FotoVideo Oslavujúci hrdina Dejounte Murray
NBA
VIDEO Druhýkrát v priebehu štyroch dní: Posledná sekunda predĺženia zarmútila najlepší tím NBA

NEW YORK - Basketbalisti Atlanty Hawks vyhrali v zámorskej NBA nad lídrom súťaže Bostonom druhýkrát v priebehu štyroch dní. V noci na piatok sa tešili...

Ostatné športy - strana 9

FotoVideo Talianska biatlonistka Lisa Vittozziová
Video Biatlon
VIDEO O zisku trofeje sa dozvedela až od redaktora: Strhujúci súboj o malý glóbus

CANMORE - Talianska biatlonistka Lisa Vittozziová získala malý glóbus za celkový triumf v hodnotení stíhacích pretekov v tejto sezóne Svetového pohára....

Sobotné preteky Svetového pohára
Ostatné
Po ženách nebolo dopriate ani mužom: Počasie vystavilo stopku ďalšiemu podujatiu

VIKERSUND - Sobotné preteky Svetového pohára v letoch na lyžiach mužov vo Vikersunde zrušili pre nepriaznivé počasie. Oznámila to Medzinárodná lyžiarska...

Slovenské futsalistky
Futsal
Prvá minúta a skóre 0:2: Favorit nás ani trochu nešetril, Slovenky schytali krutý výprask

VRNJAČKA BANJA - Slovenské futsalistky si pripísali prehru aj v druhom zápase na medzinárodnom turnaji v srbskom meste Vrnjačka Banja.

FotoVideo Belgičan Jasper Philipsen (vpravo),
Video Miláno - San Remo
VIDEO Najrýchlejší v histórii! O víťazovi Miláno - San Remo rozhodol dramatický finiš

SAN REMO - Belgický cyklista Jasper Philipsen triumfoval na úvodnom monumente sezóny Miláno - San Remo.

Na snímke juniorský reprezentant
Zimné športy
Slovenským reprezentantom nevyšli opravy: Karabin má poslednú šancu, Tokárová na MS končí

ROTTERDAM - Slovenský reprezentant v šortreku Jakub Karabin sa na majstrovstvách sveta v Rotterdame predstaví už len v pretekoch na 1000 m. Účasť na šampionáte...

Krasokorčuliarka Ruského olympijského výboru
Prípad ruskej krasokorčuliarky má nepríjemnú pachuť: Šéf WADA hľadá skutočných vinníkov

LONDÝN - Od svojich 13 do 15 rokov dostávala ruská krasokorčuliarka Kamila Valijevová 56 rôznych liekov, potravinových a výživových doplnkov, ktoré nie...

Druhý Peter Sagan na
Peter Sagan
Peter Sagan prehovoril a potešil celé Slovensko: Tieto správy sú zaručený zlepšovák nálady!

BRATISLAVA - Slovenský cyklista Peter Sagan nevylúčil účasť na júnových pretekoch Okolo Slovenska. V rozhovore pre denník Šport uviedol, že konečné rozhodnutie...

FotoVideo Oslavujúca Mikaela Shiffrinová s
Video Lyžovanie
VIDEO Vlhová spoznala konečné umiestnenie: Shiffrinová vo finálovom slalome s jubilejným triumfom

SAALBACH - Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová vyhrala sobotný slalom na finálovom podujatí Svetového pohára v rakúskom Saalbachu.

Austrálsky reprezentant v jazdectve
Ostatné
Hotová pohroma pred olympiádou: Športová hviezda je po páde z koňa na JIS

SYDNEY - Austrálsky reprezentant v jazdectve Shane Rose utrpel vážne zranenia v príprave na tohtoročné OH v Paríži. Trojnásobný olympijský medailista si...

Trio najlepších zľava: Iivo
Beh na lyžiach
Konkurencii ukázali chrbát: Niskanenová a Kläbo si podmanili sobotné preteky

FALUN - Nórsky bežec na lyžiach Johannes Kläbo zvíťazil v sobotňajších pretekoch na 10 km klasicky na podujatí Svetového pohára vo švédskom Falune.

FotoVideo Marco Odermatt v cieli
VIDEO Moment, aký sme už dlho nevideli: Druhé kolo obrovského slalomu prinieslo šokujúci záver!

SAALBACH - Švajčiarsky lyžiar Loic Meillard vyhral finálový obrovský slalom Svetového pohára v rakúskom Saalbachu.

Online prenos zo slalomu
Lyžovanie
Online prenos zo slalomu v Saalbachu

SAALBACH - Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová vyhrala záverečný sobotný slalom Svetového pohára v rakúskom Saalbachu.

Zraz slovenských hádzanárov pred
Hádzaná
Slováci vedia, že náskok jedného gólu je nič: Takýto výkon nebude stačiť na postup

TOPOĽČANY - Slovenskí hádzanári zvládli ďalší krok v boji o postup do májovej baráže o účasť na MS 2025.

Slovinský skokan na lyžiach
Nemalo to vôbec žiadny význam, balíme to: O mužoch sa rozhodne neskôr

VIKERSUND - Sobotné preteky Svetového pohára v letoch na lyžiach žien vo Vikersunde zrušili pre nepriaznivé počasie.

Hráči Španielska oslavujú triumf
Hádzaná
Boj o olympiádu v Paríži vrcholí: Španieli v európskej bitke rozdrvili súpera

GRANOLLERS - Hádzanári Bahrajnu prehrali aj svoj druhý zápas na turnaji o postup na OH 2024 v Paríži.

FotoVideo Smeč basketbalistu Miami Heat
Video NBA
VIDEO Pútavý večer pod deravými košmi: Miami našlo recept na výhru, Jokič opäť čaroval

DETROIT - Bam Adebayo zaznamenal 22 bodov a deväť doskokov a pomohol Miami v nočnom zápase NBA ukončiť sériu štyroch prehier. Heat zvíťazili 108:95 nad...

Na snímke slovenská reprezentantka
Priamy postup zatiaľ nevyšiel: Slovenskí reprezentanti to nevzdávajú, nádej ešte žije

ROTTERDAM - Slovenský reprezentant v šortreku Jakub Karabin si na majstrovstvách sveta v Rotterdame nevybojoval priamy postup do semifinále na 1500 m.

MS v hádzanej
Raz sme ťahali my, raz súper: Dráma do posledných sekúnd, Slováci vyhrali o gól

TOPOĽČANY - Slovenskí hádzanári zvíťazili v piatkovom stretnutí prvého kola II. fázy kvalifikácie MS 2025 v Topoľčanoch nad Izraelom 26:25.

Foto Tarjei Bø pózuje s
Biatlon
Nórski bratia dominovali v poslednom šprinte sezóny: Rozhodlo sa o víťazovi malého glóbusu

CANMORE - Nórsky biatlonista Tarjei Bö vybojoval malý glóbus za celkový triumf v hodnotení rýchlostných pretekov v tejto sezóne Svetového pohára.