Futbalové výsledky

Slovensko I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Dun. Streda 1 : 1 Michalovce detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Sparta Praha 2 : 0 Baník Ostrava detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec FK Jablonec 2 : 1 Mladá Boleslav detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Karviná 0 : 1 Slovan Liberec detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec FK Teplice 1 : 1 Viktoria Plzeň detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko II. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Reading 3 : 0 Cardiff detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko II. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Numancia 0 : 1 Alcorcon detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko II. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec Holstein Kiel 2 : 1 Karlsruher SC detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika II. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec FK Varnsdorf 2 : 1 FC Jihlava detail Pridať k mojim zápasom
Mexiko I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Atletico San Luis 1 : 1 Tigres UANL detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Club León 4 : 3 Guadalajara Chivas detail Pridať k mojim zápasom
04:05 Koniec Club América 1 : 0 Monarcas Morelia detail Pridať k mojim zápasom
04:06 Koniec Monterrey 2 : 0 Deportivo Toluca detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Pumas UNAM 2 : 0 Tiburones Veracruz detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec America de Cali 1 : 1 Rionegro Águilas detail Pridať k mojim zápasom
00:30 Koniec Cucuta Deportivo 1 : 1 Jaguares Cordoba detail Pridať k mojim zápasom
02:45 Koniec Deportes Tolima 0 : 0 Once Caldas detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Alianza Petrolera 1 : 0 Atlético Bucaramanga detail Pridať k mojim zápasom
Brazília III. liga, Skupina A
niké je tipovanie
00:00 Koniec SD Imperatriz MA 0 : 0 Ferroviario AC CE Pridať k mojim zápasom
00:15 Koniec ABC 1 : 1 Sampaio Correa MA Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Confiaca 0 : 1 Treze FC PB Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Santa Cruz PE 2 : 1 Globo FC RN Pridať k mojim zápasom
Brazília II. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec América MG 2 : 1 Cuiabá MT detail Pridať k mojim zápasom
Brazília I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Vasco da Gama 1 : 4 Flamengo RJ detail Pridať k mojim zápasom
00:00 Koniec Atletico PR 1 : 0 Atlético MG detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Gremio FBPA 1 : 1 Palmeiras detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Cruzeiro MG 2 : 0 Santos SP detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Fluminense 0 : 1 CSA/AL detail Pridať k mojim zápasom
Ekvádor Serie A
niké je tipovanie
00:15 Koniec CD America de Quito 3 : 0 Guayaquil City FC detail Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Deportivo Cuenca 1 : 2 Aucas detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Olmedo 0 : 2 El Nacional Quito detail Pridať k mojim zápasom
22:15 Koniec Fuerza Amarilla 2 : 2 CD Tecnico Universitario detail Pridať k mojim zápasom
Paraguaj I. liga
niké je tipovanie
00:30 Koniec Santani 1 : 1 Sol de America detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Deportivo Capiata 1 : 2 Club Guaraní detail Pridať k mojim zápasom
Peru I. liga
niké je tipovanie
00:45 Koniec Academia Cantolao 0 : 2 Sport Huancayo detail Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec Cesar Vallejo 3 : 1 Alianza Lima detail Pridať k mojim zápasom
20:15 Koniec Municipal Lima 1 : 1 Escuela Municipal Deportivo Binacional detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Sporting Cristal 4 : 2 Sport Boys detail Pridať k mojim zápasom
USA MLS
niké je tipovanie
01:30 Koniec Columbus 2 : 2 Toronto FC detail Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Montreal Impact 3 : 3 Dallas detail Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec FC Cincinnati 1 : 4 New Your City FC detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Chicago 2 : 0 Philadelphia detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Minnesota 1 : 1 Orlando detail Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Kansas City 2 : 1 San Jose detail Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec Houston 2 : 2 Colorado detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Vancouver 1 : 0 D.C. United detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec LA Galaxy 2 : 2 Seattle detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Salt Lake 0 : 2 Los Angeles FC detail Pridať k mojim zápasom
USA USL, Championship
niké je tipovanie
