ATP World Tour - strana 13

FotoVideo Argentínsky tenista Facundo Diaz
Video ATP
VIDEO Nezastavil ho ani premožiteľ Alcaraza: Turnaj v Buenos Aires ovládol senzačný šampión

BUENOS AIRES - Nečakaným víťazom turnaja v Buenos Aires sa stal domáci tenista Facundo Díaz. Vo finále porazil 6:3 a 6:4 tretieho nasadeného hráča Nicolása...

FotoVideo Jannik Sinner s víťaznou
Video ATP
Taliansky mladík si podmaňuje tenisový svet: Sinner po ďalšom titule poskočí na kariérne maximum

ROTTERDAM - Dvadsaťdvaročný taliansky tenista Jannik Sinner vyhral turnaj v Rotterdame. Víťaz januárového Australian Open v dnešnom finále porazil 7:5...

Na snímke slovenský tenista
ATP
Na úvodnú výhru nenadviazal: Klein prehral vo finále kvalifikácie v Dauhe

DAUHA - Slovenský tenista Lukáš Klein nepostúpil do hlavnej súťaže na turnaji ATP v katarskej Dauhe.

ATP
Trápenie Molčana pokračuje: Slovenská jednotka aj v Riu stroskotala hneď na prvej prekážke

RIO DE JANEIRO - Slovenský tenista Alex Molčan nepostúpil do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ATP v Riu de Janeiro.

Jevgenij Kafeľnikov na archívnej
ATP
Keď napriahol, súperi rezignovali: Legendárny Kalašnikov má veľký dôvod na radosť

SOČI - Ruský tenista Jevgenij Kafelnikov, ktorý sa narodil 18. februára 1974, za svoju krátku profesionálnu kariéru vyhral 26 turnajov ATP vo dvojhre a...

Foto Carlos Alcaraz
ATP
VIDEO Veľké prekvapenie na úkor favorita: Alcaraz si balí kufre a titul neobháji

BUENOS AIRERS - Španielsky tenista Carlos Alcaraz titul na turnaji ATP v Buenos Aires neobháji. V semifinále v noci na nedeľu podľahol ako najvyššie nasadený...

ATP
Skvelá forma slovenského tenistu: Lukášovi Kleinovi chýba už len posledný krok

DAUHA - Slovenský tenista Lukáš Klein sa prebojoval do finále kvalifikácie na turnaji ATP v katarskej Dauhe.

FotoVideo Carlos Alcaraz
Video ATP
VIDEO Hviezda turnaja potvrdila rolu favorita: Alcaraz po vyrovnanom prvom sete zlomil súpera

BUENOS AIRES - Španielsky tenista Carlos Alcaraz sa prebojoval do semifinále dvojhry na turnaji ATP v Buenos Aires.

Taliansky tenista Jannik Sinner
ATP
Po prehranom tajbreku bol krátky koniec: Sinner postupuje do semifinále, súper skrečoval

ROTTERDAM - Taliansky tenista Jannik Sinner postúpil do semifinále dvojhry na turnaji ATP v Rotterdame.

Ruský tenista Daniil Medvedev
ATP
Prehra vo finále Australian Open na ňom zanechala stopy: Medvedev musí odložiť raketu

DOHA - Ruský tenista Daniil Medvedev sa po prehranom finále Australian Open odhlásil z ďalšieho turnaja a rovnako ako v Rotterdame nebude obhajovať titul...