Veľký prestup v Tipos extralige: Hrdina Nových Zámkov si našiel nový klub

ZVOLEN - Český hokejový brankár Pavel Kantor sa stal novou posilou HKM Zvolen.

Hokej - strana 10

Filip Mešár
Zámorské súťaže
Tímy Slovákov sa musia prebudiť: Mešár aj Dvorský majú play-off rozbehnuté veľmi zle

KITCHENER - Slovenský hokejista Filip Mešár zaznamenal asistenciu v druhom zápase štvrťfinále play-off v OHL, no jeho Kitchener prehral s Londonom 1:5.

FotoVideo Radosť Kanaďaniek
Video MS v hokeji
VIDEO Uvidíme veľkolepé zámorské finále: Kanada vyškolila Česko nekompromisným spôsobom

UTICA - České hokejistky prehrali v semifinále majstrovstiev sveta v Utike s favorizovanou Kanadou 0:4 a v záverečnom zápase na turnaji budú dnes od 19:00...

FotoVideo Tešiaci sa trojzáprah Montrealu
Video NHL
VIDEO Slafkovský účastníkom prestrelky, Tatar konečne hral a hneď aj bodoval, šialený boj o play-off

Video Slovenský hokejista Miloš Roman
Video Česko
VIDEO Daňo vyrovnal, Roman rozhodol: Slovenská rozprávka v Prahe, reprezentácia musí počkať

PRAHA - Hokejovú rozprávku pre celý Třinec zariadil v sobotu po piatich a pol hodinách mimoriadnej hokejovej bitky Miloš Roman.

Ottawa Senators - Montreal
Juraj Slafkovský
Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Ottawa - Montreal

OTTAWA - Montreal Canadiens v zostave s Jurajom Slafkovským prehrali 4:5 po samostatných nájazdoch na ľade Ottawy Senators. Juraj Slafkovský nebodoval.

FotoVideo Hokejisti HK Nitra sa
Video Tipos extraliga
VIDEO Zmŕtvychvstanie Michaloviec a strhujúce predĺženie: Poznáme prvého finalistu Tipos extraligy!

NITRA - Hokejisti HK Nitra sa stali prvými finalistami play-off Tipos extraligy 2023/24. "Corgoni" zdolali v sobotňajšom šiestom stretnutí HK Dukla Ingema...

Radosť českých hokejistov
MS v hokeji
Česi ladia formu na domáci šampionát: Fanúšikovia zatiaľ majú dôvod na široký úsmev

KARLOVY VARY - Českí hokejisti uspeli aj v druhom zápase v príprave na majstrovstvách sveta a porazili v Karlových Varoch Nemecko 4:2.

Video Hokejisti HC Oceláři Třinec
Video Česko
VIDEO Game 7 ako z ríše snov! Neskutočný maratón, slovenskí hokejisti sa postarali o superdrámu

PRAHA - Slovenský hokejista Miloš Roman rozhodol gólom vo štvrtom predĺžení o postupe Třinca do finále českej extraligy. V ňom zabojuje s Pardubicami o...

HK Nitra - HK
HK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce: Online prenos zo 6. semifinále Tipos extraligy

Radosť Nórov
MS v hokeji
Príprava pred MS v hokeji: Nóri si pripísali tesné víťazstvo, Poliaci deklasovali Maďarov

KODAŇ - Hokejisti Nórska zvíťazili v sobotňajšom prípravnom stretnutí nad domácim Dánskom 3:2.

Video Gólová radosť hráčov Spišskej
Spišiaci siahajú na historické finále: Wojnar sa vyjadril aj k neuznanému gólu v predĺžení

SPIŠSKÁ NOVA VES - Hokejisti Spišskej Novej Vsi zvládli viac ako 80-minútový duel a sú bližšie k historickému postupu do finále.

Video Jacob Silfverberg
Video NHL
VIDEO Emotívne momenty v Anaheime: Švédsky útočník končí v NHL a vracia sa domov

ANAHEIM - Švédsky hokejový útočník Jacob Silfverberg z Anaheimu sa v nočnom zápase NHL proti Calgary (3:6) rozlúčil s divákmi v domácej aréne Honda Center.

HC Sparta Praha -
Česko
HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec: Online prenos z rozhodujúceho zápasu semifinále TELH

PRAHA - Hokejisti Třinca si zahrajú vo finále s Pardubicami. V 7. rozhodujúcom semifinálovom zápase play-off zdolali Spartu Praha 3:2 po štvrtom predĺžení...

Hráči Arizony oslavujú gól
NHL
NHL čaká veľká zmena: Zdá sa, že padla definitíva! Nasvedčuje tomu krok generálneho manažéra

SALT LAKE CITY - Hokejisti Arizony Coyotes dostali podľa zámorských médií informácie, že sa pripravuje sťahovanie klubu do mesta Salt Lake City v štáte Utah.

Foto Ryan Dmowski z HK
Česko
Na Slovensku zahviezdil a Popradu dal zbohom: Český klub ho oznámil ako prvú posilu

HRADEC KRÁLOVÉ - Prvou posilou hokejistov Hradca Králové pre budúcu sezónu sa stal útočník Ryan Dmowski.

Video Gólová radosť hráčov Košíc
Majstrovi hrozí koniec: Košičania vysvetľujú, ako sa dozvedeli o nečakanom návrate na ľad

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Hokejisti Košíc neuspeli ani tretíkrát v sérii na ľade Spišskej Novej Vsi a sú krok od vypadnutia v semifinále Tipos extraligy.

Video Manažér Spišskej Novej Vsi
VIDEO Netradičná situácia v Spišskej Novej Vsi: Správny verdikt! Nedávno sa to stalo v NHL

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Hokejisti HK Spišská Nová Ves zvíťazili v piatom semifinálovom stretnutí play off Tipos extraligy nad HC Košice 4:3 po predĺžení.

FotoVideo Trio Calgary - zľava
Video Zostrihy NHL
VIDEO Nemôžu chýbať v play-off: Spokojní hriešnici z Vegas, Pospíšil zažil vydarený večer

ANAHEIM - Slovenský hokejový útočník Martin Pospíšil prispel dvoma asistenciami k víťazstvu Calgary na ľade Anaheimu 6:3 v nočnom zápase NHL.

VIDEO Predčasná radosť Spišiakov, napokon sa dočkali: Košice po veľkej dráme majú nôž na krku

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Hokejisti HK Spišská Nová Ves zvíťazili v piatom semifinálovom stretnutí play-off Tipos extraligy nad HC Košice 4:3 po predĺžení.