01:30 Koniec Charleston Battery 1 : 2 Louisville City Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Loudoun United FC 1 : 3 Ottawa Fury Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Birmingham Legion FC 1 : 0 Memphis 901 FC Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Austin Bold FC 5 : 1 Tulsa Roughnecks Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec San Antonio FC 2 : 2 Rio Grande Pridať k mojim zápasom
03:30 Koniec EL Paso Locomotive FC 2 : 0 Seattle Sounders 2 Pridať k mojim zápasom
03:30 Koniec New Mexico United 2 : 2 LA Galaxy II Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Orange County Blues 3 : 0 Las Vegas Lights Pridať k mojim zápasom
05:00 Koniec Sacramento Republic 4 : 0 Colorado Switchbacks Pridať k mojim zápasom
USA Národná liga, ženy
niké je tipovanie
01:30 Koniec Orlando Pride 0 : 2 Utah Royals FC Pridať k mojim zápasom
04:30 Koniec Portland Thorns 3 : 1 Washington Spirit Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Sky Blue FC 1 : 1 Seattle Reign Pridať k mojim zápasom
Kostarika I. liga
niké je tipovanie
02:00 Koniec Santos de Guapiles 1 : 1 AD Municipal Grecia detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Herediano 2 : 0 Guadalupe FC detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Saprissa 2 : 2 Cartagines detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Adr Jicaral 1 : 0 Perez Zeledon detail Pridať k mojim zápasom
Guatemala I. liga
niké je tipovanie
02:00 Koniec CSD Comunicaciones 3 : 0 Malacateco Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Cobán Imperial 3 : 0 Guastatoya Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Deportivo Sanarate 0 : 0 Antigua GFC Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Santa Lucia Cotzumalguapa FC 2 : 0 Deportivo Siquinala Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Deportivo Mixco 1 : 2 Xelajú MC Pridať k mojim zápasom
Čile 1. liga
niké je tipovanie
02:00 Koniec U. de Conception 1 : 1 Huachipato detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec La Calera 0 : 0 U. de Chile detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Antofagasta 2 : 0 Cobresal detail Pridať k mojim zápasom
23:30 Koniec Audax 2 : 3 Palestino detail Pridať k mojim zápasom
Rusko Juniorská liga
niké je tipovanie
08:00 Koniec FK Ufa jun. 1 : 4 FK Rostov jun. detail Pridať k mojim zápasom
Rusko II. liga
niké je tipovanie
09:00 Koniec Luč-E.Vladivostok 3 : 0 Fakel Voronež detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec FK Chimki 3 : 2 Neftechimik Nižnekamsk detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Mordovia Saransk 2 : 3 Čertanovo Moskva detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec FC N. Novgorod 1 : 1 SKA Chabarovsk detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Rotor Volgograd 2 : 3 Šinnik Jarosľavľ detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Torpedo Moskva 3 : 1 Textilčik Ivanovo detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Avangard Kursk 1 : 1 Čajka Pesčanokopskoje detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec FC Armavir 1 : 1 Baltika Kaliningrad detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionalliga Tirol
niké je tipovanie
10:30 Koniec SVG Reichenau 2 : 2 Hall Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Wacker Innsbruck II 4 : 5 SC Schwaz Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Telfs 5 : 3 Zirl Pridať k mojim zápasom
Rakúsko II. liga
niké je tipovanie
10:30 Koniec Austria Lustenau 0 : 2 Grazer AK detail Pridať k mojim zápasom
Japonsko I. liga
niké je tipovanie
11:00 Koniec Matsumoto 1 : 1 Nagoya G. detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Gamba O. 1 : 1 Iwata detail Pridať k mojim zápasom
Singapur Premier League
niké je tipovanie
11:30 Koniec Tampines 2 : 0 Niigata detail Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Balestier 3 : 4 Geylang detail Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Young Lions 2 : 4 Hougang detail Pridať k mojim zápasom
Kórejská republika K League 1
niké je tipovanie
12:00 Koniec Incheon Utd. 0 : 0 Jeju Utd. Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Sangju S. 2 : 1 Pohang St. Pridať k mojim zápasom
Japonsko II. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Omiya 2 : 1 Chiba detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Tokio V. 0 : 0 Yamagata Pridať k mojim zápasom
Dánsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Silkeborg IF 3 : 3 SonderjyskE detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Esbjerg FB 1 : 0 Lyngby BK detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Midtjylland 1 : 1 Hobro detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Bröndby KOdaň 2 : 1 Aalborg BK detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko II. liga
niké je tipovanie
12:15 Koniec Estoril 1 : 2 Farense detail Pridať k mojim zápasom
19:15 Koniec Vilafranquense 4 : 0 Benfica B detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko I. liga
