VIDEO Najťažšia tlačová konferencia pre legendu: Srdcia tenisových fanúšikov zostali zlomené

MELBOURNE - Andy Murray podstúpil v roku 2018 operáciu bedrového kĺbu, pričom lekári mu vložili do tela kovový implantát.

FotoVideo Podanie rúk medzi Augerom-Aliassimeom
Video Muži
VIDEO Atakovali Nadala s Djokovičom: Dychberúci austrálsky večer trval takmer päť hodín!

MELBOURNE - Kanadský tenista Félix Auger-Aliassime postúpil do druhého kola Australian Open 2024, keď porazil Rakúšana Dominica Thiema po päťsetovej dráme...

FotoVideo Grécky tenista Stefanos Tsitsipas
Video Muži
VIDEO Tenisový Copperfield, padnú vám všetky sánky: Zázračný úder, ktorý otočil celý zápas!

MELBOURNE - Grécky tenista Stefanos Tsitsipas postúpil do 2. kola Australian Open cez Belgičana Zizoua Bergsa aj vďaka málo vídanému akrobatickému úderu...

FotoVideo Švajčiarsky tenista Stan Wawrinka
Video Muži
VIDEO Návrat, päťsetová prehra a zásadný odkaz: Dôležité vyhlásenie Wawrinku o budúcnosti

MELBOURNE - Švajčiarsky tenista Stan Wawrinka po päťsetovej prehre s Francúzom Adrianom Mannarinom v 1. kole Australian Open odmietol úvahy o konci kariéry....

FotoVideo Ruský tenista Daniil Medvedev
Video Muži
VIDEO Zápas Medvedeva s mladým Francúzom sa skončil skrečom, Djokovič spoznal súpera

MELBOURNE - Ruský tenista Daniil Medvedev postúpil do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open.

FotoVideo Novak Djokovič a chorvátsky
Video Australian Open
VIDEO Djokovič sa na postup nečakane nadrel: Iba 18-ročnému kvalifikantovi zložil veľkú poklonu

MELBOURNE - Srbský tenista Novak Djokovič vykročil úspešne za obhajobou titulu na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne.

Video Jiří Lehečka
Video ATP
Česko sa po štyroch rokoch opäť dočkalo: Skvelá vzpruha pred Australian Open

ADELAIDE - Český tenista Jiří Lehečka získal deň pred štartom grandslamového Australian Open prvý titul na okruhu ATP. Vo finále turnaja v Adelaide porazil...

FotoVideo Alejandro Tabilo
Video ATP
VIDEO Neskutočné, čo sa mu podarilo: Tenisový svet zažíva bláznivú rozprávku

AUCKLAND - Čilský kvalifikant Alejandro Tabilo vyhral turnaj ATP v novozélandskom Aucklande a získal svoj prvý titul na profesionálnom okruhu. Vo finále...

Foto Nemecký tenista Alexander Zverev
ATP
Nemecko by to bralo všetkými desiatimi: Zverev prezradil, s kým chce spojiť sily

BERLÍN - Nemecký tenista Alexander Zverev chce na tohtoročných olympijských hrách v Paríži súťažiť v miešanej štvorhre s krajankou Angelique Kerberovou....

Video Japonský tenista Taro Daniel
Video ATP
VIDEO Nasadená jednotka si balí kufre: Sebavedomý Američan narazil na húževnatého Japonca

AUCKLAND - Japonský tenista Taro Daniel triumfoval v semifinále turnaja ATP v Aucklande nad prvým nasadeným Benom Sheltonom z USA 7:5, 7:6 (9).