Tipos extraliga - strana 7

Foto Na snímke gólová radosť
Tipos extraliga
Vypäté východniarske derby do poslednej sekundy: Rozhodlo až preťahovanie v samostatných nájazdoch!

KOŠICE - Hokejisti HK Spišská Nová Ves zvíťazili v piatkovom zápase 48. kola Tipos extraligy na ľade HC Košice 2:1 po samostatných nájazdoch. Upevnili...

HC Košice vs. HK
HC Košice – HK Spišská Nová Ves: Online prenos zo 48. kola Tipos extraligy

KOŠICE - Hokejisti HC Košice podľahli v dramatickom domácom súboji HK Spišská Nová Ves 1:2 po samostatných nájazdoch.

HK Poprad vs. HC
HK Poprad – HC Slovan Bratislava: Online prenos zo 48. kola Tipos extraligy

POPRAD - Hokejisti HC Slovan Bratislava triumfovali na ľade vedúceho HK Poprad hladko 5:1.

Gólové oslavy hokejistov Banskej
Dobré správy pre fanúšikov baranov: Pod Urpínom sa predlžovali zmluvy

BANSKÁ BYSTRICA - Hokejový klub HC '05 Banská Bystrica sa dohodol na predĺžení zmlúv so štvoricou svojich hráčov.

Foto Unikátny príbeh: Kamzíkom z
Unikátny príbeh: Kamzíkom z HK Poprad fandí už tretia generácia

O atmosfére na popradskom zimnom štadióne, ktorá dvíha fanúšikov na nohy, sa hovorí nielen v regióne Tatier. Nezabudnuteľné zážitky a emócie sprostredkúvajú...

Radoslav Tybor
Pochodil Česko, Slovensko i národný tím: Ex-reprezentant valcuje v prvej lige jedna radosť

DUBNICA - Hokejisti TSS GROUP Dubnica zvíťazili v utorkovom vloženom zápase SHL nad JOJ ŠPORT Slovensko 18 vysoko 5:0.

Zľava Matúš Paločko (Michalovce)
Kde je spokojnosť, nie je dôvod na zmenu: Nitra predĺžila kontrakt s dôležitým mužom

NITRA - Hokejový obranca Matej Bača bude súčasťou kádra HK Nitra minimálne v najbližších dvoch sezónach. 28-ročný rodák z Liptovského Mikuláša totiž uzavrel...

FotoVideo Zľava Andrej Bíreš (Banská
Video Tipos extraliga
VIDEO Legendárny Helminen o ťažkom zápase so Slovanom: S týmto sme mali počas celého duelu problém

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava zdolali aj štvrtýkrát v sezóne Banskú Bystricu a naďalej zostali v hre o umiestnenie v najlepšej šestke po základnej...

Zľava Tomáš Starosta (HK
Pod Zoborom sa dočkal premiérového hetriku medzi seniormi: Bolo to prekvapujúce aj pre mňa

NITRA - Hokejisti Nitry zaznamenali "povinné" víťazstvo nad posledným Humenným (5:2) a priblížili sa k spečateniu účasti vo štvrťfinále play off Tipos...

Striedačka Trenčína, zľava hlavný
Košiciam nestačil vo Zvolene ani hetrik Mikúša a vedenie, Dukla uspela na Spiši

ZVOLEN - Hokejisti HKM Zvolen zvíťazili nad HC Košice 5:4 v nedeľňajšom zápase 47. kola Tipos extraligy. V tabuľke im patrí priebežné 6. miesto, Košičania...

Foto Zľava Patrik Luža (Banská
Dôležitý šláger priniesol poriadnu drámu: Slovan sa dotiahol na baranov z Banskej Bystrice

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v 47. kole Tipos extraligy nad Banskou Bystricou 4:3 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil v 62. minúte...

Foto Šarvátka v zápase 47.
Šláger dvoch najlepších celkov: Vypätú drámu na Zemplíne rozhodlo až predĺženie

MICHALOVCE - Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zvíťazili v nedeľňajšom zápase 47. kola Tipos extraligy nad HK Poprad 3:2 po predĺžení.

HC Slovan Bratislava -
HC Slovan Bratislava - HC 05 Banská Bystrica: Online prenos zo 47. kola Tipos extraligy

HK Dukla Ingema Michalovce
HK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad: Online prenos zo 47. kola Tipos extraligy

MICHALOVCE - Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zdolali v šlágri 47. kola Tipos extraligy HK Poprad 3:2 po predĺžení.

Foto Brankár Banskej Bystrice Gašper
Víťazná séria Dukly stroskotala na Krošeljovi, Bodák: Nebola to náhoda!

BANSKÁ BYSTRICA - Hokejisti Michaloviec ukončili v piatok na ľade Banskej Bystrice sedemzápasovú sériu víťazstiev v Tipos extralige. V súboji 46. kola...

Na snímke vľavo Brett
Slovan dobre rozbehnuté divoké derby s Košicami nezvládol: S takým skóre to nemôžeme pustiť!

BRATISLAVA - Piatkové derby 46. kola Tipos extraligy ponúklo divákom pekné góly, výborné brankárske zákroky, tvrdé súboje, šarvátky aj dramatické rozuzlenie....

Oslavujúci hokejisti Popradu
Tvrdá kritika po nečakanom zlyhaní lídra pod Tatrami: Zápas nám vôbec nevyšiel!

POPRAD - Hokejisti Popradu nepredĺžili víťaznú šnúru na dvanásť duelov a na Liptovský Mikuláš nestačili v treťom zo šiestich zápasov. "Kamzíci" v piatkovom...

Foto Ivan Ďatelinka drží ocenenie
Jubilujúci kapitán baranov sa dočkal veľkej pocty: Som rád, že si aj ľudia na mňa takto spomenuli

BANSKÁ BYSTRICA - Banskobystrickí hokejisti po troch prehrách v rade zaknihovali v piatok v 46. kole Tipos extraligy dôležité víťazstvo 4:2 nad druhými...

Vpravo Róbert Bačo (Košice),
Veľké derby prinieslo poriadnu drámu: Súboj Slovana s Košicami rozhodlo až predĺženie

BRATISLAVA - Hokejisti HC Košice zvíťazili v piatkovom derby 46. kola Tipos extraligy na ľade HC Slovan Bratislava 5:4 po predĺžení a upevnili si štvrté...

Foto Zľava Matej Macek (Banská
Líder z Popradu padol v podtatranskom derby, víťazná séria Michaloviec skončila pod Urpínom

BANSKÁ BYSTRICA - Hokejisti HC´05 B. Bystrica vyhrali v piatkovom zápase 46. kola Tipos extraligy nad HK Dukla Ingema Michalovce 4:2 a naplno bodovali...