Futbalové výsledky

Paraguaj I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec 3 de Febrero 1 : 3 Cerro Porteno detail Pridať k mojim zápasom
Brazília I. liga
niké je tipovanie
01:00 Koniec Fluminense 0 : 3 Internacional RS detail Pridať k mojim zápasom
Argentína I. liga
niké je tipovanie
02:00 Koniec A. Tucuman 2 : 2 Racing Club detail Pridať k mojim zápasom
Ekvádor I. liga
niké je tipovanie
02:15 Koniec LDU Quito 1 : 1 Aucas detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia Primera B, Apertura
niké je tipovanie
04:30 Koniec Real Santander 1 : 2 Valledupar Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Ázijské hry, Skupina D
niké je tipovanie
11:00 Koniec Vietnam 3 : 0 Pakistan Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Japonsko 1 : 0 Nepál Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Ázijské hry, Skupina B
niké je tipovanie
11:00 Koniec Uzbekistan 3 : 0 Bangládeš Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Thajsko 1 : 1 Katar Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Ázijské hry, Skupina C
niké je tipovanie
11:00 Koniec Čína 6 : 0 Timor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Spojené arabské emiráty 0 : 1 Sýria Pridať k mojim zápasom
Čína I. liga
niké je tipovanie
13:35 Koniec Beijing G. 5 : 2 Dal. Aerbin detail Pridať k mojim zápasom
Slovinsko Pohár
niké je tipovanie
16:00 Turnisce - : - NK Krško 16.19 13.37 1.03 Pridať k mojim zápasom
Egypt I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec El Daklyeh 0 : 1 El Entag El Harby Pridať k mojim zápasom
18:15 Koniec El Gouna 1 : 1 Haras El Hodood Pridať k mojim zápasom
18:15 Koniec Petrojet 2 : 2 Al Masry Pridať k mojim zápasom
18:15 Koniec Enppi 2 : 3 Smouha Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec El Gaish 1 : 2 Pyramids FC detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Priateľské zápasy
niké je tipovanie
17:00 Koniec Asteras 1 : 1 Sparti Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec VfL Benrath 0 : 13 Düsseldorf Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Union Berlin 1 : 3 Altglienicke Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Chiclana CF 4 : 2 San Fernando Pridať k mojim zápasom
Estónsko pohár
niké je tipovanie
17:30 Koniec Kuressaare 2 : 3 Nomme Kalju Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Viimsi Mrjk 2 : 3 FC Elva Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Tammeka Tartu 1 : 0 Flora Tallinn 21 Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Paide Linnameeskond 2 : 1 Paide Linnameeskond III Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Medzištátny do 19 rokov
niké je tipovanie
18:00 Koniec Taliansko 3 : 2 Chorvátsko Pridať k mojim zápasom
Nórsko II. divízia, skupina 2
niké je tipovanie
18:30 Koniec Valerenga 2 3 : 1 Vidar Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Liga Majstrov, kvalifikácia
niké je tipovanie
18:30 Koniec Dynamo Kyjev 2 : 0 Slavia Praha detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec BATE Borisov 1 : 1 Karabach FK detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Spartak Moskva 0 : 0 PAOK detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Fenerbahce 1 : 1 Benfica detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Dinamo Zagreb 1 : 0 FK Astana detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Vidi FC 0 : 0 Malmö detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec AEK At. 2 : 1 Celtic detail Pridať k mojim zápasom
20:15 Koniec Shkendija T. 0 : 1 RB Salzburg detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Ajax Amsterdam 3 : 0 Standart Liege detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Trnava 1 : 2 CZ Beograd detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko Ligový pohár
niké je tipovanie
18:30 Koniec Tours 0 : 1 Lens Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Chateauroux 1 : 0 Niort Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Orleans 7 : 6 AS Beziers Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Auxerre 3 : 1 GFC Ajaccio Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Sochaux 4 : 5 Brest Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Le Havre 2 : 0 Bourg Peron. Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Laval 0 : 3 Clermont Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Nancy 1 : 0 Red Star Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Metz 2 : 1 Grenoble Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec US Quevillaise-Rouen Metropole 1 : 2 Troyes Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Paris FC 3 : 4 AC Ajaccio Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Valenciennes 0 : 1 Lorient Pridať k mojim zápasom
Nórsko I. divízia
niké je tipovanie
19:00 Koniec Strömmen IF 1 : 0 Sogndal detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko II. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec Örgryte 3 : 4 Helsingborgs detail Pridať k mojim zápasom
Južná Afrika I. lga
niké je tipovanie
19:30 Koniec Baroka FC 1 : 1 Kaizer Chiefs detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko Challenge Cup
niké je tipovanie
20:00 East Stirling - : - Motherwell FC Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Kilmarnock U21 1 : 2 ST Mirren U21 detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Kilmarnock - : - St Mirren Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Heart of Midlothian U21 1 : 2 Ross Cpunty detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Glasgow Rangers U21 1 : 2 Falkirk detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Stenhousem. 0 : 3 Q. of South detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Glasgow Rangers - : - Falkirk Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec East Stirling 0 : 3 Motherwell FC U21 detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Dundee FC U21 4 : 3 Hibernian Edinburgh U21 detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Raith 3 : 1 Aberdeen FC U21 detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Annan 4 : 0 Celtic Glasgow U21 detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Alloa 3 : 1 Stirling detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Cowdenbeath 1 : 3 East Fife detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Queens Park 4 : 2 Ayr Pridať k mojim zápasom
