Tipos extraliga

HK Nitra - HK
Tipos extraliga ONLINE
HK Nitra - HK Poprad: Online prenos zo 6. zápasu štvrťfinále Tipos extraligy

NITRA - Poprad mal skvelú príležitosť odskočiť Nitre, ale v stredajšom zápase na domácom štadióne premrhal trojgólový náskok a séria sa vracia pod Zobrom...

FotoVideo Tréner HKM Zvolen Norbert
Video Tipos extraliga
Turbulentné obdobie, Zvolen bilancuje sezónu: V tejto lige je málo dobrých Slovákov

ZVOLEN - Pre finalistu uplynulého ročníka hokejovej extraligy HKM Zvolen sa prebiehajúca vyraďovačka skončila už po štvrťfinále.

Video Tešiaci sa hráči HK
Nitra pod Tatrami vstala z popola a zarmútila Poprad: Stále sme si hovorili, že...

POPRAD - Hokejisti Nitry predviedli dokonalý obrat v piatom štvrťfinálovom zápase play off Tipos extraligy na ľade Popradu a ujali sa vedenia v sérii 3:2....

FotoVideo Uprostred brankár Stanislav Škovránek
VIDEO Michalovce ukončili turbulentnú sezónu Zvolena: Určite najťažší zápas v sérii

MICHALOVCE - Hokejisti Michaloviec využili prvú príležitosť ukončiť štvrťfinálovú sériu play off Tipos extraligy a po triumfe 4:1 na zápasy ukončili sezónu...

Video Striedačka Popradu v druhom
Kamzíci neverili vlastným očiam: Obrat z ríše snov priniesol malú športovú tragédiu

POPRAD - Hokejisti HK Nitra zvíťazili v piatom zápase štvrťfinále play-off Tipos extraligy na ľade HK Poprad 4:3, keď v tretej tretine otočili skóre z 0:3.

FotoVideo Zľava brankár Jake Kupsky
Výbuch radosti na Zemplíne: Michalovce ukončili sezónu vicemajstra a čaká ich boj o finále

MICHALOVCE - Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce sa stali tretím semifinalistom play off Tipos extraligy. V piatom štvrťfinálovom zápase zvíťazili nad...

HK Dukla Ingema Michalovce
HK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen: Online zo štvrťfinále Tipos extraligy

HK Poprad - HK
HK Poprad - HK Nitra: Online prenos z 5. štvrťfinále Tipos extraligy

POPRAD - Hokejisti HK Nitra zvíťazili v piatom zápase štvrťfinále play off Tipos extraligy na ľade HK Poprad 4:3, keď v tretej tretine otočili skóre z 0:3.

Video Na snímke roztržka počas
Lepšie má hrať ten, ktorý potrebuje zúfalo vyhrať: Nad Zvolenom visia ešte dva Damoklove meče

ZVOLEN - Hokejisti Michaloviec nevyužili v pondelok na ľade Zvolena prvú možnosť ukončiť štvrťfinálovú sériu play-off Tipos extraligy.

Brankár slovenskej hokejovej reprezentácie
Schyľuje sa k prestupu leta do Česka? Reprezentačný brankár môže opustiť slovenské ľady

MICHALOVCE - Veľká brankárska opora HK Dukla Ingema Michalovce Stanislav Škorvánek v lete pravdepodobne opustí Slovensko.

Foto Na snímke zľava Alan
Najhorší scenár nateraz odvrátili: Ubojovaný výsledok, plán Zvolenčanov je jasný

ZVOLEN - Hokejisti Zvolena odvrátili v pondelok večer vo štvrtom štvrťfinálovom stretnutí play-off Tipos extraligy koniec sezóny.

Video Tešiaci sa nitrianski hokejisti
VIDEO Ušli hrobárovi a nestačilo ani 20-minútové predĺženie: Drámu v Nitre rozhodli nájazdy!

NITRA - Hokejisti Nitry zvíťazili vo štvrtom štvrťfinálovom zápase Tipos extraligy 2023/2024 na domácom ľade nad Popradom 2:1 po nájazdoch. V sérii hranej...

FotoVideo Na snímke gólová radosť
VIDEO Obrovský tlak Michaloviec nestačil: Oslavy ešte musia počkať, Zvolen znížil stav série

ZVOLEN - Hokejisti Zvolena po troch prehrách zvládli štvrtý štvrťfinálový duel play-off Tipos extraligy s Michalovcami.

HKM Zvolen - HK
HKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce: Online prenos zo 4. zápasu štvrťfinále Tipos extraligy

HK Nitra - HK Poprad: Online prenos zo 4. zápasu štvrťfinále Tipos extraligy

NITRA - Hokejisti Nitry zdolali Poprad 2:1 po samostatných nájazdoch.

Video Na snímke dočasný tréner
Recept na Michalovce nenašiel, Javorčík pomenoval najväčší kameň úrazu: Toto nabúralo náš plán!

ZVOLEN – Hokejistov Michaloviec delí už iba jedno víťazstvo od postupu do semifinále play-off Tipos extraligy. Vyhrali totiž aj tretí štvrťfinálový duel...

Striedačka Popradu v druhom
Hrdinom kamzíkov v búrlivej atmosfére náhradný brankár: Bol to pre mňa krst ohňom

NITRA - Hokejisti Popradu zvládli vyrovnaný tretí štvrťfinálový zápas play-off Tipos extraligy na ľade Nitry a po víťazstve 2:0 sa ujali vedenia v sérii...

Video Na snímke zľava Max
VIDEO Ani šokujúci vyhadzov trénera nepomohol: Zvolen schytal výprask aj v treťom štvrťfinále

ZVOLEN - Hokejisti Zvolena prehrali aj tretí štvrťfinálový duel play-off Tipos extraligy s Michalovcami, tentoraz na domácom ľade 2:6.

Video Druhý sprava Peter Bjalončík
Nitra privítala víťaza základnej časti z Popradu: Drámu pod Zoborom rozhodla posledná tretina

NITRA - Hokejisti HK Poprad zvíťazili v treťom zápase štvrťfinále play-off Tipos extraligy na ľade HK Nitra 2:0. V sérii hranej na štyri víťazné stretnutia...

HKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce: Online prenos z 3. zápasu štvrťfinále Tipos extraligy

ZVOLEN - Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zvíťazili v treťom zápase štvrťfinále play-off na ľade HKM Zvolen 6:2 a ujali sa vedenia v sérii 3:0.