Hokej na Slovensku - strana 6

HKM Zvolen - HK
Tipos extraliga
HKM Zvolen - HK 32 Liptovský Mikuláš: Online z 2. zápasu predkola play-off Tipos extraligy

ZVOLEN - Hokejisti Zvolena zvíťazili v druhom zápase kvalifikácie play-off Tipos extraligy na domácom ľade nad Liptovským Mikulášom 7:6 po predĺžení a...

HK Nitra - HK
HK Nitra - HK Dukla Trenčín: Online prenos z 2. zápasu predkola play-off Tipos extraligy

NITRA - Hokejisti HK Dukla Trenčín zvíťazili v 2. zápase predkola play-off Tipos extraligy na ľade HK Nitra 4:3.

Na snímke hlavný tréner
Moment, ktorý Liptákov dostal na koňa: Zvolen pochovala chyba pri striedaní

ZVOLEN – Hokejisti Zvolena v prvom zápase predkola play-off Tipos extraligy zaváhali v súboji s Liptovským Mikulášom na domácom ľade. Duel prehrali 2:3...

Na snímke hráči Liptovského
Šok pre vicemajstra zo Zvolena: Dráma pod Pustým hradom priniesla nečakaný výsledok

ZVOLEN - Hokejisti HK 32 Liptovský Mikuláš zvíťazili v prvom zápase predkola play-off Tipos extraligy na ľade HKM Zvolen 3:2 po predĺžení. V sérii hranej...

Tešiaci sa nitrianski hokejisti
Nitra o krok bližšie k štvrťfinále: Víťazná séria Trenčína sa skončila pod Zoborom

NITRA - Hokejisti HK Nitra zvíťazili v prvom zápase predkola play-off Tipos extraligy nad HK Dukla Trenčín 5:2. V sérii hranej na tri víťazné stretnutia...

HKM Zvolen - HK 32 Liptovský Mikuláš: Online prenos z 1. zápasu predkola play-off Tipos extraligy

ZVOLEN - Hokejisti HK 32 Liptovský Mikuláš zvíťazili v prvom zápase predkola play off Tipos extraligy na ľade HKM Zvolen 3:2 po predĺžení.

NITRA - Hokejisti HK Nitra zvíťazili v prvom zápase predkola play off Tipos extraligy nad HK Dukla Trenčín 5:2.

Jaroslav Janus v pohotovosti
Fanúšikovia Tipos extraligy, pozor: Vo vyraďovacej časti nás čakajú zmeny

BRATISLAVA - Play-off hokejovej Tipos extraligy so sebou prináša zmenu systému predĺženia a samostatných nájazdov.

Gólová radosť hráčov Modré
Slovensko
Deklasovali súpera a čaká ich Prešov: Modré Krídla Slovan zabojujú o semifinále

POPRAD - Modré Krídla Slovan postúpili v nedeľu do play-off hokejovej Tipos SHL. Na ľade Aquacity Pikes vyhrali vysoko 7:0 a v sérii zvíťazili 3:1. O semifinále...

Dušan Klučiar
Slovensko
Posledný krok je najťažší: Žiar nad Hronom sa proti súperovi natrápil, Slovan lúpil pod Tatrami

TREBIŠOV - Hokejisti HK MŠK Indian Žiar nad Hronom zvíťazili aj v treťom zápase kvalifikácie o postup do play off Tipos SHL nad HK STEEL TEAM Trebišov...

Foto Prešov prvýkrát ovládol ženskú
Slovensko
Výnimočný moment v slovenskom hokeji: Tento klub oslavuje prvý titul v dejinách

POPRAD - Hokejistky Šarišanky Prešov získali svoj prvý titul v slovenskej lige. Vo finálovej sérii triumfovali nad Popradskými líškami 3:0 na zápasy.

FotoVideo Na snímke v pozadí
Video Tipos extraliga
VIDEO Mali to vo svojich rukách a zvládli to: Zaslúžený postup, Slovan urobil kus dobrej práce

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava splnili úlohu favorita a v poslednom 50. kole Tipos extraligy zdolali Liptovský Mikuláš 5:2.

FotoVideo Na snímke zľava Patrik
VIDEO Napätie sa vytratilo už v prvej tretine: Čierny Peter nakoniec ostal v rukách Nitry

BANSKÁ BYSTRICA - Hokejisti Nitry nezvládli posledný zápas základnej časti Tipos extraligy v Banskej Bystrici.

Tréner Spišiakov Vlastimir Wojnar
Dlho viedli tabuľku, spokojní sú aj s tretím miestom: Spišiaci zhodnotili základnú časť

POPRAD - Hokejisti Spišskej Novej Vsi obsadili tretie miesto po základnej časti a dosiahli najlepšie umiestnenie v najvyššej slovenskej súťaži.

FotoVideo Na snímke šarvátka v
VIDEO Debut, prehra a radosť Trenčanov: Posledné kolo v Košiciach prienieslo množstvo príbehov

KOŠICE - Hokejisti HC Košice sa na play-off nenaladili ideálne, keď prehrou s Trenčínom 2:3 potvrdili nelichotivú bilanciu na domácom ľade.

Foto Na snímke Roman Kukumberg
FOTO Prestup do Slovana sa spískal na kúpalisku: Nádherná rozlúčka, Kukumberg dal zbohom hokeju

BRATISLAVA - Už po 37 sekundách piatkového duelu Tipos extraligy medzi Slovanom Bratislava a Liptovským Mikulášom sa na štadióne Ondreja Nepelu ozval skandovaný...

Foto Hráči HK Poprad si
Poprad tvorí novú históriu: Trofej majú pevne v rukách, na povery pred play-off neveria

POPRAD - Hokejisti Popradu si po záverečnom 50. kole Tipos extraligy prebrali Pohár Dušana Pašeka a prvýkrát v klubovej histórii sa stali víťazmi základnej...

FotoVideo Na snímke gólová radosť
VIDEO Výbuch bystrickej radosti po záverečnom klaksóne: Kľúčový zápas rozhodol začiatok

BANSKÁ BYSTRICA - Hokejisti Banskej Bystrice sa tešia z priameho postupu do play-off.

Zľava Olivier Archambault (Spišská
Servíroval spoluhráčom jeden gól za druhým: Produktivitu ovládol zámorský krídelník

BRATISLAVA - Najproduktívnejším hráčom základnej časti hokejovej Tipos extraligy sa stal Olivier Archambault zo Spišskej Novej Vsi. Tridsaťjedenročný kanadský...

Foto Na snímke vľavo brankár
Karty sú rozdané: Takto vyzerajú úvodné dvojice predkola a play-off Tipos extraligy

BRATISLAVA - Hokejisti HK Poprad vstúpia do štvrťfinále play-off Tipos extraligy z pozície víťaza základnej časti.