Futbalové výsledky

Slovensko I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
18:30 FK Senica 1 : 0 Trnava 5.25 3.50 1.75 detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Ružomberok 0 : 0 Sereď 1.67 4.05 4.45 Pridať k mojim zápasom
19:00 Michalovce - : - MŠK Žilina 3.50 3.40 2.00 Pridať k mojim zápasom
Česká republika I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
17:00 Koniec FK Příbram 1 : 1 FK Teplice detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Slovan Liberec 1 : 0 Karviná detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec FC Zlín 3 : 2 Mladá Boleslav detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Sparta Praha 0 : 0 SFC Opava 1.28 5.90 11.15 Pridať k mojim zápasom
Česká republika II. liga
niké je tipovanie
1 X 2
10:15 Koniec FK Pardubice 3 : 1 MFK Vítkovice detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec 1.sk Prostejov 2 : 2 FC Vlašim detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
00:00 Koniec Alianza Petrolera 0 : 2 La Equidad detail Pridať k mojim zápasom
Brazília II. liga
niké je tipovanie
1 X 2
00:15 Koniec Criciúma 2 : 1 Londrina detail Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Sampaio Correa MA 1 : 3 Goiás EC detail Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec CSA/AL 0 : 0 Fortaleza EC Pridať k mojim zápasom
21:30 Coritiba FBC - : - Sao Bento SP 1.78 3.09 4.67 Pridať k mojim zápasom
21:30 Juventude RS - : - CRB AL 2.13 2.88 3.55 Pridať k mojim zápasom
Mexiko I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
02:00 Koniec Tiburones Veracruz 0 : 2 Pumas UNAM detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Atlas de Guadalajara 0 : 0 Querétaro detail Pridať k mojim zápasom
Čile 1. liga
niké je tipovanie
1 X 2
02:00 Koniec U. de Conception 3 : 2 Palestino detail Pridať k mojim zápasom
18:00 La Calera 0 : 0 Colo Colo 3.70 3.53 1.83 detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Deportes Temuco - : - Antofagasta 2.54 3.08 2.62 Pridať k mojim zápasom
23:30 U. Catolica(Chile) - : - Iquique 1.67 3.46 4.75 Pridať k mojim zápasom
Argentína pohár
niké je tipovanie
1 X 2
02:10 Koniec Indepediente 8 : 0 Central Ballester detail Pridať k mojim zápasom
20:00 San Martin SJ - : - Brown de Adrogue 2.27 2.84 3.16 Pridať k mojim zápasom
22:30 Gim. LP - : - Sp. Belgrano 1.93 2.95 3.96 Pridať k mojim zápasom
Ekvádor I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
02:15 Koniec Macara 2 : 1 Ind. Del Valle detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Delfin SC - : - LDU Quito 1.98 3.14 3.49 Pridať k mojim zápasom
Peru I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
03:00 Koniec Sport Boys 1 : 1 UTC Cajamarca detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Escuela Municipal Deportivo Binacional - : - San Martin 2.10 3.08 3.24 Pridať k mojim zápasom
22:30 Ayacucho - : - Union Comercio 1.64 3.75 4.29 Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Medzinárodný turnaj šampiónov
niké je tipovanie
1 X 2
03:05 Koniec Manch. City 0 : 1 Dortmund detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Bayern München 3 : 1 Paris St.G. detail Pridať k mojim zápasom
USA Národná liga, ženy
niké je tipovanie
1 X 2
04:00 Koniec Utah Royals FC 0 : 0 W. New York Fl. Pridať k mojim zápasom
21:30 Orlando Pride - : - Seattle Reign 2.29 3.20 2.75 Pridať k mojim zápasom
USA United Soccer League
niké je tipovanie
1 X 2
05:00 Koniec Arizona Utd. 1 : 0 Seattle Sounders 2 Pridať k mojim zápasom
Filipíny Philippines Football League
niké je tipovanie
1 X 2
09:00 Koniec Stallion FC 2 : 0 Kaya FC Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Ceres-Negros FC 7 : 1 Global Cebu FC Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Priateľské zápasy
niké je tipovanie
1 X 2
09:30 Koniec OFK Pomorie 5 : 0 Černomorec Pridať k mojim zápasom
10:00 Koniec Monori SE 3 : 2 Erdi Pridať k mojim zápasom
10:00 Koniec Roskilde 3 : 2 B 93 Kodaň Pridať k mojim zápasom
10:00 Koniec Písek 1 : 3 Viktoria Plzeň Pridať k mojim zápasom
10:00 Koniec Otrokovice 0 : 2 N. Mesto n/V. Pridať k mojim zápasom
