Futbal v Taliansku - strana 2

Foto Evan Ndicka z AS
Serie A
Ndicku prepustili z nemocnice, AS s krásnym poďakovaním zdravotníkom: Keď rozhodujú sekundy

RÍM - Futbalistu AS Rím Evana Ndicku prepustili v pondelok z nemocnice, deň po jeho kolapse v zápase talianskej Serie A proti Udinese.

Video Uprostred hráč Atalanty Bergamo
Video Serie A
VIDEO Atalante nestačilo ani rýchle dvojgólové vedenie, Fiorentina sa na Plzeň naladila remízou

RÍM - Futbalisti Fiorentiny remizovali v dohrávke 32. kola talianskej ligy 1:1 s Janovom a už päť zápasov čakajú na výhru.

Evana Ndicku odnášajú na
Serie A
Náhlym kolapsom vydesil všetkých: Skvelé správy o zdraví reprezentanta potešili fanúšikov

MILÁNO - Kardiologické testy vylúčili, že by mal futbalista Evan Ndicka z AS Rím problémy so srdcom. Reprezentant Pobrežia Slonoviny skolaboval v 70. minúte...

Lewis Ferguson a Joshua
EURO
Tvrdá rana pred blížiacimi sa ME: Škótsko prišlo o záložníka z talianskej Serie A

MILÁNO - Škótsky futbalista Lewis Ferguson vynechá pre zranenie väzov v kolene ME v Nemecku. Dvadsaťštyriročný stredopoliar Bologne sa podrobí operácii,...

FotoVideo Evana Ndicku odnášajú na
VIDEO Hrôzostrašné momenty v Taliansku: Hráč Rimanov odpadol priamo na ihrisku, zápas nedohrali

UDINE - Futbalista Evan Ndicka z AS Rím sa podľa informácií klubu cíti už lepšie. Hráč z Pobrežia Slonoviny odpadol bez cudzieho zavinenia v 70. minúte...

Video Walid Cheddira a gólové
Neapol s Lobotkom pokračuje v trápení, Obert obral o body suverénneho lídra tabuľky

NEAPOL - Futbalisti Interu Miláno iba remizovali v nedeľňajšom zápase 32. kola talianskej Serie A s Cagliari 2:2. Napriek strate bodov majú titul na dosah,...

Wojciech Szczesny
Serie A
V turínskom derby to poriadne schytal: Brankár Juventusu je po operácii

TURÍN - Poľský brankár Wojciech Szczesny je po operácii nosa, ktorá dopadla bez komplikácií. Futbalistom Juventusu Turín by mohol byť k dispozícii už v...

Video Ricardo Rodriguez a Weston
VIDEO Gólová diéta v Taliansku: Turínske derby sa skončilo deľbou bodov, Lecce udrelo v závere

TURÍN - Futbalisti Juventusu Turín remizovali v mestskom derby 32. kola talianskej Serie A s FC Turín 0:0. V priebežnom poradí im so 63 bodmi patrí tretia...

Futbalisti Lazia Rím sa
Serie A
Gyömbér neustrážil hviezdy z večného mesta: Lazio po gólovej nádielke predstihlo Neapol

RÍM - Futbalisti Salernitany prehrali v piatkovom zápase 32. kola talianskej Serie A na pôde Lazia Rím 1:4. Slovenský reprezentačný obranca Norbert Gyömbér...

Video Gianluca Mancini oslavuje gól
VIDEO Rešpekt mu asi nič nehovorí: Futbalista AS Rím ponižujúcim spôsobom urazil súpera

RÍM - Taliansky futbalista Gianluca Mancini musí zaplatiť pokutu 5000 eur za nevhodnú oslavu sobotného ligového triumfu nad Laziom Rím. Obranca konkurenčného...

FotoVideo Oier Zarraga (Udinese) pri
VIDEO Inter narazil na remízového kráľa talianskej ligy: Na posledné minúty duelu budú dlho spomínať

UDINE - Vedúci tím talianskej futbalovej Ligy Inter Miláno otočil zápas na ihrisku Udine a v samom závere vybojoval víťazstvo 2:1. V piatej minúte nastavenia...

Foto Tréner SSC Neapol a
Serie A
Zvláštne manželstvo troch strán: Ostane Calzona v Neapole? Talian odpovedal na zásadnú otázku

NEAPOL - Tréner futbalistov Neapola Francesco Calzona priznal, že po prvom polčase nedeľňajšieho zápasu 31. kola Serie A musel svojim zverencom prehovoriť...

FotoVideo Victor Osimhen a Piotr
VIDEO Neapol chytil slinu a strieľal jeden gól za druhým, Duda a Suslov nezabránili prehre Verony

MONZA - Futbalisti SSC Neapol sa po troch zápasoch opäť dočkali víťazstva v Serii A. V nedeľnom dueli 31. kola vyhrali na ihrisku Monzy 4:2. V drese hostí...

Video Roztržka medzi fanúšikmi AS
VIDEO Mastenica, aká tu už dlho nebola: Derby v Ríme okorenila bitka stoviek fanúšikov!

RÍM - Talianska polícia v sobotu zasahovala v blízkosti štadióna Stadio Olimpico v Ríme.

Foto Rafael Leao a Olivier
Serie A
Séria víťazstiev naďalej pokračuje: Milánčania vyhrali s prehľadom a čistým kontom

MILÁNO - Futbalisti AC Miláno zvíťazili v piatom stretnutí talianskej Serie A za sebou.

Gólová radosť hráčov Sassuola
Serie A
Tam, kde je tma: Frustrácia pokračuje, na dne talianskej ligy sa tvrdo bojuje

SALERNO - Futbalisti Salernitany remizovali v piatkovom zápase 31. kola Serie A remizovali so Sassuolom 2:2.

Hráč Neapola Victor Osimhen
Serie A
Calzona nebol v klube, Lobotka áno: Umelá cenotvorba a podvody, šéf Neapolu má seriózny problém

NEAPOL - Taliansky futbalový klub SSC Neapol musí vysvetliť okolnosti príchodu nigérijského útočníka Victora Osimhena z Lille v lete 2020.

Foto Nicolas Gonzalez a Sead
Coppa Italia
Fialky si splnili svoju misiu: Tím z Bergama bude musieť v odvete dobiehať

FLORENCIA - Futbalisti Fiorentiny vyhrali v stredu v prvom stretnutí semifinále Talianskeho pohára nad Atalantou Bergamo 1:0.

Dušan Vlahovič a gólové
Serie A
Skvelá pozícia Juventusu pred semifinálovou odvetou: Doma neinkasoval s Laziom ani raz

TURÍN - Futbalisti Juventusu Turín vyhrali v prvom semifinále Talianskeho pohára nad Laziom Rím 2:0.

Video Hráči Interu oslavujú gól
VIDEO Prekonajú 100-bodovú hranicu? Futbalisti talianskeho giganta idú v lige ako šípy

VERONA - Futbalisti Interu Miláno zvíťazili v 30. kole talianskej Serie A nad Empoli 2:0 a na čele tabuľky majú 14-bodový náskok pred mestským rivalom...