niké je tipovanie
12:15 Koniec Sittard 2 : 3 Tilburg detail Pridať k mojim zápasom
16:45 Koniec Feyenoord 1 : 1 FC Utrecht detail Pridať k mojim zápasom
16:45 Koniec Alkmaar 0 : 0 Groningen detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko II. divízia, skupina 2
niké je tipovanie
13:00 Koniec Fram Larvik 2 : 0 Alta IF Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Mjölner 1 : 1 Elverum Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Kjelsas 4 : 0 Senja Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Oppsal 1 : 0 Odd 2 Pridať k mojim zápasom
Thajsko 1. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Muangthong 2 : 2 PTT Rayong FC Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Suphanburi 1 : 3 Thai Port Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Chonburi 2 : 1 Nakhon Ratchasima FC Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Chiangmai FC 1 : 3 Trat FC Pridať k mojim zápasom
Dánsko 2. divízia, Skupina 1
niké je tipovanie
13:00 Koniec Holbaek B&I 3 : 2 B 93 Kodaň detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko III. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec K lautern 0 : 3 E. Braunschweig detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga JV
niké je tipovanie
13:00 Koniec Hoffenheim II 1 : 2 Kickers Offenbach detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Elversberg 4 : 1 Bahlinger detail Pridať k mojim zápasom
Vietnam V-League
niké je tipovanie
13:00 Koniec FCL Thanh Hoa 0 : 3 Hai Phong detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Khanh Hoa 1 : 4 Nhge An detail Pridať k mojim zápasom
Čína II. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec X. Tianshan Leopard 2 : 3 Inner Mongolia Zhongyou FC detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Meizhou Hakka FC 1 : 2 Hangzhou detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Sichuan Longfor FC 3 : 2 Liaoning detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga SV
niké je tipovanie
13:30 Koniec Hertha Berlin II 6 : 0 Optik Rathenow detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Union Fürstenwalde 1 : 2 Nordhausen detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Bischofswerdaer FV 0 : 0 Chemie Leipzig Pridať k mojim zápasom
Indonézia I. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec PSM Makassar 3 : 1 Persib Bandung Pridať k mojim zápasom
Dánsko II. liga
niké je tipovanie
13:45 Koniec Roskilde 2 : 0 Vendsyssel detail Pridať k mojim zápasom
Estónsko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Nomme Kalju 2 : 2 Viljandi Tulevik detail Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko pohár
niké je tipovanie
14:00 FC Beroche-Gorgier - : - Olten Pridať k mojim zápasom
15:00 FC Schoenberg I - : - Olympique De Geneve FC Pridať k mojim zápasom
15:00 FC Escholzmatt-Marbach - : - FC Bavois Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri ženy
niké je tipovanie
14:00 Koniec Essen ženy 3 : 1 Leverkusen ž. Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Wolfsburg ž. 1 : 0 Sand ženy Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Sever
niké je tipovanie
14:00 Koniec Norderstedt 2 : 3 Holstein Kiel II detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec VfB Oldenburg 1 : 2 Weiche Flensburg detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Drochtersen/Assel 4 : 2 Hansa Lüneburg detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Bayern
niké je tipovanie
14:00 Koniec FC Augsburg II 0 : 0 VfB Eichstätt Pridať k mojim zápasom
Kazachstan I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Zhetysu 5 : 0 FK Aktobe Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Šachter Karaganda 3 : 0 Kaisar Kyzylorda Pridať k mojim zápasom
Švédsko ženy
niké je tipovanie
15:00 Koniec Kopp. /Göteb. 2 : 0 Kristianstads detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Eskilstuna UnitedDFF 1 : 1 Pitea detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Linköpings 2 : 1 Vittsjö detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko Toppserien ženy
niké je tipovanie
15:00 Koniec Sandviken ženy 1 : 0 Trondheims Orn ž. detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko II. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Dalkurd 3 : 0 GAIS detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Brommapojk. 1 : 1 Östers detail Pridať k mojim zápasom
Bielorusko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Torpedo Minsk - : - FK Vitebsk Pridať k mojim zápasom
18:45 Koniec FK Gorodeja 3 : 1 Dinamo Minsk detail Pridať k mojim zápasom
Poľsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Piast Gliwice 1 : 0 Wisla Plock detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Legia Warszawa 1 : 0 Zaglebie Lubin detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionalliga Salzburg
niké je tipovanie
15:00 Koniec SAK 1914 Salzburg 3 : 1 SV Grödig Pridať k mojim zápasom