10:00 Koniec Putnok 5 : 1 Tallya KSE Pridať k mojim zápasom
10:00 Koniec Hostoun 4 : 2 Králův Dvůr Pridať k mojim zápasom
10:15 Koniec Havířov 0 : 3 FC Odra Petrkovice Pridať k mojim zápasom
10:30 Koniec SV Gossendorf Gtc Graz 1 : 2 Feldbach Pridať k mojim zápasom
10:30 Koniec FC Egg 3 : 3 Bregenz Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Mrks Czechowice 2 : 1 Przemsza Siewierz Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Braga 2 : 1 St. Clara Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Felgueiras 4 : 0 AD Oliveirense Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Cham 3 : 2 FC Baden Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Brozany 4 : 3 Horovicko Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Feirense 0 : 0 Chaves Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Gil Vicente 1 : 1 Espinho Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec VfR Aalen 0 : 1 Holstein Kiel Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Gijon 1 : 1 Pontevedra Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Bytom 1 : 0 Stal Brzeg Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Warta Poznan 3 : 0 Sks Unia Swarzedz Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec CSKA Moskva 1 : 1 Krasnojarsk detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Nantwich 1 : 2 Blackpool detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Wuppertaler SV 2 : 1 TSV Steinbach Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Hutnik Krakow 0 : 0 Wisla Sandomierz Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Saarbrücken 1 : 0 Wattenscheid Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Preussen Münster 2 : 2 Heracles detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Three Bridges 2 : 2 Guildford City Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec M gladbach II 0 : 1 Fort. Köln Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Genoa 5 : 4 Swansea detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Kickers Offenbach 0 : 1 Viktoria Köln Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Den Haag 0 : 3 FC Oss Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Stevenage 2 : 0 Coventry Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Kaizer Chiefs 1 : 2 Mamelodi detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec VfB Stuttgart 3 : 1 Grossaspach detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec SF Siegen 0 : 3 Leverkusen detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec KRC Genk 4 : 0 Olympiakos detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec BFC Dynamo 1 : 2 CZ Jena detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec E. Braunschweig 1 : 3 Waldhof Mannheim Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Groningen 0 : 1 FC Emmen Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec K lautern 2 : 1 Dynamo Dresden detail Pridať k mojim zápasom
15:15 Koniec 1 FC Magdeburg 4 : 2 Swansea Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Düsseldorf 1 : 3 Watford detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Chester City 0 : 1 Bury Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec AFC Fylde 0 : 1 Carlisle Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Port Vale 0 : 1 Blackpool Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Cambridge 0 : 2 Millwall detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Mansfield 0 : 0 Sheff. Utd. Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Barnet 0 : 1 Ipswich detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Wimbledon 2 : 1 Brighton detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Swindon 0 : 2 Portsmouth detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Oxford 1 : 3 Cr. Palace detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Tranmere 0 : 2 Fleetwood detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Havant & Waterlooville 2 : 0 Wycombe Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Hastings United 1 : 1 Kingstonian Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Crawley 0 : 2 Charlton detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Cheltenham 0 : 3 Birmingham detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Notts C. 1 : 4 Leicester detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Forest Green 1 : 0 Bristol Rov. detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Rochdale 1 : 0 Hull detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Wealdstone 1 : 1 Aldershot Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Derby 3 : 0 Southampton detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Oldham 2 : 2 Nottingham Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Preston 2 : 2 West Ham Pridať k mojim zápasom
16:00 Dartford 0 : 0 Southend Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Dover 0 : 3 Gillingham Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec St. Albans 3 : 6 Luton Pridať k mojim zápasom
16:00 Hereford 0 : 0 Newport Pridať k mojim zápasom
16:00 York - : - Grimsby Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Bromley 6 : 7 Dulwich Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Woking 0 : 1 Salford City Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Hendon 2 : 3 Haringey Borough Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Leatherhead 1 : 3 Eastleigh Pridať k mojim zápasom
16:00 Tonbridge 0 : 0 Tunbridge Wells Pridať k mojim zápasom
16:00 Harrow Borough 0 : 0 Potters Bar Town FC Pridať k mojim zápasom
16:00 Redditch United 0 : 0 Worcester Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Telford 3 : 1 Wrexham Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Tadcaster Albion 1 : 0 Farsley Pridať k mojim zápasom
16:00 Broughton 0 : 0 Colwyn Bay Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Concord Rangers 2 : 3 Leyton Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Burton 0 : 4 Aston Villa Pridať k mojim zápasom
16:00 Rocester 0 : 0 Chasetown Pridať k mojim zápasom
16:00 Arlesey 0 : 0 Hitchin Town Pridať k mojim zápasom
16:00 Westfield 0 : 0 Farnborough FC Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec SC Paderborn 3 : 2 Monaco detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Wehen Wiesbaden 2 : 6 Eintracht Frankfurt Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Newry City AFC 3 : 0 Ballinamallard Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Lokomotiv Moskva 2 : 1 Akhisar Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Waasland-Beveren 3 : 0 KV Mechelen Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec 1 FC Magdeburg 2 : 0 Genoa detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Hoffenheim 2 : 2 Q.P.Rangers detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Hannover 96 3 : 1 FC Zwolle detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Amora FC 1 : 2 Nacional Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Torino FC 4 : 0 Pro Patria Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Nitra 3 : 1 Dorogi FC Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec VfR Garching 1 : 5 1860 München Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Empoli 0 : 0 Pro Vercelli Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec SW Essen 0 : 1 FC Schalke Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Dunajska Luzna 1 : 4 Uherský Brod Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Dila Gori 1 : 1 Georgia Tbilisi Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Vác FC 2 : 1 Vasas Budapešť Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Parma 3 : 1 Foggia Calcio Pridať k mojim zápasom
17:15 Koniec Würzburger Kickers 0 : 4 Nürnberg detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Sampdoria 1 : 1 FeralpiSalo Pridať k mojim zápasom
17:30 Valencia 2 : 1 Galatasaray detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Istra 1961 0 : 3 Rizespor Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Cercle Brugge 1 : 2 Reims detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Anderlecht 3 : 1 Rennes 2.08 3.29 3.08 detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Charleroi 0 : 0 Nice 2.45 3.25 2.53 Pridať k mojim zápasom
