Kuzminová a spol. v šoku: Naháč "povzbudzoval" biatlonistky svojím prirodzením!

Otužilý fanúšik biatlonuOtužilý fanúšik biatlonu Zdroj: Reprofoto Bild/ARD

CHANTY-MANSIJSK - Svet obletel neuveriteľný záber nemeckej televízie ARD. Biatlonistky mali totiž počas pretekov s hromadným štartom nezvyčajného fanúšika. Chlapík ich "povzbudzoval" s nohavicami stiahnutými na "pol žrde". Pripomíname, že preteky boli na Sibíri a počasie nebolo príliš prijateľné na odhaľovanie sa. V ruskom Chanty-Mansijsku boli teploty hlboko pod nulou.

Aj práve preto je pravdepodobné, že biatlonistky toho v jeho intímnych partiách vďaka veľkej zime a hustému sneženiu nevideli. Našťastie...

Slovenské reprezentatky žiaľ nevideli dobre ani na terče. Janka Gereková s výnimkou druhej streľby v ľahu musela zakaždým ísť aj na jeden trestný okruh a skončila osemnásta. Malú streleckú katastrofu prežila Anastasia Kuzminová. Na prvých troch položkách nezostrelila po dva terče, na poslednej štvrtej jednu. Trať si tak predĺžila na siedmich 150 m dlhých okruhoch o 1050 m. Bola to tretia najhoršia strelecká bilancia z celého štartového poľa. V hustom snežení to ani bežecky nebolo celkom podľa jej predstáv a konečný rezultátom sa stalo 24. miesto.

• Zdroj: športky