Video Filippo Ganna
Giro d´Italia
VIDEO Taliansko oslavuje domáceho víťaza časovky, Pogačar znovu zvýšil náskok

DESENZANO DEL GARDA - Taliansky cyklista Filippo Ganna z tímu Ineos Grenadiers sa stal víťazom 14. etapy pretekov Giro d´Italia, ktorou bola 31,2 km dlhá...

Cyklistika - strana 2

Video Peter Sagan
VIDEO Belgický jazdec si postrážil celkové prvenstvo: Slovenský tím sa predviedol v dobrom svetle

PÉCS - Holandský cyklista Wout Poels sa stal víťazom záverečnej piatej etapy pretekov Okolo Maďarska. Jazdec stajne Bahrain Victorious prišiel do cieľa...

FotoVideo Slovinský cyklista Tadej Pogačar
Video Giro d´Italia
VIDEO Nezastaviteľný Slovinec opäť nedal nikomu šancu, ružový dres patrí len a len jemu

PRATI DI TIVO - Slovinský cyklista Tadej Pogačar z tímu SAE Team Emirates nenašiel premožiteľa ani v sobotňajšej 8. etape Giro d'Italia, ktorá merala 152...

Video Na snímke pretekári nového
Sagan a ani žiadny iný Slovák sa nezapojili do šprintu, pretekom vládne Belgičan

ETYEK - Belgický cyklista Thibau Nys sa stal víťazom štvrtej etapy pretekov Okolo Maďarska. Jazdec stajne Lidl-Trek si na podujatí pripísal druhý triumf...

Video Tadej Pogačar
VIDEO Neskutočné, čo predviedol Pogačar: Cyklistický svet absolútne nechápe

PERUGIA - Slovinský cyklista Tadej Pogačar sa stal víťazom piatkovej 7. etapy Giro d'Italia.

Etapové víťazstvo i žltý dres: Na Okolo Maďarska sa diali veci, ako sa darilo Saganovi?

KÉKESTETÖ - Belgický cyklista Thibau Nys vyhral tretiu etapu pretekov Okolo Maďarska.

FotoVideo Španielsky cyklista Pelayo Sanchez
Šiesta etapa Gira pripomínala Strade Bianche: V závere rozhodol špurt, Pogačar si postrážil rivalov

RAPOLANO TERME - Španielsky cyklista Pelayo Sánchez z tímu Movistar sa stal víťazom štvrtkovej 6. etapy Giro d'Italia.

VIDEO Etapa ako šitá na jeho mieru: Sagan sa nezapojil do šprintu, vyhral jeho dlhoročný rival

KAZINCBARCIKA - Britský cyklista Mark Cavendish vyhral druhú etapu pretekov Okolo Maďarska.

Dorota Vojtíšková počas pretekov
Cyklistika
Slovenská reprezentantka nám robí fantastické meno: Skvelé umiestnenie a ešte nie je koniec

CHEILE GRATISTEI - Slovenská juniorská reprezentantka v cyklokrose Dorota Vojtíšková obsadila piate miesto v disciplíne MTB XC na majstrovstvách Európy...

Video Benjamin Thomas, víťaz Giro
VIDEO Po dramatickom úniku v piatej etape uspel Benjamin Thomas: Je prvý aj v celkovom poradí

LUCCA - Francúzsky cyklista Benjamin Thomas z tímu Cofidis sa stal víťazom stredajšej 5. etapy Giro d'Italia.

Video Peter Sagan sa dostal
VIDEO Saganov návrat v tieni komplikácií: Najskôr pád, v cieli ho tesne minula pohroma

BUDAPEŠŤ - Austrálsky cyklista Sam Welsford vyhral úvodnú etapu pretekov Okolo Maďarska. Jazdec tímu Bora-hansgrohe uspel v záverečnom špurte na 169,1...