Rely - strana 8

Video Štefan Svitko počas piatej
Video Rely Dakar
VIDEO Svitko sa po ťažkej etape prihovoril fanúšikom: Som rád, že som v cieli

RIJÁD - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko na stroji KTM obsadil v piatej etape Rely Dakar 11. priečku, v celkovom hodnotení si polepšil o jedno...

Štefan Svitko
Rely Dakar
Ďalšia parádna jazda v podaní Svitka: Po piatej etape si opäť polepšil!

Rely Dakar
Svitko na Rely Dakar pokračuje v skvelých výkonoch: V štvrtej etape opäť medzi elitou!

RIJÁD - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko na stroji KTM obsadil vo štvrtej etape Rely Dakar 9. priečku a v celkovom hodnotení figuruje na trinástej...

Rely Dakar
Tretia etapa nedopadla pre Svitka najlepšie: Prepadol sa aj v celkovom poradí

VADÍ AD DAVÁSIR - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v tretej etape Rely Dakar 22. priečku a v celkovom hodnotení vypadol z elitnej desiatky....

Rely
Skvelý Svitko medzi top pretekármi: V druhej etape skončil v prvej desiatke!

VADÍ AD DAVÁSIR - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v druhej etape Rely Dakar 7. priečku. Za víťazom Joanom Barredom zo Španielska zaostal...

Rely
Svitko poskočil v celkovom poradí Rely Dakar: V prvej etape predviedol solídny výkon

BISHA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v 1. etape Rely Dakar 14. priečku. Za víťazom Tobym Priceom zaostal o 9:39 minúty. Ďalší Slováci...

Rely
Svitko spokojný s výsledkom prológu Rely Dakar, debutujúci Vlčák a Benko dorazili do cieľa za sebou

DŽIDDA - Slovenský motocyklový jazdec Štefan Svitko zo Slovnaft Rally Teamu obsadil v prológu tohtoročnej Rely Dakar 21. priečku. Za víťazným Američanom...

Foto Ivan Jakeš
Rely
Obrovská smola slovenského pretekára: Ivan Jakeš nebude štartovať na Rely Dakar!

BRATISLAVA - Slovenský motocyklový pretekár Ivan Jakeš nebude štartovať na blížiacich sa pretekoch Rely Dakar. Tesne pred štartom podujatia mu vystavil...

Edwin Straver
Rely
Svitko s Jakešom môžu byť pokojní: Rely Dakar bude, hoci Saudská Arábia uzavrela svoje hranice

RIJÁD - Miestne orgány v Saudskej Arábii potvrdili, že motoristická Rely Dakar sa na začiatku roku 2021 konať bude. Uskutoční sa napriek tomu, že krajina...

Koronavírus odstavil aj automobilové
Ostatné
Koronavírus odstavil aj automobilové preteky: Rely Švédska sa pre pandémiu neodjazdí

KARLSTAD - Švédska rely sa v roku 2021 neuskutoční. Druhý diel seriálu majstrovstiev sveta bol na programe vo februári, no organizátori sa rozhodli podujatie...