FotoVideo Holandský motoristický pretekár Max
Supermax znovu bezkonkurenčný: Verstappen nedal nikomu najmenšiu nádej

Motošport

Štefan Rosina vo svojom
Motorizmus
Interesujú ho len tie najvyššie priečky: Parádny výkon Štofiho Rosinu v sezónnej premiére

IMOLA - Slovenský automobilový pretekár Štefan Rosina dosiahol druhé a prvé miesto v úvodnom podujatí sezóny Lamborghini Super Trofeo Europe.

Ilustračné foto
Motorizmus
Obrovská tragédia na Srí Lanke: Sedem mŕtvych a 20 zranených na preplnenom motoristickom podujatí

KOLOMBO - Pretekárske auto v nedeľu vrazilo do divákov na preplnenom motoristickom podujatí na Srí Lanke. Zahynulo najmenej sedem ľudí a ďalších 20 je...

Sebastien Ogier
Rely
Ogier dosiahol na sté pódiové umiestnenie: Nikdy som nezažil toľko momentov v jednej rely

ZÁHREB - Francúzsky automobilový jazdec Sebastien Ogier na Toyote zvíťazil na Rely Chorvátska. Osemnásobný majster sveta zaznamenal 100. pódiové umiestenie...

VC Číny F1
Formula 1
Online prenos z Veľkej ceny Číny F1

ŠANGHAJ - Holandský motoristický pretekár Max Verstappen na Red Bulle vyhral nedeľnú Veľkú cenu Číny seriálu formuly 1. V piatych pretekoch sezóny triumfoval...

Foto Ilustračné foto
Motorizmus
Obrovská tragédia u českých susedov: Nehoda na pretekoch si vyžiadala život navigátorky

PLZEŇ - Preteky automobilov Rely Šumava poznačila v sobotu tragická nehoda dvojice Jaroslav Krejčík a Alena Krejčíková na Subaru Impreza. Na následky zranení...

FotoVideo Holandský jazdec Max Verstappen
Video Formula 1
VIDEO Verstappen ovládol v Číne prvý šprint: Holanďan si upevnil vedenie v priebežnom poradí

ŠANGHAJ - Holandský jazdec Max Verstappen vyhral šprint v rámci Veľkej ceny Číny F1 a upevnil si vedenie v priebežnom poradí majstrovstiev sveta.

FotoVideo Max Verstappen v štrku
VIDEO Tam sa teda diali veci: Hotové šialenstvo v kvalifikácii F1 a totálny chaos na záver

ŠANGHAJ - Daždivú kvalifikáciu na šprint vo Veľkej cene Číny formule 1 vyhral po chaotickom závere Lando Norris z McLarenu.

FotoVideo Rozhovor šiestich pilotov pred
VIDEO Zaujímavý úvod pretekového víkendu: Prvý tréning na VC Číny ovládlo nečakané meno

ŠANGHAJ - Jediný tréning na Veľkú cenu Číny majstrovstiev sveta vozidiel Formuly 1 vyhral kanadský jazdec Lance Stroll z Aston Martinu.

Monoposty krátko po štarte
Formula 1
Dosť, päťročná hladovka stačila: Kráľovná motoršportu sa s radosťou vracia na obľúbené miesto

ŠANGHAJ - Po päťročnej pauze sa cez víkend pôjde Veľká cena Číny monopostov formuly 1.

Video Taliansky jazdec Stefano Nepa
Video MotoGP
VIDEO Bizarná situácia, videli ste už niečo takéto? Po páde si poplietli motorky, súper ho vyhodil

AUSTIN - Fanúšikovia dvojkolesových tátošov boli v kategórii Moto3 svedkami naozaj bizarnej situácie.