1 : 1 GA Eagles detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Excelsior 3 : 2 Dordrecht detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko II. divízia, skupina 1
niké je tipovanie
15:00 Koniec Bryne FK 1 : 0 Nardo FK Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Vidar 1 : 3 Levanger FK Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Stjördals/Blink 2 : 3 Fredrikstad FK Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec IL Hödd 0 : 2 Egersunds Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Brattvag 6 : 4 Sola Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga JV
niké je tipovanie
15:00 Koniec FC Giessen 0 : 3 SSV Ulm detail Pridať k mojim zápasom
Grécko Super League 2
niké je tipovanie
15:00 PAS Giannina - : - Ergotelis Pridať k mojim zápasom
15:00 Doxa Dramas - : - Apollon Larissa FC Pridať k mojim zápasom
15:00 APOLLON Smirnis - : - Apollon Pontou Pridať k mojim zápasom
15:00 Panachaiki 1891 FC - : - Karaiskakis Pridať k mojim zápasom
15:00 Platanias - : - Kissamikos Pridať k mojim zápasom
15:00 Levadiakos - : - Kerkyra Pridať k mojim zápasom
Medzinárodný Medzištátne zápasy
niké je tipovanie
15:00 Koniec Etiópia 0 : 1 Uganda Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Keňa 0 : 1 Mozambik Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Južná Afrika 2 : 1 Mali Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Argentína 6 : 1 Ekvádor detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Benin 2 : 2 Zambia Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Pobrežie Slonoviny 3 : 1 Demokratická republika Kongo Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Slovensko 1 : 1 Paraguaj Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina A
niké je tipovanie
15:00 Koniec Lecco 1 : 3 US Pianese detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Olbia 0 : 1 Aurora Pro Patria 1919 detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Carrarese 3 : 0 US Pergolettese 1932 detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Giana Erminio 2 : 1 Novara detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Renate 3 : 0 AC Gozzano detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Siena 1 : 1 Arezzo detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina C
niké je tipovanie
15:00 Koniec Catania 1 : 0 AZ Picerno detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Potenza Calcio 1 : 0 SS Teramo Calcio detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Rende Calcio 1968 0 : 1 Cavese 1919 detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Virtus Francavilla Calcio 6 : 2 US Vibonese Calcio detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Bari 2 : 0 Ternana detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Casertana FC 1 : 1 Sicula Leonzio detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec FC Rieti 0 : 1 SS Monopoli 1966 detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Viterbese 1 : 0 AS Bisceglie detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina B
niké je tipovanie
15:00 Koniec AJ Fano 1906 0 : 0 Rimini FC 1912 detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Cesena 1 : 3 Sanbenedettese detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Gubbio 1 : 2 Carpi detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Reggio Audace FC 3 : 1 US Triestina Calcio 1918 detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Virtus Vecomp Verona 3 : 1 Ssd Vis Pesaro 1898 detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Fermana FC 0 : 1 Imolese Calcio detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Piacenza Calcio 2 : 1 Vicenza detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko II. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Vendsyssel 1 : 1 Naestved detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko II. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec CD Cova Piedade 0 : 2 Farense detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Vilafranquense 3 : 2 Oliveirense detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko Ligový pohár, skupina A
niké je tipovanie
16:00 Koniec Braga 2 : 1 Maritimo detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Eliteliga Vorarlberg
niké je tipovanie
16:00 Koniec Rothis 2 : 1 SCR Altach II Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec FC Wolfurt 0 : 3 VfB Hohenems Pridať k mojim zápasom
Čile 1. liga
niké je tipovanie
17:30 Koniec O Higgins 1 : 2 U. de Conception detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodný Kvalifikácia ME Sk. C
niké je tipovanie
18:00 Koniec Bielorusko 1 : 2 Holandsko detail Pridať k mojim zápasom
Mexiko Copa MX, Group 8
niké je tipovanie
19:00 Koniec Potros UAEM 0 : 0 Pumas UNAM Pridať k mojim zápasom
Ekvádor Serie A
niké je tipovanie
19:00 Olmedo - : - Ind. Del Valle Pridať k mojim zápasom
Argentína II. liga, Skupina B
niké je tipovanie
20:30 Koniec All Boys 1 : 1 Santamarina detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Gimnasia Men. 2 : 0 Gimnasia Jujuy detail Pridať k mojim zápasom
Argentína II. liga, Skupina A
niké je tipovanie
21:00 Koniec Guillermo Brown 2 : 0 Nueva Chicago detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec CA Alvarado 3 : 2 Estudiantes Rio Cuarto detail Pridať k mojim zápasom
Uruguaj I. liga
niké je tipovanie
21:00 Cerro Largo - : - CA Juventud LP 1.76 3.29 4.17 Pridať k mojim zápasom
21:00 Liverpool Montevideo - : - Rampla 1.42 4.32 5.68 Pridať k mojim zápasom
21:00 CA Cerro - : - River Plate (URU) 2.42 3.25 2.57 Pridať k mojim zápasom
21:00 Racing Montevideo - : - Penarol Montevideo 3.49 3.78 1.79 Pridať k mojim zápasom
23:30 Montevideo Wanderers - : - Defensor Sporting 2.67 3.42 2.26 Pridať k mojim zápasom