Nórsko II. divízia, skupina 1
niké je tipovanie
15:00 Koniec Byasen 0 : 2 Sola Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Nardo FK 2 : 0 Arendal Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec IL Hödd 2 : 3 Stjördals/Blink Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Kvik Halden 1 : 1 Moss Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Bryne FK 1 : 2 Fredrikstad FK Pridať k mojim zápasom
Švédsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Örebro 1 : 2 Häcken detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec AIK Stocholm 1 : 2 Kalmar detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Malmö 5 : 0 Falkenbergs detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko I. divízia
niké je tipovanie
15:00 Koniec HamKam 4 : 4 KFUM Oslo detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Strömmen IF 1 : 1 Notodden detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Sandnes Ulf 2 : 3 FK Jerv detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Raufoss IL 4 : 2 Ullensaker/Kisa detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Nest-Sotra 3 : 0 Kongsvinger IL detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec IK Start 2 : 0 Tromsdalen detail Pridať k mojim zápasom
Turecko II. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Hatayspor 1 : 0 Altinordu FK detail Pridať k mojim zápasom
18:15 Koniec Buyuksehir Belediye Erzurumspor 2 : 2 Istanbulspor detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Akhisar 1 : 0 Adanaspor detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Altay Izmir 1 : 3 Umraniyespor detail Pridať k mojim zápasom
Slovinsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec AŠK Bravo 0 : 0 NK Domžale detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec NŠ Mura 2 : 0 Rudar Velenje detail Pridať k mojim zápasom
20:15 Koniec Aluminij Kidričevo 1 : 0 Olimpija Ľubľana detail Pridať k mojim zápasom
Fínsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Kokkola PV 2 : 1 HJK Helsinki detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko I. divízia B
niké je tipovanie
16:00 Koniec St. Gilloise 3 : 1 Lokeren Pridať k mojim zápasom
Lotyšsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec FK Ventspils 3 : 0 Rigas FS detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec FC Riga 1 : 0 FK Liepaja detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko V. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Notts C. 1 : 1 Wrexham detail Pridať k mojim zápasom
Litva I. Liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Atlantas Klaipeda 0 : 2 FK Panevezys detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Suduva Marijampole - : - FK Palanga Pridať k mojim zápasom
Argentína I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Patronato 2 : 1 Huracan detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec D. y. Justicia 0 : 3 Ars. Sarandi detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Eliteliga Vorarlberg
niké je tipovanie
16:00 Koniec Rankweil 2 : 2 Austria Lustenau am. Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec FC Lauterach 1 : 1 Bregenz Pridať k mojim zápasom
Škótsko Ligový pohár
niké je tipovanie
16:00 Koniec FC Dundee 1 : 2 Aberdeen detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko Elitserien
niké je tipovanie
16:00 Koniec Stabaek IF 2 : 0 Kristiansund BK detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Valerenga IF 1 : 2 FK Haugesund detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Tromsö IL 1 : 1 Lilleström SK detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Ranheim 2 : 3 Molde detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Mjöndalen IF 2 : 1 SK Brann detail Pridať k mojim zápasom
Rumunsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec FC Botosani 1 : 1 CSU Craiova detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Ferreira 0 : 1 St. Clara detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Aves 3 : 1 Maritimo detail Pridať k mojim zápasom
Severné Macedónsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Renova 2 : 1 FC Struga Trim Lum detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec FK Borec 0 : 0 Vardar Sk. detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Kratovo 1 : 0 Shkendija T. detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Reims 0 : 0 Strasbourg detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko Séria C Pohár, Skupina B
niké je tipovanie
17:00 Koniec AlbinoLeffe 1 : 2 Lecco Pridať k mojim zápasom
Taliansko pohár
niké je tipovanie
17:00 Bologna - : - Pisa Pridať k mojim zápasom
17:00 Brescia - : - Perugia Pridať k mojim zápasom
17:00 Sampdoria - : - Crotone Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Perugia 2 : 1 Brescia Pridať k mojim zápasom