18:00 Oud-Heverlee 0 : 1 Gent Pridať k mojim zápasom
18:00 Serdica Kleparstvo Sinko 5 : 1 Su Straden Pridať k mojim zápasom
18:00 Nyíregyháza - : - Tiszaujvaros 1.45 4.58 4.98 Pridať k mojim zápasom
18:00 Štěchovice 0 : 2 SK Benatky Nad Jizerou Pridať k mojim zápasom
18:00 FC Sevilla 0 : 0 Benfica 2.17 3.24 2.94 Pridať k mojim zápasom
18:30 Hampton & Richmond Borough 0 : 0 Merstham Pridať k mojim zápasom
19:00 Lens 0 : 0 St. Etienne Pridať k mojim zápasom
19:00 Leganes 0 : 0 Alcorcon Pridať k mojim zápasom
19:00 Hercules 0 : 0 UD Rayo Ibense Pridať k mojim zápasom
19:00 Atromitos 0 : 0 AEK At. Pridať k mojim zápasom
19:00 Marseille 0 : 0 Villarreal 2.25 3.24 2.81 Pridať k mojim zápasom
20:00 Vallecano - : - Bristol Pridať k mojim zápasom
20:00 Fenerbahce - : - Feyenoord 2.03 3.36 3.13 Pridať k mojim zápasom
20:15 Inter Milan - : - St. Petersburg 2.26 3.20 2.81 Pridať k mojim zápasom
20:30 Atalanta - : - Hertha Berlin 2.11 3.28 3.02 Pridať k mojim zápasom
21:00 Aves - : - Braga 2.64 3.22 2.38 Pridať k mojim zápasom
21:00 Lille - : - Everton 4.26 3.58 1.68 Pridať k mojim zápasom
21:00 Lyon - : - Fulham 1.71 3.56 4.11 Pridať k mojim zápasom
Čína II. liga
niké je tipovanie
1 X 2
09:30 Koniec Yanbian 0 : 0 X. Tianshan Leopard Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Heilongjiang Lava Spring 1 : 2 Liaoning detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Hangzhou 0 : 0 Meizhou Hakka FC Pridať k mojim zápasom
Indonézia I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
10:30 Koniec Sriwijaya 0 : 3 Arema Ind. Pridať k mojim zápasom
11:00 Bhayangkara Surabaya United - : - P.P. Samarinda Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Mitra Kukar 0 : 2 Persija Jakarta (Isl) Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec P.P. Samarinda 2 : 3 Bhayangkara Surabaya United Pridať k mojim zápasom
Japonsko II. liga
niké je tipovanie
1 X 2
11:00 Koniec Kofu 3 : 2 Kumamoto detail Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Machida Zelvia 1 : 0 Zweigen Kanazawa detail Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Yokohama FC 3 : 0 Gifu detail Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Matsumoto 1 : 0 Kyoto detail Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Sanuki 2 : 1 Chiba detail Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Fukuoka 0 : 0 Tokio V. Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Yamagata 1 : 2 Niigata detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Renofa Yamaguchi 2 : 2 Mito detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Tokushima 2 : 1 Omiya detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Ehime 2 : 0 Okayama detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Oita 0 : 0 Tochigi Pridať k mojim zápasom
Kórejská republika K League 2
niké je tipovanie
1 X 2
11:00 Koniec Suwon City 0 : 1 Ansan Police Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Bucheon 0 : 1 Gwangju Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Anyang 1 : 0 Seoul E-Land Pridať k mojim zápasom
Singapur S-league
niké je tipovanie
1 X 2
11:30 Koniec Tampines 4 : 1 Geylang detail Pridať k mojim zápasom
14:15 Koniec Brunei 1 : 2 Home Utd. detail Pridať k mojim zápasom
Čína I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
12:00 Koniec Changchun 1 : 2 Shandong detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Tianjin 1 : 2 Chongqing detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Guizhou 3 : 1 Dal. Aerbin detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Sh. SIPG - : - Guangzhou 2.38 3.52 2.59 Pridať k mojim zápasom
Kórejská republika K League 1
niké je tipovanie
1 X 2
12:00 Koniec Pohang St. 3 : 1 Chunnam Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Gyeongnam 2 : 2 Suwon Bl. Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Gangwon 3 : 1 Jeju Utd. Pridať k mojim zápasom
Vietnam V-League
niké je tipovanie
1 X 2