20:45 Annan - : - Celtic Glasgow Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Edinburgh City 3 : 1 Albion R. detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Stranraer 0 : 5 Partick Thistle detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Dumbarton 2 : 1 Morton detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Hamilton Academical FC U21 4 : 1 Clyde detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Berwick 0 : 3 Airdrie detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Hamilton Academical FC - : - Clyde Pridať k mojim zápasom
20:45 FC Dundee - : - Hibernian Edinburgh Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Peterhead 2 : 1 Brechin detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Inverness CT 1 : 2 Dunfermline detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Raith - : - Aberdeen FC Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Inverurie Loco 0 : 1 Formartine United detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionalliga Západ
niké je tipovanie
20:30 Koniec Pinzgau Saalfelden 2 : 3 SV Wörgl Pridať k mojim zápasom
Anglicko lig. pohár
niké je tipovanie
20:30 Koniec Nottingham 11 : 10 Bury detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Yeovil 0 : 1 Aston Villa detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Rotherham 3 : 1 Wigan detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Southend 2 : 4 Brentford detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Tranmere 1 : 3 Walsall detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Crewe 4 : 5 Fleetwood detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Wycombe 8 : 7 Northampton detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Scunthorpe 1 : 2 Doncaster detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Swindon 0 : 1 Forest Green detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Macclesfield 5 : 3 Bradford detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Norwich 3 : 1 Stevenage detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Grimsby 0 : 2 Rochdale detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Sheff. Utd. 5 : 6 Hull detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Middlesbrough 7 : 6 Notts C. detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Leeds 2 : 1 Bolton detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Carlisle 1 : 5 Blackburn detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Mansfield 6 : 1 Accrington detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Port Vale 0 : 4 Lincoln detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Preston 3 : 1 Morecambe detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Oldham 0 : 2 Derby detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Shrewsbury 1 : 2 Burton detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Blackpool 3 : 1 Barnsley detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Millwall 3 : 1 Gillingham Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Portsmouth 1 : 2 Wimbledon detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Cheltenham 8 : 7 Colchester detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Exeter 5 : 3 Ipswich detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec MK Dons 3 : 0 Charlton detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Bristol Rov. 2 : 1 Crawley detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Bristol 0 : 1 Plymouth detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Cambridge 1 : 4 Newport detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Q.P.Rangers 2 : 0 Peterborouhg detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Oxford 2 : 0 Coventry detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Reading 2 : 0 Birmingham detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec West Bromwich 1 : 0 Luton detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko V. liga
niké je tipovanie
20:45 Koniec AFC Fylde 3 : 1 Solihull Moors FC detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Aldershot 2 : 1 Dag & Red detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Barrow 3 : 2 Chesterfield detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Boreham Wood FC 1 : 1 Gateshead detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Braintree 1 : 1 Hartlepool detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Dover Athletic FC 4 : 3 Havant & Waterlooville FC detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Eastleigh 1 : 0 Bromley detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Ebbsfleet 0 : 1 Sutton United FC detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Harrogate Town FC 2 : 0 Barnet detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Maidenhead United FC 0 : 2 Wrexham detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Maidstone United FC 1 : 2 Leyton detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Salford City FC 2 : 1 Halifax Town detail Pridať k mojim zápasom
Alžírsko I. liga
niké je tipovanie
22:00 Koniec USM Alger 3 : 1 Tadjenanet detail Pridať k mojim zápasom
Peru I. liga
niké je tipovanie
22:30 Koniec Sporting Cristal 0 : 0 Sport Huancayo detail Pridať k mojim zápasom