18:15 Koniec Fiorentina 3 : 1 SS Monza 1912 Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Ascoli 2 : 0 Trapani Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Cagliari 2 : 1 Chievo Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Empoli 2 : 1 Pescara Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Verona 1 : 2 Cremonese Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Udinese 3 : 1 Sudtirol Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Lecce 4 : 0 Sportiva Salernitana Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Sassuolo 1 : 0 Spezia Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Spal 2013 3 : 1 FeralpiSalo Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Pisa 0 : 3 Bologna Pridať k mojim zápasom
Taliansko Séria C Pohár, Skupina F
niké je tipovanie
17:30 Koniec Virtus Vecomp Verona 2 : 0 FC Arzignano Valchiampo Pridať k mojim zápasom
Taliansko Séria C Pohár, Skupina I
niké je tipovanie
17:30 Koniec Avellino 1 : 0 Bari Pridať k mojim zápasom
Medzinárodný klubové Priateľské zápasy
niké je tipovanie
17:30 Koniec NK Zdenka 91 3 : 1 NK Ribar Koncanica Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec HNK Sloga Mravince 5 : 0 NK Osk Otok Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Valencia-Mestalla 3 : 1 Gim.Tarragona Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Burgos CF 3 : 2 Real Madrid Castilla Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Linares 1 : 2 Cordoba Pridať k mojim zápasom
Taliansko Séria C Pohár, Skupina L
niké je tipovanie
17:30 Koniec Sicula Leonzio 3 : 0 US Vibonese Calcio Pridať k mojim zápasom
Belgicko I. divízia A
niké je tipovanie
18:00 Koniec R. Antwerp 2 : 0 St. Truiden detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Gent 2 : 0 KV Oostende detail Pridať k mojim zápasom
Moldavsko I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec FC Petrocub 0 : 2 Sfintul Gheorghe Pridať k mojim zápasom
Chorvátsko I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Hajduk Split 3 : 0 HNK Gorica detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec HNK Rijeka 1 : 1 NK Osijek detail Pridať k mojim zápasom
Argentína II. liga, Skupina B
niké je tipovanie
18:00 Almagro - : - San Martin de Tucuman Pridať k mojim zápasom
22:05 Koniec Tigre 1 : 2 Quilmes detail Pridať k mojim zápasom
Ukrajina I. liga
niké je tipovanie
18:30 Koniec Zorja Luhansk 1 : 2 Olexandria detail Pridať k mojim zápasom
Island I. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec UMF Grindavik 1 : 1 HK Kopavogur detail Pridať k mojim zápasom
21:15 Koniec Stjarnan 3 : 1 IA Akranes detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko 2. divízia, Skupina 2
niké je tipovanie
19:00 Koniec Ringköbing 1 : 3 Thisted FC detail Pridať k mojim zápasom
Albánsko Superpohár
niké je tipovanie
19:00 Koniec Partizan Tirana 4 : 2 FK Kukësi detail Pridať k mojim zápasom
Bulharsko I. liga
niké je tipovanie
19:30 Koniec Černo More Varna 1 : 2 Ludogorec Razgrad detail Pridať k mojim zápasom
Srbsko I. liga
niké je tipovanie
20:00 Koniec Vojvodina N. Sad 2 : 2 FK Tsc Backa Topola detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Mačva Šabac 0 : 1 Napredak detail Pridať k mojim zápasom
Uruguaj 1. liga, Intermedio, Serie A
niké je tipovanie
20:00 Koniec Progreso 3 : 1 Defensor Sporting detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Penarol Montevideo 0 : 0 CA Juventud LP detail Pridať k mojim zápasom
Uruguaj 1. liga, Intermedio, Serie B
niké je tipovanie
20:00 Koniec Liverpool Montevideo 3 : 1 Racing Montevideo detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko Séria C Pohár, Skupina A
niké je tipovanie
20:00 Koniec Renate 4 : 2 Como Pridať k mojim zápasom
Argentína II. liga, Skupina A
niké je tipovanie
20:05 Koniec Guillermo Brown 0 : 2 Barracas Central detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Club Atletico Alvarado 1 : 2 Agropecuario Argentino detail Pridať k mojim zápasom
Brazília III. liga, Skupina B
niké je tipovanie
20:30 Koniec Ypiranga RS 0 : 1 Boa EC Pridať k mojim zápasom
Taliansko Séria C Pohár, Skupina G
niké je tipovanie
20:30 Koniec SS Teramo Calcio 2 : 1 Gubbio Pridať k mojim zápasom
Bosna a Hercegovina I .liga
niké je tipovanie
20:30 Koniec Tuzla City 0 : 0 Zrinjski Mostar Pridať k mojim zápasom
Turecko I. liga
niké je tipovanie
20:45 Koniec Malatya Bld 3 : 0 Ist. Basaksehir detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Kasimpasa 1 : 1 Trabzonspor detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Göztepe 0 : 1 Antalya detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia Primera B, Clausura
niké je tipovanie
22:00 Koniec Depor FC 2 : 1 Universitario Popayan Pridať k mojim zápasom
Čile Primera B, Torneo Transicion
niké je tipovanie
22:00 Koniec Rangers Talca 2 : 0 Melipilla Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Deportes Valdivia 0 : 0 Deportes Temuco Pridať k mojim zápasom