12:00 Koniec Binh Duong 4 : 1 Da Nang detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Nhge An 3 : 1 Gia Lai detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Nam Dinh 1 : 1 Quang Nam detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec FCL Thanh Hoa 2 : 3 Hanoj T&T detail Pridať k mojim zápasom
Thajsko 1. liga
niké je tipovanie
1 X 2
12:45 Koniec Nakhon Ratchasima FC 1 : 0 Chainat Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Chiangrai 1 : 2 Bangkok Utd. Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Thai Port 1 : 0 Tero Sasana Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Bangkok Glass 3 : 1 Muangthong Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Ubon Umt Utd 1 : 0 Sukhothai FC Pridať k mojim zápasom
Bielorusko I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
13:00 Koniec Luč Minsk 1 : 1 Dinamo Brest detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec FK Gomel 2 : 0 Dnepr Mogilev detail Pridať k mojim zápasom
17:30 FK Gorodeja 0 : 0 Torpedo Minsk 1.97 2.95 4.00 Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Bayern
niké je tipovanie
1 X 2
14:00 Koniec Illertissen 3 : 2 Greuther Fürth II detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Ingolstadt II 1 : 1 VfB Eichstätt detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Schalding-Heining 1 : 3 Schweinfurt 05 detail Pridať k mojim zápasom
Kazachstan I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
14:00 Koniec Zhetysu 1 : 2 FK Aktobe Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Šachter Karaganda 2 : 2 Kaisar Kyzylorda Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec FK Atyrau 2 : 0 Akžayik Uralsk Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Majstrovstvá Európy do 19 rokov, Ženy, Skupina A
niké je tipovanie
1 X 2
15:00 Koniec Nórsko 1 : 0 Francúzsko detail Pridať k mojim zápasom
18:15 Švajčiarsko 0 : 1 Španielsko 3.95 3.52 1.75 detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko pohár
niké je tipovanie
1 X 2
15:00 Koniec Dornbirner SV 0 : 6 SV Ried Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec USK Anif 0 : 3 Swarovski Wattens Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec VST Völkermarkt 4 : 0 FC Sohm Alberschwende Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec FC Kitzbühel 2 : 4 SV Lafnitz Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec ASV SIEGENDORF 0 : 2 Sturm Graz Pridať k mojim zápasom
17:00 Wiener Linien 2 : 3 Wacker Innsbruck 11.46 7.35 1.13 Pridať k mojim zápasom
17:00 Stadl Paura 1 : 1 BW Linz 3.87 4.17 1.64 Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec VfB Hohenems 2 : 5 Floridsdorfer AC Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Scheiblingkirchen-Warth Usv 0 : 4 Austria Lustenau Pridať k mojim zápasom
18:00 FC Stadlau - : - FC Gleisdorf 3.25 3.65 1.89 Pridať k mojim zápasom
18:00 Union Gurten 1 : 2 Wolfsberger AC Pridať k mojim zápasom
18:30 Prestávka Traiskirchen FCM 0 : 0 Austria Klagenfurt 3.28 3.71 1.87 Pridať k mojim zápasom
18:30 Prestávka Grazer AK 3 : 0 FC Marchfeld 2.31 3.49 2.56 Pridať k mojim zápasom
19:00 Oberwinkler Lendorf 0 : 1 Bruck/Leitha Pridať k mojim zápasom
19:00 Pinzgau Saalfelden 1 : 0 SV Strasswalchen 1.62 3.77 4.37 Pridať k mojim zápasom
Estónsko I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
15:00 Koniec Kalev Tallinn 3 : 0 Kuressaare detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Majstrovstvá Európy do 19 rokov, Ženy, Skupina B
niké je tipovanie
1 X 2
15:00 Koniec Dánsko 1 : 0 Taliansko detail Pridať k mojim zápasom
18:15 Holandsko 0 : 0 Nemecko 4.72 3.80 1.57 Pridať k mojim zápasom
Malajzia 1. liga
niké je tipovanie
1 X 2
15:00 Koniec Melaka 3 : 2 Selangor Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Pahang 1 : 0 Selangor PKNS Pridať k mojim zápasom
Poľsko I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
15:30 Koniec Slask Wr. 3 : 1 Cracovia K. detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Wisla K. 0 : 0 Gdynia 2.30 3.22 3.08 detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Legia W. - : - Zaglebie L. 1.71 3.55 4.90 Pridať k mojim zápasom
