Foto Carlos Sainz po víťazstve
Formula 1
Z lôžka k famóznemu triumfu! Neuveriteľné, čo sa dialo v Austrálii, pohroma pre Verstappena

MELBOURNE - Španiel Carlos Sainz z tímu Ferrari zvíťazil na Veľkej cene Austrálie, tretích pretekoch seriálu MS F1. Na druhom mieste prišiel do cieľa jeho...

Motošport - strana 2

Foto Prezident FIA Mohammed Ben
Formula 1
O osude obvineného prezidenta FIA je rozhodnuté: Etická komisia oznámila finálny verdikt

PARÍŽ - Etická komisia zbavila prezidenta Medzinárodnej automobilovej federácie Mohammeda Bena Sulayema obvinenia, že vlani v dvoch prípadoch zasiahol...

Speedway Club Žarnovica
Motorizmus
Návrat po piatich rokoch: Vaculík bude hlavnou hviezdou plochej dráhy v Česku

PRAHA - Necelý mesiac chýba do štartu extraligy družstiev na plochej dráhe. Medzi kvarteto účastníkov sa po piatich rokoch vracia Žarnovica, ktorej farby...

Ruský jazdec Nikita Mazepin
Formula 1
Úzke väzby na Putina a Kremeľ: Súd EÚ definitívne rozuzlil prípad ruského pretekára F1

LUXEMBURG - Všeobecný súd Európskej únie v stredu rozhodol, že bývalý ruský jazdec Formuly 1 Nikita Mazepin by mal byť odstránený zo sankčného zoznamu...

Carlos Sainz
Formula 1
Spod skalpelu rovno do kombinézy: Sainz ukazuje srdce neskonalého bojovníka na pohľadanie

MELBOURNE - Pilot Ferrari Carlos Sainz sa po operácii slepého čreva chystá vrátiť do seriálu majstrovstiev sveta F1 už tento víkend v Austrálii.

Zľava Lewis Hamilton a
Formula 1
Ukradnutý titul majstra sveta? Rok 2008 mu nedá spať, Massa podnikol rázny krok

SAO PAULO - Bývalý jazdec F1 Felipe Massa podal na londýnskom súde žalobu kvôli "ukradnutému" majstrovskému titulu z roku 2008, za ktorý chce odškodné...

Max Verstappen oslavuje víťazstvo
Formula 1
Nemôžu ho nútiť len kvôli kusu papiera: Odíde Max z Red Bullu? Horner zaujal jasné stanovisko

DŽIDDA - Red Bull nebude nútiť trojnásobného majstra F1 Maxa Verstappena, aby zotrval v jeho stajni až do konca platnosti zmluvy v roku 2028. Po druhej...

Taliansky motocyklový pretekár Francesco
MotoGP
Odložený štart v Katare: Majster sveta Bagnaia otvoril sezónu premiérovým víťazstvom

LUSAIL - Taliansky motocyklový pretekár Francesco Bagnaia vyhral úvodnú VC Kataru v triede MotoGP. Úradujúci majster sveta na Bugati triumfoval na okruhu...

Foto Max Verstappen
Formula 1
FOTO Dominancia Verstappena a mladík vo Ferrari: VC Saudskej Arábie očami slovenského fotografa

DŽIDDA - Veľkú cenu Saudskej Arábie F1 ovládli druhýkrát za sebou piloti Red Bullu.

Video Jorge Martin
Video MotoGP
Martin zvíťazil v úvodnom šprinte sezóny, obhajca skončil až na zemiakovej pozícii

LUSAIL - Španielsky motocyklový pretekár sa stal víťazom šprintu na VC Kataru.

FotoVideo Max Verstappen
Video Formula 1
Unikátna dominancia Verstappena, 18-ročný náhradník z Ferrari zatienil aj Hamiltona

DŽIDDA - Holandský motoristický pretekár Max Veratsappen vyhral sobotňajšiu VC Saudskej Arábie seriálu F1.