Škótsko Ligový pohár, Skupina F
niké je tipovanie
1 X 2
16:00 Koniec Livingston 1 : 0 Annan detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Berwick 0 : 3 Airdrie detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko Ligový pohár, Skupina A
niké je tipovanie
1 X 2
16:00 Koniec Arbroath 2 : 0 Elgin detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Dundee Utd. 4 : 5 Alloa detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko Ligový pohár, Skupina B
niké je tipovanie
1 X 2
16:00 Koniec Montrose 0 : 1 St. Johnstone detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko Ligový pohár, Skupina C
niké je tipovanie
1 X 2
16:00 Koniec Cowdenbeath 1 : 0 Cove Rangers detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Raith 3 : 5 Hearts detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko Ligový pohár, Skupina D
niké je tipovanie
1 X 2
16:00 Koniec Peterhead 0 : 2 Stirling detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko Ligový pohár, Skupina E
niké je tipovanie
1 X 2
16:00 Koniec Albion R. 0 : 2 Ayr detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Morton 2 : 0 Stenhousem. detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko Ligový pohár, Skupina G
niké je tipovanie
1 X 2
16:00 Koniec Edinburgh City 0 : 4 Q. of South detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Stranraer 4 : 3 Motherwell detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko Ligový pohár, Skupina H
niké je tipovanie
1 X 2
16:00 Koniec Dumbarton 2 : 4 Kilmarnock detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Queens Park 2 : 1 Spartans detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
16:00 Koniec Esbjerg FB 2 : 3 Vendsyssel detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
16:00 Koniec Örebro 1 : 2 Malmö detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Östersunds 4 : 1 Trelleborgs detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Kalmar 0 : 1 Sundsvall 1.82 3.55 4.35 detail Pridať k mojim zápasom
Fínsko I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
16:00 Koniec FC Honka 2 : 0 Turku PS detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Rovaniemi 1 : 0 Seinäjoen JK detail Pridať k mojim zápasom
Fínsko II. liga
niké je tipovanie
1 X 2
16:00 Koniec Kokkola PV 1 : 0 Valkeakoski detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec FC KTP 3 : 1 Jyväskylä detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec HIFK 1 : 1 Ekënas IF detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko II. divízia, skupina 2
niké je tipovanie
1 X 2
16:00 Koniec Kjelsas 0 : 2 IL Hödd Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Vard Haugesund 2 : 2 Egersunds Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Stjördals/Blink 3 : 1 Vidar Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Nardo FK 1 : 0 Brattvag Pridať k mojim zápasom
Maďarsko I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
17:00 Koniec Puskas Akadémia 0 : 1 Debrecen detail Pridať k mojim zápasom
20:15 Honvéd Budapešť - : - Haladás 1.88 3.45 3.75 Pridať k mojim zápasom
20:15 Vidi FC - : - Kisvárda 1.43 4.10 6.95 Pridať k mojim zápasom
20:15 Mezőkővesd Zsóry - : - Paks 2.51 3.07 2.74 Pridať k mojim zápasom
Rumunsko I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
17:00 Koniec AFC Hermannstadt 1 : 0 Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Astra Giurgiu - : - FCSB 4.27 3.28 1.81 Pridať k mojim zápasom
Slovensko pohár
niké je tipovanie
1 X 2
17:00 Koniec Oravan Oravska Jasenica 8 : 9 Liptovska Stiavnica Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec FK Jesenske 3 : 1 SK Novohrad Lucenec Pridať k mojim zápasom
17:00 Tj Ptava Nv Pticie - : - Giraltovce 6.60 5.35 1.25 Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec FK 05 Levoca 1 : 3 MSK Spisske Podhradie Pridať k mojim zápasom
17:00 FK Dubravka Bratislava - : - Vrakuna Bratislava 3.40 3.80 1.72 Pridať k mojim zápasom
17:00 FK Studienka - : - FO SK Lozorno 9.10 8.20 1.10 Pridať k mojim zápasom
17:00 FK Tatran Turzovka - : - FK Terchova 4.05 3.90 1.57 Pridať k mojim zápasom
17:30 FK Cinemax Dolany - : - CFK Pezinok Cajla 8.15 5.45 1.20 Pridať k mojim zápasom
Portugalsko Ligový pohár
niké je tipovanie
1 X 2
17:00 Koniec Mafra 2 : 0 Covilha Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Varzim 2 : 0 CD Cova Piedade Pridať k mojim zápasom
20:45 Farense - : - Penafiel 2.58 2.89 2.66 Pridať k mojim zápasom
Poľsko II. liga
niké je tipovanie
1 X 2
17:00 Koniec Nieciecza 1 : 2 Drutex-Bytovia detail Pridať k mojim zápasom
17:45 Odra Opole 1 : 1 Tychy 2.73 3.00 2.50 detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Katowice 0 : 1 Bielsko Biala 2.00 3.05 3.67 detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Rakow Czestochowa - : - Puszcza Niepolomice 1.92 3.18 3.77 Pridať k mojim zápasom
20:30 GKS Jastrzebie - : - Wigry Suwalki 2.41 3.00 2.85 Pridať k mojim zápasom
Bosna a Hercegovina I .liga
niké je tipovanie
1 X 2
17:30 Koniec FK Krupa 3 : 1 Čelik Zenica detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Mladost Doboj 0 : 0 FK Zvijezda Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec NK GOŠK 0 : 1 Željezničar Sarajevo detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Sloboda Tuzla - : - Zrinjski Mostar 4.42 3.29 1.72 Pridať k mojim zápasom
Bulharsko I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
17:30 Ludogorec Razgrad 1 : 0 Etar V. Tarnovo 1.12 7.95 13.85 detail Pridať k mojim zápasom
19:45 Botev Plovdiv - : - Levski Sofia 2.52 3.02 2.77 Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko II. liga
niké je tipovanie
1 X 2
17:30 Wil 2 : 0 Winterthur 2.24 3.24 2.98 detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Rapperswil 1 : 0 Schaffhausen 2.64 3.40 2.40 detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Aarau - : - Servette 2.71 3.43 2.33 Pridať k mojim zápasom
Čile Primera B, Torneo Transicion
niké je tipovanie
1 X 2
18:00 Rangers Talca 1 : 0 Santiago Wanderers 2.04 3.20 3.26 Pridať k mojim zápasom
21:30 Union San Felipe - : - Puerto Montt 1.99 3.05 3.57 Pridať k mojim zápasom
Nórsko I. divízia
niké je tipovanie
1 X 2
18:00 Kongsvinger IL 5 : 1 Florö 1.46 4.28 5.51 detail Pridať k mojim zápasom
Slovinsko I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
18:00 NŠ Mura 1 : 1 Triglav Kranj 1.68 3.66 4.31 detail Pridať k mojim zápasom
20:15 ND Gorica - : - Olimpija Ľubľana 5.08 3.62 1.60 Pridať k mojim zápasom
Kolumbia Primera B, Apertura
niké je tipovanie
1 X 2
19:00 Barranquilla FC - : - Llaneros FC Pridať k mojim zápasom
21:30 Fortaleza FC - : - Deportes Pereira 2.36 3.05 2.79 Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
19:00 Basel 0 : 0 St. Gallen 1.37 5.05 7.55 detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Luzern 0 : 1 Xamax Neuchatel 2.26 3.48 3.02 detail Pridať k mojim zápasom
Srbsko I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
20:00 FK Voždovac - : - Bačka Palanka 1.43 3.92 6.39 Pridať k mojim zápasom
20:00 Napredak - : - Rad Beograd 1.46 3.92 5.83 Pridať k mojim zápasom
20:00 Čukarički - : - FK Zemun 1.35 4.42 7.00 Pridať k mojim zápasom
Uruguaj I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
20:00 Liverpool Montevideo - : - CA Cerro 2.51 3.12 2.55 Pridať k mojim zápasom
20:00 CA Boston River - : - River Plate (URU) 2.34 3.11 2.77 Pridať k mojim zápasom
23:00 Penarol Montevideo - : - Racing Montevideo 1.45 4.15 5.62 Pridať k mojim zápasom
Ukrajina Superpohár
niké je tipovanie
1 X 2
20:00 Šachťar Doneck - : - Dynamo Kyjev 2.01 3.45 3.55 Pridať k mojim zápasom
Írsko II. liga
niké je tipovanie
1 X 2
20:30 Longford - : - Wexford 1.17 6.71 11.48 Pridať k mojim zápasom
USA MLS
niké je tipovanie
1 X 2
21:30 Atlanta United FC - : - D.C. United 1.45 4.68 5.59 Pridať k mojim zápasom
22:00 Seattle - : - Vancouver 1.79 3.62 4.11 Pridať k mojim zápasom
Paraguaj I. liga
niké je tipovanie
1 X 2
21:30 Santani - : - 3 de Febrero 2.06 3.05 3.36 Pridať k mojim zápasom
23:45 General Diaz - : - Olimpia Asuncion 5.26 3.85 1.51 Pridať k mojim zápasom